خدا پیش از شما عمل می کند| جول اوستین

در این فیلم آموزشی و انگیزشی استاد جول اوستین درباره این موضوع که قبل از این که شما کاری انجام دهید خداوند وارد عمل می شود و موانع را از سر راهتان بر می دارد برای شما توضیح می دهد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 21:37 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 216 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

انسانها در گزر  زمان و خوادث و اتفاقاتی که برای آنها بوجود می آید ممکن است ایمان خود را به خدا از دست بدهند.

آنها ممکن است بگویند خداوند ما را رها کرده است و به ما توجه نمی کند و به همین خاطر هم از لطف خدا ناامید شده باشند. در حالی که این طور نیست.

خداوند بنده خود را همیشه دوست می دارد و همشه کاری را برای ما انجام می دهد که به نفع ما باشد. او خدای فراوانی و لطف است.

خداوند اگر از بنده خود دلسرد می شود او را به طریقی از این دنیا خارج می کرد تا بنده اش دچار ضرر و زیان بیشتر نشود.

خداوند می داند که هدف و خواسته شما چیت و جرا شما را آفریده است . او هرگز بنده خود را رها نمی کند و همیشه کاری می کند که به نفع بنده اش باشد.

شما تصمیمانی در زندگی خود می گیرید و پای در مسیری میگزارید که از اتفاقات آن با خبر نیستید ولی خوداوند مجزا از حجاب مکان و زمان می باشد و از هر اتفاق آینده با خبر است . او موانعی که در مسیرتان ممکن است با آن روبرو شوید را می شناسد و آنرا را از داخل مسیرتان بر می دارد تا راحت تر به هرآنچه که می خواهید برسید . او حامی و حمایت کننده شماست و بهترین را برای شما آماده کرده است.

گاهی اوقات ما چیزهایی را می خواهیم که داشتن آنها به نفع ما نمی باشد ولی برای بدست آوردنش بسیار سعی و تلاش می کنیم ولی خدا می داند که این موضوع به نفع ما نیست چی کاری می کند که به آن نرسیم و این هنگامی است که ما نباید از خداوند نا امید شویم زیرا او بهترین را برای ما می خواهد.

ما از آینده خبر نداریم ولی خداوند از آن اطلاع کامل داردن پس به خدا اعتماد کنید

درباره سخنران جول اوستین

جول اوستین متولد 5 مارس 1936 میلادی می باشد . او سخنذان ، کشیش و استاد موفقیت و رشد شخصی است که با نوای دلنشین خود هر یک شنبه بسیاری از افراد را کاری میکند تا به ندای الهی گوش دهند.

او یکه مبلغ دین مسیحیت می باشد که برنامه های خود را از طریق تلویزیون و رادیو چخش می کند.

خدا پیش از شما عمل می کند| جول اوستین

سخنرانی های او را هر هفته چیزی در حدود 7 ملیئن نفر از تگزاس و بیش از 20 ملیون نفر از سرتا سر دنیا نگاه می کنند و به این شکل به ندای خداوند و سخنان مسیح گوش فرا می دهند.

جول اوستین در حال حاظر نویسنده 7 کتاب چر فروش دنیا می باشد که این 7 کتاب در لیست پرفروش ترین کتاب های مجله نیویورک تایمز قرار دارد.

جول اوستین قوانینی بریا سمینارهایش دارد . او از نام بردن مسائل سایسی ، مالی و چیزهایی این چنینی در سخنرانی های خودش پرهیز می کند و به جای آن از لطفی که خداوند به بندگانش می کند ، سلامتی که می توانید به راحتی بدست آورید ، موفقیت که برای شما گزاسته شده و چیزهای این چنینی سخن بر زبان می آورد . او از لطف خدا و این که چقدر خداوند بندگان خود را دوست را سخن به میان می آورد.

در این فیلم آموزشی استاد جول اوستین به شما یادآوری می کند که خداوند از قبل راه را برای شما صاف  و آماده کره است . او قبل از این که شما تصمیم بگیرید و پای در میدان عمل بگزارید موانع را از سر راهتان برداشت است به خاطر این که بهترین را برای شما می خواهد.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان