دارن هاردی و چند ترفند عالی برای رسیدن به موفقیت

در این مقاله آموزشی قصد داریم جند ترفند عالی از دارن هاردی را برای شما بازگو کنید که شما را در رسیدن به موفقیت و اهدافتان یاری و کمک می کند.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 30:40 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 230 مگابایت

فرمت فایل: mp4

بدست آوردن موفقیت و رسیدن به اداف کاری ساده ولی سخت می باشد نیاز به پشتکار فراوان و سعی و کوشش زیاد دارد .

ولی شما می توانید با استفاده از تکنیک های مثلا استفاده از قانون جذب سرعت خودتان را برای دست یابی به چنین اهدافی بسیار افزایش دهید.

ما در این جا تکنیک هایی را از زبان دارن هاردی استاد موفقیت و رشد شخصی برای شما بازگو م یکنیم تا روند رسیدن شما به هرآنچه که می خواهید را افزایش دهیم.

ولی قبل از آن با هم مرور می کنیم که دارن هاردی کیست

استاد هاردی یکی از بزرگترین و قویترین افراد دنیا در امر رشد شخصی و پیشرفت شغلی می باشد او با نوای الهام بخش و زیبای خود بسیاری از افراد را در رسیدن به اهداف و خواسته هایشان یاری و کمک کرده است . او از نظر جایگاه در حال حاظر در جایگاهی تکیه زده است که روزی جایگاه افراد بزرگی مانند ناپلئون هیل و … بوده است .

بیش از 17 سال است که او از سردمداران علم موفقیت و رشد شخصی در سطح بین الملی می باشد و به خاطر همین همین هم با سرتاسر دنیا سفر کرده است.

و این نکته را نیز فراموش نکنیم که او خود یکی از کارآفرینان در سطح بین الملی می باشد و به همین خاطر هم آموزش های او بسیار کاربردی و خوب می باشد.

هوش مالی اوبقدر بالا می باشد که در سن 18 سالگی درآمدی بلغ بر 100 هزار دلار داشته است و در سن 24 سالگی توانسته بود سالیانه مبلغ یک ملیون دلار را بدست آورد و در سن 27 سالگی شرکتی را راه اندزی کرده بود که به وسیله آن توانسته بود سالیانه مبلغ 50 ملیون دلار را بدست آورد.

او در حال حاضر کار مشاوره دادن به شرکت های عالی و بزرگ در سرتا سر دنیا را برعهده دارد و همچنین او ناشر ، موسس و مدیر مسئول مجله موفقیت در آمریکا می باشد.

جایگاهی که شرایط و اتفاقات روزگار برای او بوجود آورد است باعث شده ت او یکی از بزرگترین و مورد اعتماد ترین افراد و کارشناسان در حوزه ی موفقیت و رشد شخصی باشد به گونه ای که سایر افراد بزرگ در دنیا نیز به راحتی اجازه مصاحبه با آنها را با دارن هاردی می دهند. به همبن خاطراو مصاحبههای فراوانی با مدیران و کارآفرینان بزرگ دنیا مانند بیل گیتس و همچنین ورشکاران ، قهرمانان المپیک و بازیگران معروف را در کارنامه کاری خود دارد.

به خاطر مصاحبه های فراوانی که انجام داده است او توانسته است اصول و قوانین مشترکی برای رسیدن به موفقیت در بین افراد موفق دنیا بدست آورده و این موارد را با تومام افراد دنیا به اشتراک می گزارد.

دارن هاردی و چند ترفند عالی برای رسیدن به موفقیت سلام رویا

او درحال یافتن بهترین استراتژی و روش ها در زمینه موفقیت و رشد شخصی است.

اگر واقعا به دنبال کسب موفقیت و پیشرفت در کارهایتان هستید به راحتی از کنار سمینارها و مطالبی که این استاد بزرگ موفقیت ارائه می دهد نگزرید.

در این فیلم آموزشی دارن هاردی تعدادی از ترفندها و قوانینی که افراد بزرگ دنیا در دست یابی به موفقیت از آنها استغ=فاده می کنند را برای شما به نمایش گزاسته اینم .

امیدواریم تا از این آموزش ها کمال استفاده و بهره وری را ببرید.

یک از این قوانین قانون 10% دارن هاردی می باشد که از بین مصاحبه هایی که با بزرگان انجام داده است توانسته است آن را پیدا کند.

در واقع این قانون می یگوید که از هر پول و از هر میزان زمانی ک دارید ده درصد آن را به آموزش و یادگیری خود اختصاص دهید.

آموزش های که برای شما سودمند می باشد مانند آموزش رشد شخصی و پیشرفت کاری ، آموزش تخصصی در مورد کاری که انجام می دهید.

و این در حقیقت کاری است که هر روز افراد موفق دنیا انجام می دهد فتوبالیست ها هر روز تمرین میکنند ، کارآفرین ها هر روز مطالعه م یکنند و تکنیک های جدیدی را یاد می گیرند.

این ها مواردی هستند که شما هم اگر می خواهید به اهدافتان برسیذ باید انجام دهید.

 

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان