هدف از این مقاله ارائه نظر سخنرانان و افراد موفق دنیا مانند برایان تریسی در مورد بازاریابی شبکه ای می باشد که آیا کار کردن در این صنعت خوب است یا نه ؟

برایان تریسی یکی از افراد سخنرانان موفق در امی رشد شخصی و پیشرفت کاری می باشد.

او در عرصه ی موفقیت و رشد شخصی در دنیا بسیار شناخته شده است و آموزش هایی که توسط او و شرکت او ارائه می شود توسط میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا همه ساله دیده می شود.

به خاطر شهرت و علم بالایی که او در امر تجزیه و تحلیل مشاغل در دنیا دارد . همه افراد به توصیه های او در امر این که کدام شغل بعتر است و چگونه شغل غالی پیدا کنیم بسیار توجه می کنند.

او استفاده کردن از جملات انگیزشی و استفاده از قانون جذب را یکی از بهترین توصیه ای او در امر رشد شخصی و پیشرفت کاری می باشد.

در این فایل زیبا استاد و نتورکر موفق اریک ووری نظر برایان تریسی را در مورد بازاریابی شبکه ای جویا می شود.

  • درباره برایان تریسی

او در حال حاضر به عنوان یک سخنران حرفه ای و استاد موفقیت به سرتاسر دنیا سفر می کند . از کشورهای اروپایی کرفته شده تا جزایر اقیانوس آرام ، آمریکا و حتی ایران نیز در لیست سفرهای این استاد بزرگ قرار دارد.

او در بیش ار 80 کشور دنیا سخنرانی داشته است که در نوبه خود یک رکد برای یک سخن ران محصوب می شود.

او به چهار زبان زنده دنیا مسلط می باشد و یک پیام ساده دارد: ( اعتقاد دارم از طریق یادگیری درست و پشتکار زیاد می توانید از پس هر مسئله ای در زندگی بر بیایید، بر هر مانعی غلبه کنید و به هر هدی که می خواهید می توانید دست پیدا کنید)

او در سن 20 سالگی تصمیم گرفت تا سفرهای گسترده ای به دور دنیا انجام دهد سفرهایی که 8 سال به طول انجامید و باعث شد که او تجربیات فراوانی بدست آورد.

به خاطر همین هم تمام پس انداز خود را برداشت و در یک کشتی شروع به خدمت رسانی کرد.

سفر 7 ساله او بسیار جالب بود به گونه ای که او ابتدا از اقیانوس اطلی تا بریتانیا را با کشتی که در آن کار می کرد سفر کرد و سپس از فرانسه تا اسپانیا را با دوچرخه طی کرد.

برایان نریسی بعد مدت ها کار برروی کشتی تصمیم گرفت تا به کمک دو تن از دوستان خود ماشینی را خریداری کنند و با عبور از صحرای بزرگ آفریقا خود را به ژوهانسبورک برساندو به مدت دو سال در آنجا مشغول  به کار شد بعد از آن او لندن بازگشت و مدتی را نیز در آلمان و انگلستان مشغول به کار شد.

به کمک این سفرها بود که او توانسته بود تجربیات عالی بدست آورد که او را تبدیل به یکی از بزرگترین سخن رانان رشد شخصی و پیشرفت کاری کند.

او معتقد است که باید تمرکز خاصی برروی هر کاری داشته باشیم شما می توانید به کمک یوگا و موارد این چنینی میزان تمرکز خودتان را افزایش دهید.

او نویسنده کتاب هایی می باشد که در سطح دنیا فروش بسیار زیاد داشته است و یکی از دلایل شهرت برایان تریسی همین کتاب ها می بشاد.

کتاب هایی مانند کتاب قورباغه را قورت بده ، کتاب روانشناسی فروش و … که در امر فروش و رشد شخصی بسیار عالی و تاثیر گزار می باشند.

 

  • درباره اریک ووری

اریک ووری سخن ران توانا و نتورکر موفق که بیش از 25 سال است در صنعت بازاریابی شبکه ای به کار فعالیت مشغول است .

اودر این مدت توانسته است بیش از 500 هزار زیرمجموعه در بیش از 60 کشور دنیا درست کند و به این شکل خود را به یکی از بزرگترین نتورکرهای دنیا تبدیل کند.

صنعت بازاریابی شبکه ای یکی از بزرگترین و پردرآمد ترین و صد البته سخت ترین شغل های دنیا می باشد که در دنیا بیش از 70 سال سابقه دارد و در این کمتر از 10 سال است که قانونی شده است.

او در این ویدئو نظر برایان تریسی در مورد بازاریابی شبکه ای را جویا شده است که آیا کار در این صنعت خوب می باشد و یا نه

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول پیگیری در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا