بهترین مشاوره برای افزایش درآمد

در این فیلم آموزشی تای لوپز به شما مشاوره ای برای افزایش درآمدتان می دهد که از آن می توانید برای بیش از 1000 سال استفاده کنید.

هر کسی در این دنیا هدف و آرزوی برای خود دارد و تما تلاشش را می کند که به آن آرزو دست یابد. برخی از افراد دیدگاه و آرزوهای مالی دارند و برخی دیگر آرزوها عیر مادی دارند مثلا حافظ قرآن شوند و…

ولی در میان این همه آرزو هرگز نباید کسب ثروت و پول را فراموش کنید زیرا برای ادامه زندگی بسیار نیاز و لازم می شود . ما نمی گوییم پول و ثروت همه چیز است ولی نیاز به آن در زندگی مانند نیاز به اکسیژن می باشد اگر پول و ثروت نداشته باشید در واقع هیچ چیزی ندارید و ادامه زندگی بریتان بسیار مشکل می شود.

ولی کسب درآمدهای بالا به همین راحتی ها نمی باشد بلکه شما بریا بدست آوردن آن باید برنامه ای داشته باشید . شما برای ثروتمند شدن باید کسب و کار خود را راه بیندازید و برای خودتان کار کنید .

باید نکات مربوط به سرمایه گذاری و کسب ثروت را یاد بگیرید. این نکات بسیار ساده می باشد ولی کاربدی است . خیلی از افراد گول سادگی این نکات را می خورند و آنها را انجام نمی دهند . فکر می کنند که افراد ثروتمند از قوانین خاصی که در  هیچ جایی از آنها یاد نمی شود استفاده می کنند در حالی که به این شکل نمی باشد. افرا موفق و ثروتمندان دنیا نیز یک سری اصول و قوانین ساده را بارهای بار استفاده می کنند تا به آن نتیجه ای که می خواهند دست پیدا می کنند.

شما با استفاده از این نکات و عمل کردن به دستورات انها می توانید خواسته هایتان را در زندگی له راحتی محقق کنید و به آنچه که می خواهید دست پیدا کنید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان