هدف شما برای این دنیا ضروریست| لس براون

در این فیلم آموزشی استاد رشد شخسی و سخنران حرفه ای لس براون برای شما توضیح می دهد که هدف شما برای این دنیا بسیار ضروریست و باید حتما با آن دست پیدا کنید . و به خاطر همین ضرورت اگر شما سعی نکنید به آن هدف دست پیدا کنید آن هدف در ذهن شخص دیگری خودنمایی خواهد کرد

شاید شنیده باشید که می گویند هرکسی در دنیا هدف خاصی دارد و عملا برای خلق آن هدف وارد این دنیا شده است و زمانی که به آن هدف ، مقصد و آرزویی که می خواهد برسد آرامش خاصی را نیز تجربه خواهد کرد.

لس براون بر این باور است که هر انسانی که وارد این جهان شده است هدف خاصی را دنبال می کند و به هر شکلی که وجود دارد باید به آن هدف دست پیدا کند به همین دلیل است که انسانها خواسته های متفاوتی دارند و اهدافشان با یکدیگر فرق می کند.

اگر خداوند انسان را بدون هیچ هدفی خلق کرده باشد پس چنین خدایی لایق پرستش نیست ولی در واقع این چنین نیست بلکه همیه ما اهداف و هواسته هایی داریم و برای رسیدن به آنها سعی و تلاش می کنیم.

در حقیقت راه رسیدن به هداف روحیه و اخلاق یک شخص را بوجود می آورد به همین دلیل هم خداوند این گونه مقدر کرده است که رسیدن به اهداف کاری سخت و مشکل باشد به گونه ای که در بین این سختی روحیات جنگنده افراد بوجود آید. ولی گاهی افراد از این سختی ها خسته می شوند و به همین دلیل از رسیدن به خواسته ها و اهدافشان دست می کشند.

شما باید بدانید که هدفی که در ذهن شما بوجود آمده است یک ضرورت برای این دنیا است و رسیدن به آن جزو واجبات می باشد به همین دلیل هم اگر شما از رسیدن به آن دست بکشید آن هدف خود را در ذهن فرد دیگری نمایان می کند تا به وسیله ی آن شخص به این دنیا وارد شود . زیرا این اهداف برای پیشرفت انسان بسیار لازم و واجب می باشد.

در این فیلم آموزشی ، انگیزشی لس براون به شما یاد می دهد که چزا رسیدن به هدفتان بسیار ضروری است و باید هر کاری که از دستتان بر می آید انجام دهید تا به آن هدف دست پیدا کنید.

لس براون کیست ؟

لس براون ( Les Brown ) یکی از محبوب ترین و بزگترین استادان رشد شخصی و انگیزش فردی  در دنیا می باشد . او با سخنان خود تا به حال توانسته است زندگی افراد بسیار زیادی را در دنیا تغییر دهد به نحوی که سخنرانی ها و فیلم های آموزشی آن توسط تمام افراد بسیار زیادی در دنیا دیده و حتی آموزش داده می شود.

او سابقا یکی ار سیاستمداران معروف و همچنین مجری تلویزیون بوده است که البته زمانی هم در صنعت بازاریابی شبکه ای به کار و فعالیت مشغول بوده است ودر جال حاظر جزو 5 سخن ران مجبوب و برتر در دنیا شناخته می شود .

لس براون به همه افراد یاد می دهد که چگونه به هر آنچه که می خواهند در این دنیا دست پیدا کنند و بهشت را برای خود خلق کنند . او به افراد یاد می دهد که چگونه باید اهدافشان را در زنذگی محقق کنند و به هرآنچه که می خواهند دست پیدا کنند.

زیرا او اعتقاد دارد که همه اهدافی که به ذهن افراد وارد می شود در واقع یک ضرورت برای این دنیا می باشد و به همین خاطر حتما وارد این دنیا می شود. حال توسط چه کسی . این سوال اسصلی است؟

او با سخنان انگیزه بخش خود به همگان یاد می دهد که بروی مشکلات تمرکز نکنند زیرا مشکلات نیامده اند تا بمانند بلکه آمده اند تا کاری کنند که شما به فرد قوی تری تبدیل شوید و لایق بدست آورن آن هدفی که در ذهنتان بوجود آمده است باشید.

این را بدانید که هر شخصی در وجودش دارای قدری نامحدود است که آن را از خدا گرفته است و به همین دلیل است که خداوند انسان را نائب ریس خود برروی کره زمین قرار داده است.

لی براون نویسنده کتاب های پر فرشی می باشد از جمله کتاب رو یاهایت را زندگی کن. محتوای این کتاب به شکلی جذاب بود که در طی چند هفته اول پس از انتشار تبدیل به پر فروش ترین تاب سال شد و مخاطبان بسیار زیادی را به سمت خود کشاند. این کتاب افراد بسیار زیادی را تشویق می کند تا برای رسیدن به آنچه که می خواهند حداکثر تلاش خود را بکنند و با این شکل موفقیت را وارد زندگی خود کنند.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان