برنامه ریزی ذهن قسمت 1 – دارن هاردی

در این مطلب استاد دارن هاردی به شما از خاطرات خودش در دیدار با افراد موفق می گوید و توضیح می دهد که این افراد چه رموزی برای بدست افردن موفقیت استفاده کرده اند.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 26:44 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 182 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

موفقیت در هر کاری یک شبه بوجود نمی آید بلکه حاصل تلاش پی در پی و انجام کارهای لازم برای بدست آوردن آن موفقیت می باشد. در این فیلم آموزشی استاد دارن هاردی برای شما از نحویه برنامه ریزی ذهنتان برای بدست آوردن موفقیت در هر صنعت و کاری می گوید . او به شما یاد می دهد که ساختار ذهنی شما باید برای موفقیت در کارهای مختلف برنامه ریزی کنید و این ساختارها چگونه باید باشد تا بیشترین بازدهی را از این کار و حرفه بتوانید بدست آورید.

یکی از موارد لازم برای موفق شدن در هر کاری و رسیدن به اهداف و هر آنچه که می خواهید داشتن ساختار فکری مناسب و درست مربوط به آن حرفه و کار می باشد.

شما نمی توانید با افکار قدیمی در جاده موفقیت و پیروزی قدم بگزارید و انتظار این را داشته باشید که نتایج جدیدی بدست آورید. باید افکار درست و سازنده را برای خود انتخاب کنید و آنها را در مرحله اجرا ، انجامشان دهید تا به هر آنچه می خواهید دست پیدا کنید.

در این بین استفاده از تجربیات افراد موفق دنیا به شما در کسب آن موفقیتی که بدنبال می باشید بسیار یاری و کمک می کند آن هم به این شکل دیگر شما نیاز نیست که تجربیات این افراد را تجربه کنید. بلکه فقط باید از آن ها استفاده کنید و این موضوع در واقع یک راه میانبرد برای شما به سمت اهدافتان می باشد.

در طول سالیان زیاد افراد مختلفی را دیده ایم که برای بدست آوردن موفقیت و کسب آن اهدافی که بدنبالش می باشند سعی و تلاش بسیار زیادی می کنند ولی در نهایت آن اتفاقاتی که به دنبالش بودند اتفاق نمی افتد و همیشه سوال این افراد این است که : چرا با این که من سالیان زیاد سعی و تلاش کردم که به این هدف خود دست پیدا کنم ولی آن چیزی که باید اتفاق می افتاد اتفاق نیوفتاد؟

دلیلش این است که این افراد فقط یخت کار و تلاش می کردند ولی برروی برنامه ذهنی خود برای رسیدن به موفقیت کار نمی کردند.

آنها یادشان رفته بود که برای کسب اهداف باید ابتدا خوشحال بود ، شاد بود و از تمام لحظات کار و فعالیتی که انجام می دادند باید لذت می بردند ولی این افراد فقط سخت کار می کردند و اصولا این جمله را می گویند که الان وقت ندارم که بخندم الان وقت کار کردن است .

در واقع این افراد ساختار ذهنی لازم برای کسب آن موفقی که برایش تلاش می کنند را ندارد . آنها نمی توانند از قوانیم کائنات برای رسیدن به آنچه که می خواهند استفده کنند . قوانینی مانند قانون جذب و ارتعاشات و … چون ساختارهای لازم را برای خود بوجود نیاورده اند.

شما به کمک این ساختارها می توانید آن قدرت های نهفته وجود خود را فعال کنید در آن موقع به راحتی می توانید بفهمید که کجا چه کاری انجام دهید.

  • برنامه ریزی ذهن شما برای موفقیت دارن هاردی

    استفده از تجربایت دیگران راه رسیدن به موفقیت است

یکی از مواردی که حتما باید در کارهای خود به آن توجه کنید این است که شما نباید دوباره چرخ را از نو بسازید بلکه از چرخی که قبلا ساخته شده است باید استفاده کنید.

و این کاری است که افراد موفق دنیا انجام می دهند.

آنها در کارهایی که انجام می دهند از افراد خبره و کار برند و مخصوصا با تجربه استفاده می کنند زیرا می داند هیچ چیزی حتی علم نیز جای تجربه را نمی گیرد.

حدیثی است که می گوید روز شخصی در مسجد نزد پیامبر آمد و از او پرسید که ای پیامبر خدا آیا چیزی بهتر از دین هم وجود دارد پیامبر خدا فرمود بله و آن علم است آن سخص دباره سوال پرسید که آیا چیزی بهتر از علم هم وحود دارد و پیامبر پاسخ داد که بله و آن تحربه است . شما زمانی که از تجربه یک شخص استفاده می کنید دیگر نیاز نیست که آن تجربه را خودتان تجربه کنید فقط کافیه از تجربیات افراد دیگر استفاده کنیم و نتیجه را را برداشت کنید.

این موضوعی است که تمام افراد موفق و ثروتمند دنیا از آن آگاه هستند و آن را به دقت اجرا می کنند. استفاده درست از تکنیک های موفقیت در سایه استفاده از تجربیات دیگران می تواند زمان رسیدن شما را به خواسته هایتان بسیار کاهش دهد بگونه ای که باورتان نمی شود که در چنین زمان کوتاهی آن موفقیتی که بدنباش می باشید برای شما رخ داده است.

در این فیلم آموزشی دارن هاردی از تجربه خود در ملاقات و دیدار یکی از افراد فوق موفق دنیا و ثروتمند می گوید و همچنین او از می گوید در این فیلم آموزشی راز این فرد موفق در کسب این همه ثروت و این که چگونه توانسته است این همه موفقیت را بدست آوری کند پرده برداری می کند.

دارن هاردی خود یکی از بزرگترین کارآفرین های جهان و استاد و سخنران انگیزشی می باشد و با این حال باز به همه توصیه کرده است که این فیلم آموزشی که انتقال تجربه ی یک فرد موفق می بشد را حتما تماشا کنید.

موفقیت و تبدیل شدن به یک انسان موفق در واقع اجرا کردن یک سری اصول و قوانین مشخص می باشد. این قوانین ساده هستند ولی اجری آنها آسان نیست.

پس تنبلی را کنار بگزارید و برای رسیدن به اهدافتان بجنگید تا آینده روشن و زیبا را برای خود و اطرافیانتان خلق کنید. زنگی زیباست و باید از زیبایی های آن استفاده کرد.

حتما این کلیپ آموزشی را مشاهده کنید و نکات آن را هم حتما یاداشت کنید زیرا به شما در کسب اهدافتان و چیزهایی که می خواهید بسیار یاری و کمک می کند.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان