به مردم اعتماد نکنید

در این فیلم آموزشی و انگیزشی استاد جول اوستین به شما درباره این که چرا نباید به مرد اعتماد کرد سخنرانی الهام بخشی انجام می دهد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 24:48 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 221 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

ما انسانها خلق شده ایم تا خداوند بزرگ را پرستش کنیم و این در اصل هدف نهایی هر انسانی است ولی انسانها همچنین خلق شده اند تا به یکدیگر کمک کنند ، همدیگر را رهنمایی کنند و به هم در رسیدن به اهداف کمک و یاری کنند.

ما هر روز با افکار منفی بمب باران می شویم . افکاری که از هر جهت به سمت ما می آیند و روح و ذهن ما را  درگیر خودشان می کنند. گاهی این افکار از نزدیکترین افراد به سمت ما می آید مانند پدی ، مادر و … و کاهی توسط رسانه و چیزهای دیگر به گوش ما می رسند وو بر پیکر روح زیبای ما خراش ایجاد می کنند.

افکاری کانند خشم ، گناه ، بی اعتمادی، کمرویی و … که تمام این موارد بار منفی را با خود حمل می کنند و نمی گزارند که حتی یک لحظه آرامش داشته باشیم. و بدی این افکار این است که زمانی که به این افکار این اجازه را می دهیم که وارد ذهن ما شوند این افکار جای موارد مثبت مانند امید، شوق به زندگی، شاد بودن و … را می گیرند و در طول زمان باعث می شوند که ما تبدیل به فردی منزوی و بدی شویم.

دوستان ذهن شما مانند یک جعبه می باشد حال شما دوست دارید داخل این جعبه چه چیزی قرار دهید. دوست دارید موارد منفی و عذاب قرار دهید تا هر لحظه روحتان را بیازارد یا مواردی از محبت ، دوشت داشتن و به طور کلی موارد مثبت را قرار دهید تا باعث آرامش روح و جسمتان شود. پس مراقب باشید که درون این جعبه چه چیزی قرار می دهید. زیرا ظرفیت این جعبه محدود است و نمی توان بیشتر ظرفیت جعبه در آن چیزی قرار داد.

اگر به حساس های منفی مانند خشم ، نفرت و … اجازه ورود به جعبه ذهنتان را دادید دیگر جایی برای ورود احساساتی مانند خوشبختی، اعتماد به نفس و … باقی نمی ماند و این مورد شما از از احساس لذت بردن از زندگی و آرامش دادشتن دور می کند و بعد از یک کدت هم می بینید برای خلاسی از عذابی که به شما می رسد همش آرزوی مرگ می کنید و نمیدانید دلیلش هم چه می باشد.

در کتاب مسحیان آیه جالبی آمده است که می گوید اجازه ندهید دشمن ذهنتان را اشغال کند و منظورش از دشمن افکار منفی و بد می باشد مانند خشم ، عصبانیت و … که اینها برروی شما بسیار تاثیر منفی می کزارد زیرا این موارد احساسات بدی مانند گناه ، نگرامی ، حسرت و … را بوجود می آورند.

یادتان باشد که شما این توانایی را داریم که اجازه دهیم چه چیزی وارد زندگی و ذهنتان شود و چه چیزی وارد نشود پس به افکار مثبت گوش فرا دهید و با گوش دادن به آهنگ های انگیزشی و استفاده از جملات انگیزشی این کار ارا انجام دهید.

اگر به اطراف خود نگاه کنید متوجه خواهید شد که موارد زیادی وجود دارد که بوسیله آن ها می توانید حس مثبت را در خود ایجاد کنید و برای خود پیشرفت را بوجود آورید.

به مردم اعتماد نکنید سایت سلام رویا

هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید روز جدیدی است با اتفاقات جدید پس به گزشته فکر نکنید و نگزارید اتفاقات بد گزشته برروی شما تاثیر بگزارد. بهر روز صبح قبل از بلند شدن از رختخواب اول خدا را شکر بگویید به خاطر این که یک روز دیگر به شما اجازه داده است به سمت اهدافتان حرکت کنید بعد اهدافتان را مرور کنید تا احساس انرژ داشتن بدست آورید و سپس پیش به سوی اهدافتان حرکت کنید.

با خود بگویید من این ناراحتی ها اجازه نمی دهم که امروز من را خراب کننذ زیرا آنها دشمن من هستم و من با افکار مثبت و روحیه بهش خود با آنها مبارزه می کنم و آنها را شکست می دهم .

یادتان نرود این دشمنان روز قبل یک بار حال شما را گرفتند و شما را ازیت کردند دیگر اجازه ندهید که شما را باز هم امروز آزار دهند بلکه شما با افکار مثبت به سمت آنها بروید و با آنها مقابله کنید.

لیست چیزهایی که باید وارد جعبه فکرتان و ذهنتان بکنید را یادداشت کنید تا تا بتوانید برای دیدن و بدست آئردنشان برنامه ریزی کنید. زندگی انسان کوتاهتر از آن چیزیاست که بخواهیم با افکار منفی آن را ازبین ببریم.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان