نترس از فکر کردن به آرزوهای بزرگ

نترس از فکر کردن به آرزوهای بزرگ

در این مقاله آموزشی و انگیزشی بازیگر مهروف هالیوود دنزل واشنگتن به شما یادآوری می کند که رویایی بزرگ داشته باشید و از داشتن رویای بزرگ نهرساید.

در این دنیا موفقیت برای افراد شجاع و دلیر است که از امتحان کردن چیزهای جدید نمی ترسند و شجاعت این را دارند تا با مشکلات و سختی ها در راه رسیدن به اهداف خود روبرو شوند.

از تجربه کردن موارد جدید و مسیرهای جدید ترس به خود راه ندهید زیرا شاید موفقیتی که بدنبالش می باشید در همین راه های جدید قرار گرفته باشد.

در مصاحبه ای که دارن هاردی باترامپ برگزار کرد ترامپ اعلام کرد که اگر به دنبال موفقیت هسید و برای رسیدن به آن دو راه در پیش رو دارید و شک دارید که کدام راه درست است راهی را انتخاب کنید که بیشترین شک را به آن دارید زیرا باعث می شود تا تلاش بیشتری برای رسیدن به اهداف انجام دهید و شانس موفقیت خود را بالاتر ببرید.

یادتان باشد که هرچه طوفان بزرگتر باشد رنگین کمانی که بعد از بوجود می آید زیباتر خواهد بود به خاطر همین هم زمانی که مشکل بزرگی را برطرف می کنید احساس خیلی خوبی به شما دست می دهد.

به خاطر همین هم است که می گویند بعد از هر سختی آسایش قرار داد و این وعده خداوند است . پس هرگز ناامید نشوید بلکه شجاع باشید و برای خلق رویاهایتان تا می توانید تلاش کنید.

دیدگاهی که انسان های موفق همیشه در خود پرورش می دهند این است که آنها خود را 100% قبول دارند و همیشه یه این نکته باور دارند که هیچ کسی نمی تواند آنها را در رسیدن به موفقیتشان منوقف کند . این یک باور قلبی است که دنیای خودم را خودم می سازم.

سه قانون ساده برای موفقیت در زندگی:

  1. اگر شما به دنیال آنچه که می خواهید نروید هرگز چیزی به دست نخواهید آورد منتظر نباشید که کسی برای شما مواردی که می خواهید را بسازد.
  2. اگر برای خواسته هایت درخواستی نمی کنی پس انتظار جواب مثبت را نداشته باش . چون بین حواب نه شنیدن و درخواست نکردن همان جواب نه وحود دارد.
  3. همیشه شجاع باش و بزرگ فکر کن ولی کوچک عمل کن . شاید به شما بگویند که برداشتن سنگ بزرگ نشانه نزدن است در حالی که اگر شما بزرگ فکر کنید ولی کوچک عمل کنید آن سنگ بزرگ که هیچ یک کوه را می توانید جابجا کنید.

همه ما کارهایی است که در گزشته باید انجام میدادیم ولی به هر دلیلی انجامش ندادیم و قصه انجام ندادنشان را همیشه می خوریم . آدم ترسو همیشه ناراحت است از کارهایی که باید انجام می داده است ولی انجام نداده وای آدم شجاع می گوید که درست است که کارهایی را باید در گزشته انجام می داده ام و انجام ندادم اشکالی ندارد و همین الان شروع به انجام دادنش می کند.

در رسیدن به اهدافتان افرادی وجود دارند که شما را مطمئینا مسخره می کنند انسانهاس شجاع در برابر این افراد همیشه می گویند : باشه مسخرام کنید ولی بشینید و ببینید که چه طور آن موفقیت که شما من را بخواطرش مسخره می کنید را بدست می آورم و این را بدانید که روزی می رسد که معنی همه چیز را خواهید فهمید . پس فعلا، به سرگرمی هایتان بخندید، تفریح بروید و شاد باشید روزی خواهد رسید که خواهید گفت که چگونه این همه موفق شد.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

 باکس دانلود

حجم: 55 مگ فرمت فایل: mp4

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان