آیا راز موفقیت سخت کار کردن است؟

آیا راز موفقیت سخت کار کردن است؟

در این فیلم آموزشی استاد موفقیت ورشد شخصی دارن هاردی به شما دوستان بزگوار یاد می دهد که آیا راز موفقیت سخت کار کردن است یا نه؟

تمام افراد در این دنیا برای دست یابی به هدف خاصی خلق شده اند که دست یابی به آن اهداف خاص جزو آرزوهای آنها می باشد و برای بدست آوردنشان سخت کار و تلاش می کنند.

ولی با این وجود که آنها بسیار سخت تلاش می کنند ولی در برخی موارد به اهدافشان نمی رسند. به نظر شما چرا؟

یه برخی افراد می گویند که به جای این که سخت کار و تلاش کنید هوشمندانه کار کنید. این موضوع یعنی چی ؟

ولی نکته ای که در دست یابی به موفقیت و اهداف باید به آن توجه کرد این است که موفقیت حاصل پیگری ها پی در پی در رسیدن به خواسته ها می باشد.

موفقیت و پیروزی در زتدگی به معنی مشخص کردن اهدافی برای رسیدن و دستیابی به آنها می باشد. این اهداف می تواند شامل در چیزی باشد مثلا کم کردن وزن زیادی که دارید، بدست آوردن اندامی زیبا و سلامت، ایجاد یه کسب و کار موفق و کسب درامد با لا از آن، یاد گیری یک حرفه و یا بهتر شدن در حرفه ای خاص و یا بهتر شدن در بین اشخاصی خاص و … .

به عقیده خیلی از افراد راز موفقیت در دست یابی به اهداف سخت کار و تلاش کردن است. این درست است که دست یابی به اهداف و موفقیت با سخت کار کردن بوجود می آید ولی افراد موفق دنیا هوشمندانه سخت کار و تلاش م یکنند تا به آنچه می خواهند دست یابند.

بدیهی است که موفقیت افراد را مردم تحسین می کنند و این افراد موفق را الگوی خود در زندگی قرار می دهند و حتی تیر خبری بسیاری از اخبارها در دنیا می باشند .

ولی چرا این افراد اتقدر در کانون توجه قرار دارند؟ زیرا این افراد با این که درزندگیخود با مشکلات فراوانی روبرو بودند ولی هرگز هدف و خواسته خود را فراموش نکردند و برای دست یابی به آن تمام انرژی و تلاشی که می توانسته اند بگزارند را گزاشته اند.

به خاطر همین تلاش بسیار زیاد و تسلیم نشدن در رسیدن به خواسته ها است که مردم این افراد را ستایش می کنند و آنها را الگو قرار می دهند.

پس اگر دقت کنید یکی ار رازهای موفقیت در زندگی سخت کار و تلاش کردن است البته با چاشنی هوشمندانه کار کردن.

حقیقت این است که تعداد این افراد موفق در دنیا بسیار کم می باشد پرا زیرا بسیاری از افراد و انسانها مایل به سخت کار کردن نمی باشند. خلقت انسان به این گونه است که او دوست دارد تا در سختی ها گرفتار نشود و از طریق کار کم، سود زیاد بدست آورد. که این طرز فکر کاملا اشتباه است.

بسیاری از افراد به محض این که با اولین سختی در راه رسیدن به اهدافشان روبروی می شوند به سرعت از اهدافشان دست می کشند و رسیدن به آنها را به موقع دیگه ای موکول می کنند.

ولی باید به این نکته دقت شود که سختی نیامده اند تا سد راه ما برای رسیدن به اهدافمان و خواسته هایمان شوند بلکه آمده اند تا ما را قویتر کنند.

آیا این کار سخت یا کار هوشمندانه است؟

هنوز در قرن 21 برخی از افراد بر این باور هستند که برای موفق شدن در زندگی باید فردی باهوش باشند . باید حتما دانشگاه بروندو مدارک عالی بدست آورند.

آنها فکر می کنند که سخت کوشی جایی در این دنیا ندارد و افراد با پارتی و پول می توانند به همه جا برسند ولی کمی صبر کنید و به حرفهایتان کمی فرکر کنید. داستان موفقیت افراد مفق دنیا را بخوانید دراین داستانها به وضوح نوشته شده که بسیاری از این افراد باهوش نبودند حتی پول کافی و پارتی برای شروع کار و بیزینس خود را نداشته اند ولی رویا و هدف بزرگی در ذهن خود داشته اند به همراه یک اشتیاق سوزان که باعث می شده است که آنها هرگز دست از تلاش برای دست یابی به اهدافشان بر ندارند.

این افراد موفق واقعا برای رسیدن به آنچه که می خواهند سخت تلاش کرده اند افرادی مانند مارک زاگربگ، بیل گیتس، کوین ترودو و … .

باهوش بودن خوب است ولی آنچه که نیاز است تا افراد در زندگیشان تبدیل به فردی موفق شوند سخت کوشی می باشد . شما با سخت کوشی و پی گیری مداوم برای خواسته هایتان می توانید به هرآنچه که می خواهید دست یابید.

برای افراد موفق این نکته مانند روز روشن است که وقتی به سمت هدفی حرکت می کنند حتما با مشکلات و سختی هایی در راه موجهه می شوند وبا آغوش باز به سمت این سختی ها می روند.

اگر از آنها بپرسید که نظرشان درباره مشکل چیست خواهند گفت مشکلات آمده اند تا شما را قوتر کنند زیرا به همان اندازه که مشکلی را حل می کنید قدر و توانایی شما بالا می رود و افزایش می یابد.

پس از سختی ها و مشکلات فراری نباشید زیرا آنها آمده اند تا شما را قوی تر کنند تا راحت تر به هرانچه که می خواهید دست یابید.

زندگی سخت است

زندگی سخت است و این یک واقعیت است وقتی که می خواهید روی پای خود بایستیذ این سختی بیشتر هم می شود. در این نوع زندگی هیچ چیزی در پشقاب از طلا یا نقره برای شما سرو نمی شود. این بدین معنی است که برای رسیدن به موفقیت و راحتی در زندگی باید سخت تلاش کرد و چالشهای زیادی را در زندگی پشت سر گزاشت. ولی خیلی از افراد در دنیا نمی خواهند که این چالش ها را برطرف کنند و پیشرفتی در زندگی خود داشته باشند به همین خاطر است که تعداد افراد موفق دنیا بسیار کم می باشد.

برای موفقیت باید ابزارهایی را داشت تا بتوان به سرعت از این چالشها و سختی ها عبور کرد .برخی از این ابزارها عبارت است از داستن برنامه ای دقیق که در چه زمانی چه کاری باید انجام داد بعدی داشتن نگرشی صحیح و درست در طول مسیر کسب موفقیت، سوم داشتن رویا و هدف ی که واقعا از سمیم قلب آن را بخواهید و چهارم داشتن روحه شاد و جنگجو در رسیدن به اهداف.

 

در این فیلم آموزشی و انگیزشی اتاد دارن هاردی به شما یاد می دهد که چگونه هوشمندانه سخت کار کنید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان