می خوای جهان را تغییر بدی؟

می خوای جهان را تغییر بدی؟

در این فیلم انگیزشی دریاسالار ویلیام مکراون به شما یادمی دهد که اگر می خواهی دنیا را عوض کنید اول از درست کردن چیزهای کوچک مانند مرتب کردن رختخوابت شروع کنید.

روزی زمان مرگ کشیشی فرا رسید هنگام جان دادن به اطرافیان خود رو کرد و گفت: بچه که بودم می خواستم که دنیا را تغییر بدم ، بعد به این نتیجه رسیدم که دنیا خیلی بزرگتر از آن چیزی است که فکرش را می کردم پس تصمیم گرفتم تا کشورم را تغییر بدم ، در آن دوران به خودم گفتم که کشورم نیز خیلی بزرگتر از آن چیزی است که فکرش را می کردم پس تصمیم گرفتم پس تصمیم گرفتم تا کشورم را کنار بگزارم و اول شهرم را تغییر بدم . جوان که بودم دیدم شهرم نیز بسیار بزرگ است و من توان تغییر آن را ندارم سپس در میان سالی که رسیدم تصمیم گرفتم تا حداقل خانواده خود را تغییر دهم و الان که در بستر مرگ می باشم فهمیده ام که اگر خودم را تغییر می داده ام می توانستم دنیا ، کشورم، شهرم و خانواده خودم را تغییر بدم.

پس اگر واقعا می خواهید دنیا را تغییر دهید و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنید سعی کنید خود را تغییر دهید زیرا با تغییر خود دنیا را می توانید تغییر دهید.

بیابد اول خودمان را تغییر دهیم و به خودمان کمک کنیم تا آن وقت بتوانیم دیگران را تحت تاثیر قرار دهیم و به این واسته آنها نیز تغییر کنند.

فرض کنید که به همراه دوستانتان به  گشت می روید ماشین شما دچار حادثه ای می شود شما برای این که بتوانید به دوستانتان کمک کنید اول باید به خودتان کمک کنید تا آن وقت بتوانید دوستانتان را از دل خطر خوارج کنید.

اگر شما پزک باشید ابتدا باید خودتان فردی سالم باشید تا بتوانید دیگران را معاینه کنید و از حال آنها را خوب کنید . شما اگر پزشک باشید باید اول خودتان را درمان کنید تا دیکران را بتوانید درمان کنید.

ما انسانها دوست داریم تا به جای آن که خودمان تغییر کنید دنیا را تغییر دهیم و این کار بسیار سخت است ولی باز ما انسانها خاضریم تا بجاب تغییر خود، اطرافیانمان را تغییر دهیم.

برای این که بتوانیم دنیا را تغییر دهیم باید از کارهای کوچک شروع کنیم مثل جمع کردن و مرتب کردن رختخواب و یا این که هرشب مسواک بزنیم.این کارها بنظر ساده می آید ولی خیلی از مردم دنیا همین کارهای ساده را نیز انجام نمی دهند و یا برای انجام دادنشان بسیار تنبلی می کنند. در واقع برای رسیدن به موفقیت باید تنبلی را کنار بگزارید و سخت کوشی را پیشه بگیرید.

رسیدن به ومفقیت و تغییر دنیا و یا بهتر بگوییم تبدیل دنیا به حایی بهتر برای زندگی در واقع تبدیل کردن عادت تنبلی به سخت کوشی و برای بوجود آوردن یک چنین عادتی باید اول از کارهای کوچک شرع کنید تا ضمیرناخداگاهتان زود خسته نشود.

در این فیلم انگیزشی دریاسالار ویلیام مکرواون به شما یاد  می دهد که برای تغییر دنیا به چه ابزارهایی نیاز دارید باید چگونه عادت های بد خود را کنار بگزارید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان