تفاوت بین پیگیری و تعقیب کردن

در این فیلم آموزشی به شما یاد داده می شود که تفاوتهای زیادی بین تعقیب کردن و پیگیری افراد تا بدست آوردن نتیجه وجود دارد زیرا موفقیت شما در گرو پیگیری درست است.

افرادی که هدف دارند و برای بدست آوردن این اهداف سعی و تلاش بسیار می کنند این موضوع رابه خوبی می دانند که پیگیری یکی از موارد بسیار مهم و اصلی در بدست آوردن موفقیت می باشد . موضوع پیگیری به قدری مهم و اصلی می باشد که اگر از ابتدای انجام پروژه تا رسیدن به هدف را 100% بگبریم تمام کارهای مانند نوشتن اهداف برنامه ریزی، عمل کردن به برنامه ] مشتری یابی و … تمام اینها چیزی کمتر از 10% کل کار می باشد ولی 90% دیگه داستان در واقع پیگیری است که شما انجام می دهید تا کارهایتا به نتیجه برسد.

یادتان باشد یکی از مهمترین اصول موفقیت در هر کاری بویژه بازاریابی شبکه ای پیگیری مشتریان احتمالی می باشد. ولی خیلی از افراد در واقع این مبحث پیگیری را با تعقیب کردن مداوم افراد اشتباه می گیرند. به شکلی که این موضوع باعث میشود خیلی از دوستی ها از بین برود و افزاد به جای این که بر روی هم اثر مثبت بگذارند و عملا ارتباط موثر شکل بگیرد ارتیاط ناصحیح بوجود می آید به شکلی که مشتریان از دست شما فراری می باشند و به هیچ یک از حرف های شما گوش نمی دهند.

در واقع پیگیری کردن اصول خاص خود را دارد و به این نحو می باشد که شما در فواصل زمانی خاصی به سراغ مشتری خود بروید و از جلسه ای که قبلا با او گذاشته اید نظرش را بپورسید و نظرش را در باب محصولی که به او داده اید نیز جویا شوید و اگر نیاز به اطلاعات بیشتری داشت آن اطلاعات را به او بدهید. ولی خیلی از افرد در وارد کردن دستشان به صنعت نتورک مارکتین و یا فروش محصولی  بع دوستشن ۀنقدر سماجت به خرج می دهند که فرد مقابل عملا کفری میشود و این موضوع واقعا بد است. زیرا در این حالت دوست شما دیگر به شما اعتماد نمی کند و عملا از شما فرار می کند.

پیگیری برای موفقیت در هر کاری لازم می باشد و انجام دادن آن بسیار حیاتی است. پس بسیار جدیش بگیرید زیرا موفقیت شما به این موضوع وابسته است.

به کمک پیگیری اصولی و درست شما می توانید کاری کنید تا تمام رویا ها و اهدافتان به حقیقت تبدیل شوند ولی اگر اصول این کار را درست انجام تهدید هواقبش بسیار زیاد می باشد.

شما در این فیلم آموزشی یاد می گیرید که یک پیگیری اصولی و درست به چه صورت می بشاد و تفاوت پیگیری و تعقیب افراد برای وارد کردن آنها به کارمان یا فروش محصولی به آنها در چیست؟

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان