سیمنار اثر مرکب سخنران دارن هاردی

در این سمینار استاد و سخنران موفقیت استاد دارن هاردی به شما یاد می دهد که چگونه می تواند از اثر مرکب در کسب درآمد و به دست آوردن موفقیت استفاده کنید.

دان هاردی استاد و سخنران موفقیت اولین سرمایه گذاری خود را در سن 18 سالگی انجام داد و با این که تجربه بسیار کمی داشت انجام داد و توانست آن را به درآمد سالیانه 100 هزار دلار برساند.

پس زا آن او در سال 2007 مجله موفقیت را راه اندازی کرد و توانست آن را به یک نشریه ماهیانه تبدیل کند به شکلی که با کذشت 10ها سال از تاسیس این مجله هنوز هم یکی از پر طرفدار ترین و پرفروش ترین مجلات موفقیت در دنیا می باشد. او توانست از فروش این مجله و کار مششاره درآد ماهیانه خود را بیش از یک ملیون دلار هر ماه برساند.

او  می گوید 99 مدیون انحام کارهای کوچک ولی به صورت پی در پی می داند و در واقع او پیگیری را اصل موفقیت می داند و همین موضوع باعث شده تا او تبدبل به بزرگترین استاد موفقیت دنیا شود.

منظور از اثر مرکب چیست؟

منظور از اثر مرکب این می باشد که به جای این که به دنبال تغییرات بزرگ و چشمگیر در زنگی خود باشید می توانید با انجام کارهای کوچک ولی به صورت پی در پی تغییرات بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید و به این شکل به آن اهدافی که می خواهید دست پیدا کنید.

در واقع اثر مرکب می گوید نتایج بزرگ در راستای انجام کارهای کوچک ولی پی در پی بوجود می آید.

بطور مثال اگر شما طی یک روز آزمایشی را انجام دهید و در این آزمایش روز اول 2 سنت کنار بگزارید روز دوم این عدد را دو برابر کند و 4 سنت گنار بگزارید در روز سوم باز این عدد را دو برابر کنید و 16 سنت کنار بگذارید در روز سی ام شما بیش از یک میلیون دلار پول خواهید داشت در واقع این نتیجه اثر مرکب است .

قدرت اثر مرکب به همین سادگی است در واقع آنهایی که از اثر مرکب در کارهایشان استفاده می کنند پیشرفت بسیار بیشتری نسبت به کسانی که از این قدر در کارهایشان استفاده نمی کنند بدست می آورند. شما به کمک اثر مرکب می توانید ثروت خود را بجاب دو برابر کردن در واقع چند برابر کنید و این یکی از رازهایی می باشد که ثروتمندان دنیا از ان استفاده می کنند. اثر مرکب به افراد این موضوع را یاد آوری می کند که موفقیت چیزی نیست که شبه بوجود آید بکه موفقیت حاصل تلاش های کوچک ولی پی در پی می باشد.

اثر مرکب یک قانون جهانی است به شکلی که شما چه بخواهید و جه نخواید آن را همیشه و در همه حالات اجرا می کنید حتی اگر شما هیچ کاری نکنید در واقع در حال اجرا کردن این قانون بر علیه خودتان هستید. با موکول کردن کارها به فردا در در واقع کاری کردید که اثر مرکب بر علیه شما فعالیت کند.

در این فیلم آموزشی استاد دارن هاردی نخستین کسی که به صورت علمی در مورد اثر مرکب تحقیق و مزالعه کرده است نتایج کار خود را برای شما بازگو می کند . شما با استفاده از این نتایج و انجام دادن آنها می توانید در هدفی را که در زندگی به دنبالش می باشد را به راحتی بدست آورید و به این شکل زندگی را به یک زندگی رویایی تبدیل کنید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان