زندگینامه بابک بختیاری بنیان‌گذار برند آیس پک

در این مقاله قصد داریم کمی از زندگی نامه ای بابک بختیاری موسس برند آیس پک را برای شما بگوییم تا بتوانید از نکات گفته شده در آن برای موفقیت خود استفاده کنید.

 

کلمه آیس پک در سال 1386 به کمک کارآفرین موفق یعنی آقای بابک بختیاری به ایران راه پیدا کرد و به خاطر شکل خاص و جالبی که داشت به سرعت توانست در بین مردم ایران به کلمه ای آشنا تبدیل شد. خیلی ها اسم آیس پک را با نان بابک بختیاری می شناسند زیرا این برند معروف در ایران توانست جا پای خیلی از محصولات و تنقلات دیگر بگذارد و آن هم به خاطر شیوه ی بسیار خاص و جابی بود که برای سرو و خردن این نوع بستنی مورد استفاده قرار می گرفت.

بابک بحتیاری موسس آیس پک کیست؟

کارفرین و مدرس رشد شخص بابک بختیاری یکی از افراد ورشکسته ایران بود که در اوج شکست هرگز امید خود را از دست نداده و برای رسیدن به قله های موفقیت تلاش بسیار کرد. او آنقدر برای موفق شدن و رسیدن به ادافش شوق و اشتیاق داشت که زمانی که به خاطر تلبی که به مردم داشت به داخل زندان افتاده بود ایده ی آیس پک به ذهنش رسید و به محض آزاد شدن از زندان آن را عملی کرد.

بابک بختیاری متولد تابستان سال 1357 در شهر تهران می باشد. ا. در همان دوران کودکی به همراخ خانواده خود به خارج از ایران سفر کرد و این سفر تا سن 7 سالگی او ادامه دار بود بعد از آن به ایران برگشتند و از اینجا زندگی پرفراز و نشیب این کارآفرین موفق ایرانی شروع شد. او در خاطراش می گوین از همان دوران کودکی در این فکر بودن که بتوانم مانند مک دونالد رستورانهای زنجیره ای برای خودم راه بیندازم. او م یگوید من از همان دوران کودکی به فکر پول درآوردن بودن به شکلی که سعی می کردم اسباب بازی ها یا حتی سوغاتی هایی که برایم می آوردند را به بچه های اطرافم که این وسایل را دوست داشتند بفروشم. او می گوید حس پول درآوردن و خرید فروش برایش بسیار لذت بخش بود.

موفقیت بابک بختیاری موسس آیس پک

زندگی نامه ی بابک بختیاری و موفقیت هایش از جایی شروع که او از کنار خیابانی می گذشت و یک میز شکته در یک سمت آن خیابان دید او میگوید من آن میز را برداشتم به خانه بردم و تعمیرش کردم سپس فروختمش و دیدم که جالب می شد اگر می توانستم وسایل کهنه و بدرد نخر مردم را جمع آوری می کردم و بعد از تعمییر دوباره آنها را به افراد دیگر بفروشم چه پول خوبی بدست می آوردم. این طرز فکر بنای موفقیت بابک بختیاری موسس برند آیس پک را بنا نهاد. در آن زمان او به کمک یکی از دوستان خود شرع کرد به جمع آوری قطعات الکتریکی خراب شده و پس از تعمیر آن قطعات دوباره آن قطعات را به فروش می رساند و به این شکل پول . اعتبار خوبی بدست آورد.

این اعتبار باعث شد تا افراد دیگر به بابک بختیاری اعماد کنند. روزی او به همراه دوستش تصمیم گرفتند تا نمایشگاه قطعات الکترونیک راه اندازی کنند ولی برای این کار پول کافی نداشتند. بابک بختیاری در این موقع از اعتبار خودش د بازار استفاده کرد و تعداد بسیار زیادی قطعه با پول غرضی تهیه کرد و در نمایشگاه قرار داد. او می گوید یک روز که به نمایشگاه رفتم آن را کاملا خلی دیدم و از اینجا بود که فهمیدم سرم کلاه رفته است.

بله شریک او تمام اجناس به همراه پولی که بدست آورده بودند را برداشته بود و غیبش فراد کرده بود. او می گوید بعد از این اتفاق من هم از دست تلبکارها حتی یک لحظه هم آرامش نداشتم و به همین دلیل هم به شهرستان فرار کردم . او می گوید چند ماهی به همین شکل سپری شد تا بالاخره تلبکارها من را پیدا کردند و با دستهایی دسبند زده شده راهی زندان شدم.

یک شب در زندان داشتم به این فکر می کردم که من در زمان کودکی دوست داشتم بستنی را کمی آب کنم و با نی بخورم اینجا بود که ایده ی آیس پک به ذهنم رسید و گفتم اگر من دوست دارم چنین کاری بکنم چا بقیه دوست نداشته باشند.

او می گوید این ایده آنقدر من را به هیجان آورده بود که در جلسه دادگاه از تلبکارهای خودم مهلت خواستم تا تلبشان را بدهم و حتی از آنها در همان جلسه درخواست کردم تا برای خلق ایده ام به من حتی پول هم بدهند ولی متاسفانه هیچ یک از آنها به من پولی غرض نداد. بعد از خلاصی از زندان از دوستانم طلب کمک کردم که هیچ یک از آنها این هیچ کمکی نکرد تا این که به هر سختی بود کمی پول درآوردم و به ایده ی خود جامیه عمل پوشانیدم. او می گوید ایده ی آیس پک به قدری عالی بود که بعد از 6 ماه علاوه بر این که پول تمام طلبکارانم را دام بلکه کمی پول هم برای خودم باقی ماند و این شروع داستان موفقیت بابک بختیاری موسس برند آیس پک و غیره در اینران بود.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان