چگونه ثروتمند شویم؟| جک ما

در این فیلم آموزشی  جک ما بنیانگذار علی بابا و سومین ثروتمند دنیا به شما یاد می دهد که چگونه می توان ثروتمند شد و به هر خواسته های دست پیدا کرد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 38:00 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 417 مگابایت

فرمت فایل: mp4

می توان این گونه گفت که آرزوی اکثر مردم دنیا ثروتمند شدن است زیرا دسترسی به این موضوع و آرزوی می تواند یکی از مهمترین دقدقه های فکری افراد یعنی بدست آوردن پول را از بین ببرد و به این شکل انسان می تواند به سایر کارها و اهداف خود برسد.

قروت و ثروت اهرمی است که باعث می شود تا سرعت شما در دست یابی به اهدافتان بسیار افزایش یابد.  یکی از راه هایی که شما می توانید از آن برای کسب ثروت برای خود از آن استفاده کنید در واقع استفاده از تجربیات افراد موفق و ثروتمند دنیا می باشد. زیرا در این حالت دگر نیاز نیست راه رفته را دباره بروید بلکه فقط کافی است تا از نتایج بدست آمده استفاده کنید.

در این فیلم آموزشی سومین ثروتمند دنیا یعنی جک ما بنیانگذار علی بابا  راز ثروتمند شدن خودش را برای شما بازگو می کند. با دیدن این فیلم و یاد گیری رموزی که در این فیلم از زبان خود جک ما برای شما بازگو می شود می توانید شما هم به یک فرد ثروتمند تبدیل شوید.

 

زندگی نامه جک ما

ایشان در تاریخ 15 اکتبر سال 1964 در چین در استان ژجیانگ چشم به جهان گشود. علاقه جک ما به زبان انگلیسی از همان دوران نوجوانی شکل گرفت. بگونه ای که او برای یاد گیری این زبان هر روز به هتلی که در نزدیکی محل سکونت آنها قرار داشت می رفت و با مسفران انگلیسی زبان شروع به صحبت می کرد. او برای آن که از مسافران آن هتل زبان انگلیسی را فرا بگیرد آن مسافران را به صورت رایگان در شهر می چرخواند و آثار باستانی را به آنها نشان می داد. جک ما این کار را چیزی در حدود 9 سال انجام داد و طی این سالها توانست تا زبان انگلیسی را به صورت کامل فرا بگیرد.

جک ما در دوران زندگی خود با فراز و نشیب های فراوانی روبرو شد . و توانست از فقر و تنگ دستی مطلق خود را به ثروتمندترین فرد چین و سومین فرد ثروتمند دنیا تبدیل کند. او بشدت در تحصسلات خود ضعیف بود ولی بدلیل آن که پشت کار فراوان و آرزوهای بزرگی داشت به حاهای عالی دست یابد. شعار او این بود که : ا/ر شکست خوردی دباره بلند شو ادامه بده چیزی به نام شکست وجود ندارد. او هرگز به خاطر نبودن پول و منابع کافی شکایت نمی کرد زیرا معتقد بود که باید برای دست یابی به اهداف تلاش بی پایانی انجام داد.

چگونه ثروتمند شویم؟| جک ما

شکست‌های  مقدمه ای بر پیروزیست

ما انسانها در اغلب موارد امیدمان را از دست می دهیم زمانی که با شکست روبرو می شویم در حالی که باید در موقع شکست امیدمان را بیشتر کنیم. ولی  افراد موفق با هر شکستی که می خورند امیدشان بیشتر می شود و تلاششان برای رسیدن به موفقیت را بیشتر می کنند . این یکی از خصلت های مشترک بین افراد موفق دنیا می باشد . جک ما بنیانگذار علی بابا نیز یک چنین خصلتی را در وجودش داشت.

زندگی او مملو از شکست هایی می باشد که او با آنها روبرو شد ولی هرگز این شکست ها او را از رسیدن به رویاهایش باز نداشت.

در این جا گریزی می زنیم بر شکست های جک ما موسس شرکت علی بابا

تلاش جک ما برای پذیرته شدن در کالج بسیار قابل تحصین ایت او بار اول که برای ثبت نام در کالج اقدام کرد با شکست روبرو شد و بار دوم هم به همین شکل ولی او شکست را قبول نداشت و برای بار سوم نیز اقدام کرد تا در نهایت توانست در دانشگاه چئونگ کونگ پذیرفته شود . او پس از تحصیل و گرفتن مدرک از این دانشگاه به هاروارد رفت و جالب اینجاست که 10 مرتبه برای وارد شدن به این دانشگاه اقدام کرد و هر بار شکست خورد و او را در دانشگاه هاروارد نپذیرفتند. او حتی 3 مرتبه در امتحان ورودی دانشگاه چینی که خودش در آنجا رئیس شورای دانش آموران بود. در نهایت او توانست از دانشگاه هانگزو در سال 1988 در رشته دبیری زبان انگلیسی مدرک تحصیلی بگیرد.

او می گوید اگز تسلیم نشوید یعنی هنوز شانسی برای پیروزی دارید.

پس از این موارد او در بیش از 30 مصاحبه شغلی شرکت و در تمام آنها رد شد و به ناچار دباره به سر شغل معلمی خودش بازگشت آن هم با دست مزدی که برابر با 10 دلار می شد.

 

داستان موفقیت جک ما

در سال 1995 جک ما موسس شرکت علی بابا با چیی به نام اینترنت روبرو شد و تصمیم گرفت تا آن را یاد بگیرد . او در سال 1995 با همسر خود به آمریکا رفت تا اطلاعات خودش نصبت به اینترنت را زیاد کند. اولین کلمه ای که در اولین برخوردش با اینترنت جست و حو کرد کلمه آبجو بود و دید اطلاعات بسیار زیادی از این کلمه از کشورهای زیادی در اینترنت وجود دارد درحالی که زمانی که کلمه چین کشوری که در آن بزرگ شده بود را جست و جو کرد دید که هیچ نتیجه ای از این کلمه در اینترنت وجود ندارد. او باز هم سعی کرد اطلاعات جامعتر و کاملتری  در مورد چین جست و جو کند ولی باز هم به هیچ نتیجه ای نرسید.

بخاطر همین هم او به همراه همسرش و دو تن از دوستانش تصمیم گرفتند که سایتی در مورد کشور چین راه اندازی کنند. جک ما بنیانگذار علی بابا می گوید هنوز 5 ساعت از تاسیس سایت نگزشته بود که امیل ها مختلفی از کاربران چینی زبان دریافت کرد که می خواستند بدانند او کیست. در این زمان جک ما پی توانایی و بزرگی اینترنت پی برد و فهمید که آینده در اینترنت قرار دارد . او تولنست در سال 1995 به کمک دوستان و همسر خود مبلغی در حدود 20 هزار دلار جمع کند و به کمک این مبلغ شرکت اینترنتی خود را راه اندازی کرد. در ابتدا شرکت ها کارش تاسیس و راه اندازی سایت برای شرکت های خصوصی بود. او نام این شرکت را رز چینی قرار داد او به کمک این شرکت طی سه سال توانست چیزی در حدود 800 هزار دلار پول بدست آورد و بعد از آن او تصمیم گرفت تا شرکت علی بابا را تاسیس کند.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان