آسایش در راه است از جول اوستین

در این مطلب آموزشی قصد داریم تا به شما از زبان کشیش و سخنران انگزشی جوا استین یاد دهیم که بهد از هر سختی آسایش وجود دارد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 10:24 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 90/5 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

در این دنیای بزرگ تمام افراد به دنبال خواسته هایی از خود می باشند خواسته هایی که از آنها به عنوان اهداف و رویاهای خود یاد می کنند و برای بدست آوردن آنها سخت تلاش می کنند.

ولی این موضوع را نیز بدانید که اگر بدست آوردن رویاها و اهداف راحت بود دیگر کلمه موفقیت و انسان موفق معنایی نداشت.

موفقیت حاصل تلاش پی در پی برای رسیدن به هر آنچه که می خواهیم می باشد.

خداوند هم در کتاب مقدس مسیحیان و هم در قرآن به صورت کاملا مشخص اعلام کرده است که بعد از هر سختی آسایش قرار دارد ولی مشکل ایجاست که انسام موجودی راحت طلب است و با کوچکترین مشکل و مسله از میدان عمل خارج می شود و ایمانش به سخن خداوند را از دست می دهد.

پس همیشه باید به الهاماتی که ازسمت خدادوند به ما مرسد توجه کرد تا بتوان بهترین راه را بدست آورد و همچنین به راحتی دست از کار نکشید زیرا همان زمانی که ما فکر می کنم دیگر شکست خوردیم و نباید راه را ادامه داد ممکن است در یک قدمی رسیدن به موفقیت باشیم .

این وعدی خداوند به بتدگانش است که می گوید که ای بندگان در راه رسیدن به هرآچه که می خواهید من را یاد کنید و سخت تلاش کنید زیرا بعد از هر سختی آسایش برایتان قرار داده شده است.

در این ویدئو آموزشی انگیزشی استاد و سخنران توانمند و کشیش جول اوستین با نوایی دلنشین برای شما دوستان این موضع را بع صورت کامل باز می کند که چرا خداوند این وعدع را بع ندگانش داده است که بعد از هر سختی آسایش قرار دارد. به شما یاد می دهد که چگونه این آسایش و راحتی را هرچه سریعتر و راحت تر به سمت خود هدایت کنید.

همه ما در فصل هایی از زندگی دچار سختی می باشیم و برای عبور از این سختی ها بسیار تلاش و مبارزه می کنیم.

تلاش های بسیاری برای درست کردم مرارد نختلف از جمله بزرگ کردن کودکان یا قبول شدن در آزمون هایی و یا بدست آوردن سلامتی و … که برای در ست کردن این موارد بسیار تلاش می کنیم و اگر پیشرفتی در کار نمی دیدیم در اغلب موارد ناراحت و دلسر می شدیم و با نا امیدی دست از کار می کشیدیم.

در زندگی هر کس فصل هایی وجود دارد که در آن فصل ها مجبورید نت قوی شوید و محکم سر حرف خود و جای خود باستید و برای بدست آوردن اهدافتان بجنگید ولی خداوند در کتاب مقدس مسحیان گفته است که من از بنده خود در هر شرایطی حمایت می کنم و ای بنده نگران نباش زیرا من بهترین را برای تو آماده کردم . اگر چیزی که به دنبالش می باشی برای توخ خوب باشد به او خواهی رسید و اگر نه مطمعین باش من چیز بهتری برای تو آماده کردم.

خداوند م یفرماید ناامید نباشدی چیزی که برای شما قرار داده ام بندگی برای من است شاید در سختی گیر کرده باشدی ولی ناامید نشوید همیشه با سالامتی از هر کاری بیرون خواهید آمد و بهترین را برای شما آماده خواهم کرد

خداوند می خواهد تا زندگی شما راحت تر و دلپذیرتر باشد به خاط همین هم از قبل هر چه می خواهید را برای شما فراهم کرده است فقط کافی است شما دست خود را دراز کنید و آنها را بردارید.

فقط در راه رسیدن ناامید نشوید و به با نگاه به اهداف به سمت جلو حرکت کنید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان