برکتی از سوی دشمنان به شما داده میشود| جول اوستین

برکتی از سوی دشمنان به شما داده میشود| جول اوستین

در این فیلم آموزشی و انگیزشی استاد جول اوستین به شما یاد می دهد که هر اتفاقی که برایتان می افتد در واقع برکتی در آن از سوی خدا وجود دارد. برکتی که می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید.

گتهی سختی هایی در زندگیتان به وجود می آید و یا با توجه به کارهایی که انجام می دهید دشمنانی برای خود خلق می کنید.

در این حالت اصولا افراد از کاری که م یکنند کناره گیری می کنند و آن را دیگر انجام نمیدهند در حالی که این اتفاقات و این دشمنان بوجود آمده اند که کاری کنند تا شما قوی تر شوید و به پیشرفتتان به شمت موفقیت یکه به دنبال می باشید بیشتر شود.

اگر به بیماری سختی مبتلا شده اید و تمام پزشگان شما را جواب کردنند به خود ترس راه ندهید زیرا مرگ و زندگی تماما دست خداوند می باشد.

اگر در کارتان ورشکسته شده اید و کاملا نامید شده اید که آیا می توانید دنباره به موفقیت برسید یا نه . بدانید که این موارد فقط آمده اند تا شما قویتر کنند زیرا خداوند همیشه برای بندگانش بهترین را می خواهد.

برای خداوند مهم نیست که شما آیا فقیر می باشید یا ثروتمند؟ آیا در خانواده ای موفق به دنیا آمده اید یا فقیر؟ آیا درآمدتان خوب است یا نه ؟ فقط کافی است تا به شما توجه کند و دستور دهد تا بهترین ها برای شکا خلق شود . این کاری است که خداوند می کند.

خداوند دشمنان را خلق کرده است تا برای شکست دادنشان شما خود را قویتر کنید و این شکل روحیه یک انسان جنگ جو را برای رسیدن به اهدافتان بدست آورید. به این خاطر است خداوند مشکلات و سختی ها را در مقابل راهتان قرار می دهد تا به کمک آنها خود را قویتر  کنید. چون خداوند انسان را ضعیف نیافریده هر کس قدرتی در وجود خود دارد که از سمت خدا آمده است و به آن روحیه جنگ جویی می گویند. روحیه ای که لازه ی رسیده به اهداف است و باید حتما آن را بدست آورید.

این یک واقعیت است که شما زیردست هیچ کسی نیستید و خداوند شما را به عنوان نایب رئیس خود بر روی کره زمین قرار داده است پس هرگز خود را پایین تر از دیگران تصور نکنید .بدانید که خداوند پاداش ضحمات شما را حتما می دهد و پاداشی که واقعا به درد شما می خورد. این را بدانید که خداوند جایگاه والایی برای شما درنظر گرفته است جایگاهی که همگان را شکه می کند به خاطر همین هم روزی خداوند به تمام فرشتگانش دستور داد تا بر پیکر شما سجده کنند و از دشمنان شما برای عزت دادن و قوی کردن شما برای دست یابی به این جایگاه استفاده می کند.

این را بدانید که خداوند مطمعینا برای بندگانش بهترین ها را خواسته است بهترین هایی مانند عزت نفس ، موفقیت شغلی ، سلامتی جسمی و … و هیچ کس نمی تواند جلوی شما را برای دست یابی به این موارد بگیرد مگر خود شما.

پس همیشه به خود و خدای خود اعتماد داشته باشید و برای رسیدن به آنچه ی خواهید تلاش کنید و نگران کارهای دیگران نباشدی زیرا خدا با شماست به همین خاطر هیچ کس نمی تواند جلوی شما را برای رسیدن به اهدافتان بگیرد. و همیشه در دل و ذهن خود بگویید که موفق خواهید شد و بهترین ها برای شما از قبل آماده شده است ، راه برای شما به دستور خدا باز است و شما می توانید به هرآجه که می خواهید دست پیدا کنید، ثروت از قبل برای شما مهیا شده است زیرا خداوند می خواهد که این چنین باشد.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان