سرنوشت صدایتان می زند| جول اوستین

دراین فیلم آموزشی و انگیزشی استاد و سخنران موفقیت و رشد شخصی جول اوستین به شما یاد می دهد که در واقع سرنوشت شما را صدا می زند .

او در این فیلم به شما می گوید که سرنوشتتان منتظر شماست ولی برای رسیدن به آن باید سعس و تلاش کنید. زیرا زمانی که به ان برسید در واقع به هدف و آرزوی خود دست پیدا کردید و هدف خدا از خلق کردنتان را پیدا کرده اید.

همگان بر این باورند که خداوند از قبل برای هر شخصی سرنوشت خاصی را مشخص کرده ایت . این گفته تا حدودی درست است ولی خداوند با توجه به تصمیمات شما سرنوشت های مختلفی برای شما خلق کی کند.

خیلی ها می گویند خداوند از قبل هدف خلقت و سرنوشت هرکسی را به طور کامل مشخص کرده است . این گفته هم درست است و هم نه . خداوند به تمام بندگانش قدرت اختیار را داده است به شکلی که افراد مسئول تمام گارهایی هستند که انجم می دهند . به همین دلیل است که شما دارای سرنوشت های متفاوتی هستید و این موضوع عملا با کارهایی و انتخاب هایی که انجام می دهید ارتباط مستقیم دارد.

در حقیقت سرنوشت را هر کس با توجه به کارهایی که انجام می دهد برای خود مشخص می کند و راه هایی که برای ادامه زنگی انتخاب می کنید آینده شما را می سازد. خداوند انسان ها را با قدرت اختیار آفریده است که به کمک آن بتوانند سرنوشت خود را خود مشخص کنند به همین دلیل هم چیزهایی مانند بهشت و جهندم وجود دارد. تا ما با توجه به افکار و اعمالی که انجام می دهیم سزایی آنها را هم ببینیم.

ولی با توجه به چیزهای که گفته شده خداوند در همه تصمیماتی که برای آینده خود می گیریم شرکت دارد و چون در پرده مکان و زمان قرار ندارد همه با استفاده از آزمونها و سختی هایی که بر سر راه ما می گذارد ما را برای رسیدن به آن موارد راهنمایی و هدایت می کنند و اگر ببیند آن موضوع به ضرر ما تمام می شود کاری می کند که ما به آن هرگز نرسیم جتی با این که تلاش بسیار زیادی انجام می دهیم.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان