نظر باب پراکتور در باب بازاریابی شبکه ای

در این قسمت قصد داریم تا برای شما دیدگاه و نظر باب پراکتور در باب بازاریابی شبکه ای را بگوییم که آیا در این صنعت کار کنید یا نه ؟

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 4:34 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 30/6 مگابایت

فرمت فایل: mp4

صنعب بازاریابی شبکه ای به خاطر استفاده کردن از روش فروش مستقیم و قانون نصاعد توانسته است جایگاه خوبی در بین تمام روش های فروش در دنیا بدست آورد.

در این صنعت افرا می توانید به سرعت ثروتمند شوند و به درآمد های بالایی دست پیدا کنند زیرا از قانون تصاعد برای رشید خود می توانند استفاده کنند.

قانون اهرم می گوید به جای استفاده از 100% قدرت و انرژی خودت برای انجام کار خاصی از 1% انرژی 100 نفر برای انجام همان کار استفاده کنید. این قانونی است که در صنعت نتورک مارکتینگ استفاده می شود.

علاوه بر این ترکیف قانون اهرم با قانون تصاعد قدرتی را به این صنعت شگفت انگیز داده است که در هیچ روش و صنعت دیگری دیده نمی شود.

استفاده از قانون تصاعد در این صنعت باعث شده است که هر کس کار کوچکی در این کار انجام دهد ولی در مجموع می بینید که کار بسیار بزرگ و شگرفی انجام می شود.

پس با توجه به این تفاسیر تعریف این صنعت می شود: این کار و صنعت در واقع تاسیس یک شرکت زیر مجموعه یک شرکت قویتر است فقط چون افراد ابتدای کار پول کافی برای تاسیس یک شرکت بزرگ را ندارند از محصولات یک شرکت مادر استفاده و شرکت خودشان را زیر مجموعه آن شرکت تاسیس می کنند و چون افرا تجربه کافی برای استخدام افراد را ندارند کسانی که به عضویت این شرکت در می آورند را جزو شرکای خدشان قرار می دهند و به این شکل هر کس با انجام یک قسمت کوچک از کار باعث می شود یا شرکتش پیشرفت یزرگی بکند .

عامل دیگری که باعث شده این این صنعت بسیار موفق باشد این است که فروش در بازاریابی شبکه به صورت رو در رو یا چهره به چهره است و به خاطر همین هم بیشترین تاثیر را می تواند بر روی مخاطب به این وسیله گزاشت.

نظر باب پراکتور در باب بازاریابی شبکه ای

نظر باب پراکتور در باب بازاریابی شبکه ای

افراد موفق بسیاری در این دنیا کار کردن در این صنعت را توصیه کرده اند افرادی مانند آنتونی رابینز، کوین ترودو، دنالت ترامپ، دارن هاردی و … . تمام این افراد از کارآفرینان و افراد بسیار موفق دنیا می باشند که کار و فعالیت را در این صنعت را توسیه می کند.

  • در باره باب پرامتور

او سخنران، کارآفرین و استاد رشد شخصی و پیشرفت شغلی در ایران می باشد و علاوه بر این ها او به کار نویسندگی نیز مشغول است و آثار او در حال حاظر به بیش از 50 زیان مختلف دنیا ترجمه شده اسا و فروش کتاب های او در دنیا از مرز 100 میلیون نسخه نیز گزشته است و این موضوع باعث شده است تا او تبدیل به یکی از افراد موفق و مشهور دنیا شود.

باب پراکتور در تاریخ 5 ژوئنه سال 1934 در شهر اونتاریودر کانادا چشمب به جهان کشود. او معلم استاد انگیزشی و یک سخنران می باشد.

او به دلیل توانایی منحصر به فردش در سخن رانی و کارآمد بودن آموزش هایش در سخنرانی های مختلفی در سرتاسر نفاط دنیا سخنرانی کرده است و از این حیس نبدیل به یک استاد بین الملی شده است. کارآمد بودن آموزش های او به شکلی است که در هر سایتی آموزش موفقیت و پیشرفت شغلی حداقل یکی از آموزش های او قرار دارد.

به گفته خودش زندگی او زمانی متحول شده که کتابی به نام بیندیشید و ثروتمند شوید به دست او رسید موارد داخل او را در زندگیش اجرا کرده است.

او در دوران جوانی خودش کارگری بیش نبود و در گفته های خودش نیز بارها به این موضوع اشاره کرده است . او همچنین می گوید در دوران کارگری و کارمندی نیز اصلا خوب کار نمی کرده و به حدی کار می کرده است که از کار اخراج نشود که به گفته خودش همیشه هم اخراج می شده است.

بعد ها کناب بیندیشید و ثروتمند شوید بدستش رسید که این کتاب باعث متحول شدن زندگی او شد به شکلی او با خواندن آن کتاب و انجام دادن قراتین آن توانست اولین شرکت خودش را که شرکت کف شویی بودرا تاسیس کندو به این شکل تبدیل به یک میلیونر شود .

به گفته خود او تنها کاری و کرده است تا ملیئنر شود فقط خواندن آن کتاب می باشد

 

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان