دارن هاردی که یک سخنران و استاد رشد شخصی است در این مقاله آموزشی برای شما از راز موفقیت که به نظر خیلی از افراد سخت کار کردن است می گوید.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 01:36:56                                                                                                حجم فیلم: 877 مگابایت

فرمت فایل: mp4

موفقیت حاصل تلاش های پی در پی در رسیدن به هرآنچه که می خواهیم است .

در واقع از دیدگاه دارن هاردی موفقیت عبارت است از تعیین اعدافی برای هود و دست یابی به آنها. این اهداف می تواند شامل هر چیزی که شما دوست دارید شود می تواند کاهش وزن یا بدست آوردن سروت از طریق خاصی باشد.

راز موفقیت همان طور که خیلی از افراد با آن موافق هستند سخت کوشی پی در پی است ولی آیا دارن هاردی نیز همین عقیده را دارد.

سخت گوشی راز رسیدن به موفقیت آنقدر در بین افراد دنیا طرفدار دارد که گاهی همین عبارت ساده تیتر اول بیسیاری از خبرهای دنیای رشد شخصی و موفقیت در کسب و کار را به خود اختصاص داده است. البته این نکته را نیز باید به آن دقت کنیم و آن این می باشد که افرادی که اعتقاد واقعی به جمله دارند و واقعا سخت برای رسیدت به اهدافشان کار و تلاش می کنند در بین افراد جامعه بسیار کم می باشند زیرا  سخت کار کردن واقعا کار سخت و مشکلی است.

در واقع بسیاری از افراد مایل به انجام کار سخت نیستند زیرا انسان موجودی راحت طلب است و نه سخت کوش.

 

  • آیا باید سخت کار کنیم یا هوشمندانه؟ نظر دارن هاردی

برخی افراد بر این موضوع اعتقاد دارند که برای موفق شدن در هر کاری باید هوش و استعداد انجام آن کارها را داشته باشیم ولی در واقع این اعتقاد، اعتقاد درستی نیست.

وقتی به زندگی افراد موفق دنیا نگاه می کنیم و موفقیت آنها را مورد بررسی قرار می دهیم متوجه می شویم که بسیاری از این افراد از استعداد بالایی برخوردار نیودند بله آنها مشتاق موفقیت و موفق شدن در زندگیشان بودند آنها یک اشتیاق سوزان برای رسیدن به اهدافشان داشتند پس سخت تلاش کردند تا به هرآنچه که می خواهند دست پیدا کنند.

دارن هاردی می گوین هوش برای موفقیت خوب است ولی آنهان که واقعا موفق هستند در حقیقت انسان های سخت کوش می باشند و نه لزوما باهوش.

دارن هاردی می گوید این نکته قابل ذکر است که انسان های ناموفق در واقع کسانی می باشند که وقتی پیشرفتی در کار خود نمی بینند از کار کناره گیری می کنند و یا با اولین تجربه شکست از کار کناره گیری می کنند و شکست را قبول می کنند ولی افراد موفق شکست را مقدمه ی پبروزی می دانند . این افراد همیشه به دنبال راهی می باشند که بتوانند موانع را از سر راهشان بردارند و خودشان را به اهدافشان نزدیکتر کنند. و نکته جالب ایجاست که آنخا سطح تلاش خود را بیشتر و بستر می کنند زمانی که بفهمند میزان شانس موفقیت پایین است.

آنها میزان شانس پایین را با تلاش بسیار زیاد جبران می کنند.

دارن هاردی و راز موفقیت، سخت کار کردن سایت سلام رویا

  • چطور قدرت بی نظیر خودمان را به چنگ بیاوریم

دارن هاردی می گویذ ممکن است ما در برخی موارد از دیگران بسیار قویتر باشیم و یا حتی استعداد بالاتری نسبت به آنها داشته باشیم ولی راز موفقیت در هر کاری سخت تلاش کردن برای آن کار می باشد.

یک مثال واقعی که تلاش کردن بالاتر تز استعداد است:

مطمعینا نام بسکتبالیست آمریکای مایکل جردن به گوشتان خرده است و یکی از بی استعداد ترین افراد در این حرفه ی ورزشی بود او بارها به جرم نداشتن استعداد کافی برای بازی بسکتبال از تیم دبیرستان خود اخراج شد ولی بعدها به عنوان یکی از ستارگان این ورزش در کل دنیا شناخته شد

اوپرا وینفری نیز یکی از بی استعداد ترین افراد در زمینه مجری گری تلویزیون بود به شکلی که بارها او را کنار گزاشتن ولی او هرگز تسلیم نشد و با کار زیاد سعی و تلاش مستمر خود را به یکی از بزرگترین و محبوب ترین مجری های تلویزیون تبدیل کرده است.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا