شکست جزئی از فرمول موفقیت است

در این مقاله قصد داریم تا برای شما از فرمول موفقیت بگوییم و این که هر یک از افراد موفق جهان چگونه از این فرمول استفاده می کنند و با شکست ها ی خود چگونه روبرو می شوند.

فرمول موفقیت در زندگی واقعا ساده است ولی اجرا کردن هیمن فرمول ساده کمی سخت است. در ایم مقاله به کمک هم به بررسی یک سری عوامل می پردازیم که در صورتی که شما انها را رعایت کنید به هرانچه که د.ست دارید می توانید دست یابید. ما در اینجا به بررسی عواملی می پردازیم که باعث می شود یک درصد افراد دنیا از سایر افراد متمایز شود و در اصطلاح به آنها افراد موفق گویند.

اولین نکته ای که در کسب موفقیت باید طی کنید شکست است. در واقع شکست جزئی جدا نشدنی از موفقیت و پیروزی می باشد. در دستور پخت موفقیت شکست یکی از مواد اصلی است که حتما باید با آن روبرو شوید.

اگر می‌خواهید موفق شوید نرخ شکست‌هایتان را دو برابر کنید

امروزه در هیج جایی از زندگی نه در دبستان و دانشگاه و نه در خانواده و عملا در هیج جا به ما یاد نمی دهند که در رسیدن به موفقیت های بزرگ شکست های کوچک و موقتی نیز همیشه در راه وجود دارد . در واقع شکست مقدمه ای بر پیروزیست. ولی متاسفانه از کودکی تا بزگسالی به ما یاد دادند نا از شکست دوری کنیم جتی در آموزش و پرورش هم به همین شکل است و در آنجا هم به ما می گویند خوب درس بخوانید تا بتوانید کار خوبی پیدا کنید. اصولا از شکست به عنوان طاعونی یاد می شود که هرگز نباید در زندگی در هیچ حالتی رخ دهد و در هر حالتی باید سعی شود تا با شکست روبرو نشد. درحالی که یک چنین ذهنیتی کاملا اشتباه می باشد . قبل از رسیدن به هر پیروزیی باید ابتدا از شکست عبور کرد و دیدگاه درست این است که از شکست ها درس و تجربه بگیرید. در واقع در زندگی چیزی به نام شکست وجود ندارد بلکه شکست ها راه ها و تجربیاتی می باشند که از این راه ها نمی توان به آن هدف و پیروزی که مدنظرتان است دست یابد. پس از ین به بعد واژه شکست را از زندگی خود بیرون کنید و به جای آن بگویید تجربه.

بگذارید کمی واقع بینانه تر به موضوع شکست نگاه کنیم. در واقع منطقی است که شکست را به عنوان یکی از گزینه همیشه در نظر بگیریم ولی خوب چه شما شکست را به عنوان گزینه ای در نظر بگیرید و یا در نظر نگیرید شکست در هر حالتی رخ می دهد چون قبلا هم گفته ای شکست جزعی از دستور عمل پیروزی است . در مواجحه با شکست نوع نگرش ما موفقیت و شکسترا تعیین می کند پس همیشه مثبت نگر باشید و از شکست ها غم به دل راه ندهید.

یادتان نرود اگر دانشمندان و مخترعین از شکست می ترسیدند هرگز چیری انسان پیشرفت نمی کرد پس اگر شما از شکست در رسیدن به آرزوهای حود بترسید هرگز فرصتی برای پیشرفت و رشد پیدا نخواهید کرد.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان