در این مقاله قصد داریم دلایل و رموز موفقیت سایت دیجی کالا را برای شما به صورت کامل توضیح دهیم تا با الگو گرقتن از این رموز موفیت بتوانید شما هم به موفقیت برسید.

شما هم قطعا میدانید که دیجی کالا جز مطرح ترین فروشگاه اینترنتی در ایران است که به وسیله ی تبلیغات درست و به جا توانسته جایگاه خود را میان مردم باز کند .

از دلایل و رموز موفقیت سایت دیجی کالا می توان به این موضوع اشاره کرد که این وب سایت به وسیله ی جلب اعتماد مردم توانسته خود را در میان همه مطرح کند و به در آمد میلیاردی برسد .

در عصر حاضر که عصر تکنولوژی است وجود وب سایتی چون دیجی کالا ضروری است که راه اندازان این سایت به اهمیت این موضوع پی برده اند و دست به طراحی چنین سایتی زدند .

 

دیجی کالا به نیاز مردم اهمیت میدهد

یکی از دلایل و رموز موفقیت سایت دیجی کالا توجه به نوع نیاز مردم است زیرا طراحان این سایت خود با مشکلاتی در زمینه خرید مواجحه بودند که همین انگیزه باعث شد تا ایده ی طراحی یک سایت فروشگاهی به ذهن آنها برسد .

مشکلات و عدم وجود امکانات سبب شد تا آنها به این بیندیشند که چگونه میتوانند سایتی طراحی کنند که بتواند به نیازهای مردم پاسخ دهد .

 

دلایل و رموز موفقیت سایت دیجی کالا توجه آن به محتوای قوی

همانطور که در مقاله بازاریابی دیجیتال به اختصار توضیح دادیم تولید محتوا در بازاریابی دیجیتال از اهمیت ویژه ای برخوردار است شما با تولید محتوا میتوانید تعداد بازدید کنندگان خود را افزایش دهید .

از دلایل و رموز موفقیت سایت دیجی کالا همین موضوع می باشد

این سایت با تولید محتوای قوی با اعتماد سازی سعی کرد تا کاربران بیشتری را جذب خود کند این وبسایت با تنوع محصولات توانسته است بازدید کنندگان زیادی را جذب خود کند و در نتیجه به فروش و سوددهی بالایی برسد .

شاید در یک نظر بسیار ساده بیاید پشت موفقیت دیجی کالا یک تیم سئوی قوی قرار دارد که با تولید محتوای قوی توانسته اند دیجی کالا را به یک برند تجاری تبدیل کنند .

 

با افزایش تقاضا کیفیت افت نمی کند

یکی از دلایل و رموز موفقیت سایت دیجی کالا این است که گرچه تقاضا روز به روز افزایش پیدا می کند اما در کیفیت تاثیری نمی گذارد بلکه کیفیت روز به روز بهتر نیز می شود.

همین دلیل باعث اعتماد بیشتر مردم به دیجی کالا شده است تا جای که مردم آن را یک برند تجاری خوب میدانند و اکثر خرید های خود را با اعتماد انجام میدهند .

 

الگو برداری از سایت های مطرح دنیا

یکی دیگر از دلایل و رموز موفقیت سایت دیجی کالا الگوبرداری از سایت های مطرح دنیا چون آمازون است طراحان این سایت ترس به خود راه ندادند و توانسته اند با شجاعت تمام به اهداف خود برسند .

آنها با توجه به ویژگی های مثبت سایت های خارجی از آنها درست الگو برداری کردند شاید از نظر شما تقلید کار خوبی نباشد اما باید این را بدانید بهترین موبایل های دنیا از موبایل اولیه الگو برداری شده است و این کاملا طبیعی است و ارائه محصولی نو و کاربردی هنر محسوب میشود .

 

تبلیغات گسترده ی دیجی کالا

این سایت با داشتن تیم قوی با تبلیغات درست و به جا توانسته اعتماد مردم را نسبت به خود جلب کند .تبلیغات در فضای مجازی ،رسانه های جمعی و همچنین بیلبوردهای سطح شهر توانسته است به شناخته شدن این سایت کمک کند .

همچنین با تبلیغات پیامکی توانسته است مشتریان بیشتری را جذب این سایت و محصولات آن کند .

این سایت توانسته با بازاریابی دیجیتال به موفقیت چشم گیری برسد و خود را به عنوان برند تجاری مطرح کند .

 

شکست ناپذیری در نهایت شما را به پیروزی میرساند

یکی از دلایل موفقیت این سایت این است که شکست ناپذیر بوده اند و هرگز نا امید نشده اند در ابتدای راه اندازی طراحان این سایت با شکست مواجه شدند اما این شکست باعث عقب نشینی آنها نشد بلکه آنها را مصمم کرد تا دوباره برخیزند و محکم تر قدم بردارند .

شما هم اگر میخواهید به موفقیت برسید باید شکست ناپذیر باشید و به هیچ عنوان از اهدافتان دست نکشید .

 

بازاریابی دیجیتال از طریق ایمیل ( دلایل و رموز موفقیت سایت دیجی کالا )

دیجی کالا از طریق فرستادن ایمیل توانسته است مشتریان بیشتری را جذب خود کند.

این سایت با فرستادن ایمیل های زیبا و جذاب در مشتری رغبت زیادی ایجاد میکند تا به این سایت سری بزنند و از محصولات بازدید کنند .

برای راه اندازری یک تجارت الکترونیک بازاریابی از طریق ایمیل اهمیت زیادی دارد .

 

پیشنهاد های جذاب برای مشتری

اگر به صفحه ی اصلی دیجی کالا مراجعه کنید متوجه پیشنهادات جذاب آن میشوید که باعث میشود شما رغبت بیشتری پیدا کنید تا به صفحات بعدی هم سری بزنید .

طراحی جذاب و منحصر به فرد این سایت کمک کرده است تا شما علاقه ی بیشتری داشته باشید تا از تمام صفحات دیدن کنید.

وجود تخفیفات متنوع ،محصولات متنوع یکی دیگر از دلالی است که سبب میشود مردم رغبت بیشتری به بازدید از سایت داشته باشند .

این سایت با توجه به سرچ های قبلی شما کالا هایی را به شما پیشنهاد میکند که غالبا شما آنها را جستجو میکنید و مورد نیاز شما است درنتیجه در وقت شما صرفه جویی به عمل می آورد .

 

از دلایل و رموز موفقیت سایت دیجی کالا وجود نمای جذاب از محصولات

دیجی کالا با ارائه محصولات و نمای جذاب از آنها توانسته است مخاطبان خود را پیدا کند و به موفقیت برسد .جذابیت محصولات با رنگ بندی زیبا کمک کرده است تا محصولات زیبا تر به نظر برسند در نتیجه مشتری تمایل بیشتری به خرید پیدا میکند .

 

برای گوش پاکدست های بازاریابی شبکه ای و اصول دعوت ،پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را حتما مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی سلام رویا