حذف لایک اینستگرام به خبری حاشیه ساز تبدیل شده است،اینکه آیا این اتفاق میتواند مفید واقع شود و یا خیر و یا اصلا سیاست پشت این اتفاق چه چیزی میتواند باشد .آموزش اینستگرام میتواند به شما در این زمینه کمک کند .

در این مقاله در مورد آموزش اینستگرام و حذف لایک اینستگرام به اختصار توضیح میدهیم .

چه دلیلی میتواند وجود داشته باشد برای اینکه لایک های اینستگرام مخفی باقی بماند .در ابتدا کاربران کانادایی با حذف لایک اینستگرام مواجه شدند از نظر بسیاری از کاربران کانادایی حذف لایک اینستگرام باعث غنی شدن محتوای آن شده است و این را یک حسن میدانند .

در این روند با حذف لایک تنها خود صاحب حساب میتواند از شمار لایک آگاهی پیدا کند و بقیه از این موضوع مصون باقی می مانند اینستگرام این روند را یک حسن میداند زیرا در این روش کاربران بیشتر بر روی محتوا متمرکز میشوند و از  لایک و ظاهر دور میشوند .

 

مزیت های حذف لایک اینستگرام 

یکی از مزیت های حذف لایک اینستگرام  بالا رفتن کیفیت محتوای اینستاگرام است که باعث میشود کابران بیشتر بر روی محتوا متمرکز شوند .

در شرایطی که لایک اینستگرام تنها دلیل برتری و رتبه بندی آن است کابران توجه به محتوا و ویژگی ها پست نمیکنند ،بلکه تنها به تعداد لایک اکتفا میکنند که این یک عیب محسوب میشود .

همچنین حذف لایک صاحب حساب را از نگرانی در مورد اینکه چه تعداد او را لایک کرده اند بیرون می آورد و به متمرکز شدن بر روی بهتر کردن پست ها می انجامد .

این رویکرد باعث میشود تا قضاوت های بیهوده از میان برداشته شوند و صفحه ی اینستگرام به صفحه ای عادل تبدیل شود .شما برای آموزش اینستگرام میتوانید به سایت های مختلفی رجوع کنید و اطلاعاتی در مورد آن کسب کنید .

 

حذف لایک اینستگرام چه تاثیری بر اینفلوئنسر ها میگذارد

با توجه به اینکه لایک در شبکه های اجتماعی  مبنای یک ثروت تلقی میشود و وجود این اتفاق و ادامه ی این روند باعث ایجاد مشکلات روحی روانی در کابران و مخاطبان شده است .

کابرانی که جانشان به لایک بسته است و در صورت نبود لایک دچار مشکلات روحی روانی میشوند در چنین شرایطی این اتفاق به مخاطب کمک شایانی میکند و آموزش اینستگرام  نیز میتواند به بهتر شدن این اوضاع کمک کند .

با وجود لایک اینفلوئنسرها و کسانی که دارای محتوا هستند دچار چه مشکلاتی خواهند شد ؟از نظر اینستگرام کسانی که شایستگی دارند باقی می مانند و بقیه حذف میشوند این به این معنی است که تولید محتوا و تبلیغات درست را جدی بگیرید .

اینکه اینفلوئنسرها فقط اکتفا به لایک کنند نتیجه اش میشود تولید محتوای بد و محدود و بیمار شدن اجتماع و کاربران ،در صورت آموزش درست کاربران ،به این نتیجه میرسیم که تنها لایک مشخص کننده ی برتری یک صفحه بر دیگری نیست بلکه محتوای خوب مشخص کننده ی این برتری است .

 

آموزش اینستگرام را جدی بگیرید

در عصر حاضر که عصر تکنولوژی است میتوانید با آموزش اینستگرام به درآمد برسید و ثروتمند شوید سیاست جدید اینستگرام این است که با حذف لایک اینستگرام  به تولید محتوای بهتر توجه میکند و شرایط به نفع کسی پیش میرود که محتوای بهتری تولید کند .

شما میتوانید با تولید محتوا در اینستگرام به درآمد زایی برسید و ثروت را از آن خود کنید ،شما با تغییر باورهای خود در مورد ثروت میتوانید ثروتمند شوید .

این اتفاق میتواند برای کسانی که محتوای خوب تولید میکنند بسیار مفید باشد و به موفقیت این دسته از افراد کمک کند زیرا در این صورت به تولید محتوای غنی تری میپردازند  و خود را به یک برند تجاری تبدیل میکنند .

حذف لایک اینستگرام به کسانی که تولید محتوا برایشان اهمیت دارد بسیار مفید است .

این را بدانید که در فضای امروز مخاطبان شما را از روی کیفیت محصولتان قضاوت میکنند و اگر محتوای خوبی داشته باشید میتوانید در زمینه تجارتالکترونیک  به موفقیت برسید .

 

برای گوش دادن  پاکدست های بازاریابی شبکه ای و اصول دعوت ،پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید .

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را حتما مطالعه کنید و آهنگ های انگیزشی را هم گوش دهید.

تهیه شده توسط گروه آموزشی سلام رویا