در این مقاله قصد داریم تا به شما بگوییم چگونه می توانیم اثربخشی بیشتر در رابطه های روزانه خود داشته باشیم و از این ببن به سخنان برایان تریسی درباره موفقیت اشاره می کنیم .

ما در دنیایی زندگی می کنیم که ارتباطات و اطلاعات حرف اول را می زند. به خاطر همین هم باید بتوانیم اثربخشی بیشتر بر روی کسانی که در طی روز با آنها دز ارتباط می باشیم داشته باشیم.

در این بین می توانیم از سخنان برایان تریسی درباره موفقیت و اثربخشی بیشتر استفاده کنیم.

در دنیا امروزی افراد موفق زیادی وحود دارند و افرادی هم هستند که با آموزش های خود این افراد را به رهبر تبدیل می کنند. یکی از این افراد برایان تریسی می باشد.

سخنان برایان تریسی درباره موفقیت باعث شده است ائ تبدیل به یکی از بزرگترین استادان رشد شخصی و پیشرفت کاری شود.

در این مقاله و فیلم آموزشی می خواهیم از سخنان این استاد بزرگوار استفاده کنیم تا اثر بخشی بیشتری در رابطه هایمان داشته باشیم

  • برای اثربخشی بیشتر از همین جایی که هستید شروع کنید

چگونه از سخنان برایان تریسی درباره موفقیت و اثربخشی استفاده کنیم سایت سلام رویا

تفاوت بزرگی که بین افراد موفق و نام موفق در اثربخشی بیشتر وجود دارد این می باشد که افراد موفق خیلی سریع دست به کار می شوند ولی افراد ناموفق می ایتند و نگاه می کنند تا ببینند چه اتفاقی می افتد سپس دست به کار می شوند.

افراد موفق دست یه کار می شوندو کار خود را بدون هیچ بهانه های شروع می کنند ولی افراد ناموفق همیشه بهانه ای برای شروع نکردن کار دارند.

اغلب افراد با این بهانه که بالاخره روزی دست به کار می شوم و کارم را شروع می کنم همیشه کارهایشان را به تعویق می اندازند. وای در واقع این یک روز هرگز فرا نمی رشد.

به خاطر همین هم این افراد همیشه شکست می خورند و دلیل این شکست ها را همه چیز می دانند به جز رفتار خودشان.

پس نکیه ای که در اثربخشی بیشتر وجود دارد این می باشد که حتما اولویت های خود را در دست یابی به اهدافتان بشناسید و تمام تلاشتان را در  دست یابی به آنها انجام دهید.

  • از راهنمایی دیگران در رسیدن به اهدافتان استفاده کنید 

از سخنان برایان تریسی درباره موفقیت و اثربخشی بیشتر در روابط  این می باشد نیاز نیشت که چرخ را دباره اختراع کنید.

بکه مسیری که باید بروید از قیل توسط شخص دیگری امتحان شده است و فقط شما باید از آن استفاده کنید و بهتر بگویم از تجربیان استفاده کنید.

شما فقط نیاز دارید که گام اول را بردارید و سعی کنید هرروز فقط یک گام رو به جلو حرکت کنید

از جملات برایان تریسی درباره موفقیت و اثربخشی بیشتر این می باشد که اگر تنها به آنچه که می خواهید فکر کنید به هیچ جایی نمی رسید.

پس بلند شید و از تجربیان دیگران در رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

استفاده از قانون جذب و جملات انگیزشی در رسیدن شما به اهدافتان شما را بسیار یاری می دهد.

  • سخنان برایان تریسی درباره موفقیت : تنها روی یک هدف تمرکز کنید

از سخنان برایان تریسی درباره موفقیت و اثربخشی بیشتر این می باشد که 10 هدف بزگی که در طی سال می خواهید و تصمیم دارید به آن دست یابید را انتخاب کنید و از بین آنها به این فکر کنید که اگر بتوانید فقط به یکی از این 10 هدف دست یابید آن هدف کدام یک از اهداف شما می باشد.

روی آن یکی بیشترین تمرکز را بگزارید و آن را برروی کاعذ یادداشت کنید.

می توانید از هیپنوتیزم در دست یابی و تمرکز بیشتر استفاده کنید.

یکی از اشتباهاتی که افراد انجام می دهند این می باشد که یک دفعه می خواهند زندگی خودشان را تغییر دهند و برای این موضوع باید چندین هدف را دنبال کنید این کار اشتباهی است. بر روی یک هدف تمرکز کنید و تمام تلاشتان را برای دست یابی به آ« انجام دهید.

برای گوش دادن به پادکست های اصول پیگیری در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا