خط مستقیم به سمت اهداف | آنتونی رابینز

در این فیلم آمورشی استاد و سخنران موفقیت و رشد شخصی آقای آنتونی رابینز به شما یاد می دهید که خط مستقیمی در رسیدن به اهداف وجود ندارد بلکه موفقیت حاصل تلاش های پی در پی می باشد.

تمام افراد در زندگیشان به دنبال موفقیت می باشند و برای بدست آوردن آن بسیار سعی و تلاش می کنند ولی می بینید که خیلی از آنها به آن موفقیتی که بدنبالش می باشند دست پیدا نمی کنند.

سوالی که اینجا بوجود می آید این است که چرا؟

بسیاری از افراد باور ندارند که واقعا می توانند در زندگی موفقیت را لمس کنند و به هرآنچه که می خواهند دست پیدا کنند. آنها خیلی از این افراد به خاطر آموش های غلط در مدرسه ، برنامه های تلویزیون و… باور های خودشان را که می توانند به موفقیت دست پیدا کنند را از دست داده اند و بسیار ترسو شده اند.

این ترسو بودن در واقع باعث شده است آنها با اولین مشکلی که در راه رسیدن به موفقیت با آن روبرو می شوند را بسیار جدی بگبرند و دست از رویای خودشان بردارند و به کار کارمندی و یا کارگری رو بیاورند.

شما باید این موضوع را به درستی یاد بگیرید که بدست آوردن شخصیتی کارآفرین برای رسیدن به اهداف و موفقیت بسیار لازم و حیاطی می باشد و یکی از نکات بسیار مهم در این آموزش ها یان است که هیچ خط مسقیمی در رسیدن به اهداف وجود ندارد .بلکه شما زمانی به اهدافتان دست می یابید که شخصیتی متناسب با آن هدف را بدست آورید و این شخصیت ها در سختی ها بوجود می آیند.

گاهی زمین می خورید ، دوستی پشت سر شما بدگویی می کند و دیگران شما را مسخره می کنند ،گاهی باید از تفریح خود بزنید و زمان آن را به کار کردن اختصصاص دهید این ها و هزاران چیز دیگر بر سر راه شما برای رسیدن به موفقیتان و اهدافتان وجود دارد.

همیشه این نکته را بدانید که شکست مقدمه هر پیروزی است شما قبل از رسیدن به پیروزی با ید شکست های زیادی را تجربه کنید و این شکست ها برای ایجاد یک شخصیت مبارز که با هیچ چیزی نمی توان جلوی او را برای رسیدن به اهداف گرفت لازم است.

پس یادیتان باشد هیچ خط مستقیمی در رسیدن به خواسته ها و اهداف وجود ندارد بلکه آنچه می خواهید با سعی و تلاش پی در پی و تحمل سختی فراوان خلق می شود.

زندگی سخت است و این یم واقعیت می باشد و اگر می خواهد تا کاری کنید که زندگیتان به بهشتی بر روی زمین تبدیل شود مطمعین باشید که راهش آسان نیست و باید سختی های فراوانی را تحمل کنید تا بهشتی که بدنبالش می باشد برایتان هلق شود.

در این فیلم آموزشی و انگیزشی آنتونی رابینز به شما یاد می دهد که چگونه باید به آن هدفی که برایش خلق شده اید دست یابید و با موانعی که بر سر راهتان است روبرو شوید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان