دارن هاردی و چند ترفند عالی برای رسیدن به موفقیت بخش 2

این قسمت در واقع ادامه قسمت قبلی چند ترفند عالی برای رسیدن به موفقیت است می باشد که توسط دارن هاردی اجرا می شود و در اختیار شما قرار می گیرد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 21:57 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 177 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

دران هاردی یکی از بزرگترین و معروف ترین  استادان موفقیت و رشد شخص در دنیا می باشد . او به خاطر توانایی های خاص خود و همچنین راهنمایی افراد و همچنین شرکت ها برای دست یابی به اهدافشان و موفقیت هایی که مدنظرشان می باشد در دنیا بسیار معروف است.

از از جمله کارآفرینان و افراد بسیار موفقی می باشد که از مرزهای کشور خودش آمریکا نیز خارج شده و در سطح جانی او را می شناسند و به همین خاطر توانسته است سمینارهای بسیاری در سرتاسر دنیا بگزارد.

او در حال حاظر موسس شرکت و مجله بزرگ آمریکا با نام موفقیت می باشد و همچنین به شغل مشاوره دادن به شرکت ها برای رسیدن به اهدافشان مشغول است. و به صورت توانسته است در آمد خودش را به 50 میلیون دلار در سال برسیاند.

این کارآفرین بین الملی و استاد موفقیت یکی از افراد بسیار موفق دنیا می باشد به خاطر همین هم دیگر افراد موفق دنیا اجازه ی مصاحبه را به او داده اند افرادی مانند بیل گیتس ، جف بزوس و … و او توانسته از از صحبت های این افراد اصول و قوانینی را بدست آورد که در بین این فراد ثابت می باشد . اگر شما و یا هر شخص دیگری به این قوانین عمل کنند می توانند به همان موفقیت ها و چیروزی ها دست پیدا کند.

دارن هاردی این اصول و قوانین را به صورت کامل در اختیار تمام افراد دنیا قرار داده است.

برخی از این اصول عبارت اند از

  • خودتان را برای موفقیت آماده نگه دارید

ما انسان ها عادت های خوب و بد فراوانی داریم و باید مراقب این موضوع هم باشیم که چه عادت هایی نیز وارد زندگی ما می شود.

برایتان مثالی میزنیم : اگر تصمیم بر رفتن به باشگاه را داشته باشید و باشگا ورزشی چیزی در حدود 50 کیلو متر از خانه شما فاصله داشته باشد شما هرگز به آن باشگاه نمی روید یا اگر تنها وقتی که داشته باشید تا به باشگاه بروید ساعت 8 شب به بعد باشد و باشگاه ساعت 6 بعدظهر تعطیل می شود شما باز هم نمی توانید به باشگاه بروید.

انتخاب عادت ها نیز مانند مثالی می باشد که برای شما زده شده . اگر شما عادت هایی را انتخاب کنید که با روحیات شما سازگار نباشد شما آن عادت ها را انجام نمی دهید و یا اگر خیلی سریع و فشرده بخواهید عادتی را در خود ایجاد کنید بعد از یک مدت دچار افسردگی می شوید و دیگر آن عادت ها را انجام نمی دهید .

اگر می خواهید فیلی را بخورید باید آن را ضره ضره بخورید پی عادت هایی را که م یخواهید بدست بیاورید و یا ترک کنید را نیز باید ضره ضره انجامشان دهید تا روحیات و فیزیک بدنتان بتواند آن عادت ها را قبول کند.

  • دارن هاردی و چند ترفند عالی برای رسیدن به موفقیت بخش 2

    کارهایتان را به دیگران بگویید : اجرای یک نمایش عمومی از مسئولیت‌پذیری

ما ایرانی ها اعتقاد داریم که اگر می خواهیم کاری درست انجام شود باید خودمان انجامشان دهیم.

ولی خوب این اعتقاد آنچنان هم درست نیست .

گاهی شما برای رسیدن به موفقیت و آنچه که می خواهید باید سیستم سازی کنید و قسمتی از کارهای خود را به افراد دیگری بسپارید.

ولی نکته ای که باید با آن دقت کنید این است که از افراد مبتدی در این امر استفاده نکنید.

خیلی از افراد می خواهند تازه یاد بگیرند که چه کار باید بکنید و آزمایش های خودشان را برروی کار وبیزینس شما انجام می دهند و ممکن است به همین خاطر مشکلات بسیاری برای شما بوجد آورند. پس از افراد کار بلد استفاده کنید تا بهترین نتیجه ممکنه را بدست آورید.

  • یک همراه برای خود پیدا کنید

کارآفرینی یکی از سخت ترین کارهای دنیا می باشد و خیلی افراد در ابتدای کار ممکن است خسته شوند و دیگر کار نکنند و این یک شکست بزرگ در رسیدن به اهداف است .

ولی اگر شما به حای این که کارها را به تنهایی انجام دهید با یکی از دوستان دیگرتان که بهش اعتماد دارید همراه شوید در این حالت تعهد کاری بوجود می آید و هم چنین انگیزه برای ادامه کار .

اگر در انجام کارها خسته شدید دوستتان می تواند شما را حمایت کرده و به شما انگیزه دهد تا کار را ادامه دهید و به همین شکل شما نیز می توانید انگیزه کافی برای رسیدن به اهداف را در دوستتان افزایش دهید و با حمایتی مه هر دوی شما از یکدیگر انجام دهید می توانید به هرآنچه که می خواهید دست پیدا کنید.

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان