سمینار بهره وری دیوانه بار | دارن هاردی

سمینار بهره وری دیوانه بار | دارن هاردی

در این سمینار آموزشی، انگیزشی دارن هاردی استاد موفقیت و رشد شخصی به شما یا د می دهد که چگونه میزان بهره وری دیوانه بار خود را از در کارهایی که انجام می دهید افزایش دهید و به موفقیتی که بدنبالش می باشدی دست یابید.

دارن هاردی یکی از افراد سرشناس در دنیا در امر رشد شخصی و موفقیت شغلی می باشد .او موسس سردبیر مجله موفقیت در آمریکا می باشد. مجله ای که به حال افراد بسیار زیادی را به موفقیت رسانده است.

امروزه دارن هاردی بر صندلی تکیه زده است که روزی افراد بزگ دنیا مانند ناپلئون هیل و … بر روی آن نشسته بوده اند و این جایگاه برای او به راحتی بدست نیامده است او با سعی و تلاش بسیار و مصاحبه های فرا بان با افراد موفق و سرشناس دنیا توانسته است یک چنین جایگاهی را برای خود بوجود آورد.

در حال حاظر بیش از 18 سال است که دنیا دارن هاردی و سمینارهای بهره وری دیوانه بار او را به خوبی شناخته است. بشکلی که این سمینارها او را تبدیل به یکی از بزرگترین و موفق ترین افراد در امر رشد شخصی و موفقیت شغلی کرده است . در حال حاظر او یک استاد بین الملی می باشد که سمینارهای بهره وریدیوانه وار او در دنیا خاهان خای بسیار زیادی بوجود آورده است.

او از سردمداران علم موفقیت و رشد شخصی در دنیا می باشد. همچنین او نه تنها در امر برکزاری سمینارها و مشاوره های موفقیت فعال است بلکه یک کارآفرین تراز بالا و بین الملی نیز می باشد. هوش تجاری او به میزانی بالا بود که باعث شده بود او را در سن 18 سالگی به در آمد سالیانه 100 هزار دلار دست پیدا کند و این رقم برای یک نوجوان 18 ساله رقم بسیار بالایی می باشد. داستان به همین جا خلاسه نشد بلکه او با سعی . تلاش فراوانی که داشت توانست در سن 24 سالگی خود را به یک میلیونر با درآمد سالیانه یک ملیون دلار تیدیل کند. و در سن 27 سالگی شرکت او سالیانه درآمدی در حدود 50 ملیون دلار برای او بوجود می آورد.

علم و توانایی بالای او در امر هدای گری مشاغل برای رسیدن به اداف سازمانی باعث شده است که در حال حاظر مشاور برخی از شرکت های بزرگ دنیا باشد.

و تمام این موارد باعث شده است که او با به عنوان ناشر و همچنین سردبیر مجله موفقیت از جایگاه بالا و خاصی در بین مدیران و مشاوران برخوردار باشد و بهره وری دیوانه بار را بدست آورد. چایگاهی که شرایط ویژه ای برای او فراهم کرده است . شرایطی که بوسیله آن می اواند با افراد بسیار بسیار موفق دنیا مانند مدیران، کارشناسان عالی رتبه شرکت ها، ورزشکاران قهرمانان المپیک، بازیگران و … را برای او فراهم آورد تا با آنها گفت گو کند و رمز و رازهای آنها را بدست آورد. شرایطی که همه انسانها آرزوی داشتن آن را دارند. زیرا به طور مستقیم می توانست از زبان خود افراد موفق رازعای موفقیت را بشنود و یاد بگیرد. به همین خاطر هم در حال حاظر یکی از افراد موفق دنیا می باشد. زیرا رموز موفقیت را یاد گرفته است و آنها را اجرا می کند.

او توانسته است اصول مشترکی را در بین این افراد پیدا کند . اصولی که تمام آن افراد به آن عمل می کنند و دلیل ثروتمند شدن آنها می باشد.

او خود را متعهد کرده است تا بهترین روش ها و استراتژی های مسب موفقیت را بدست بیاورد و آن را در اختیار همه افراد دنیا قرار دهد. استراتژی هایی که با انجام آنخا هر کسی می تواند به راحتی در هر ضمینه ای که می خواهد به موفقیت بالایی دست یابد.

او با این آموزش ها به دنیال این می باشد تا به همه افراد در بالا بردن میزان بهره وری دیوانه بار خود کمک کند تا بتوانند آنها نیز موفقیت بی حد و مرز را تجربه کنند.

پس به راحتی از کنار سمینار بهره وری دیوانه بار نگزرید . زیرا شاید این سمینار همان سمیناری باشد که بتواند شما را در رسیدن به خواسته هایتان کمک و یاری دهد.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان