در این مقاله میخواهیم به فوایدآموزش یوگا در منزل و فواید مدتیشن بپردازیم  از نظر شما آموزش یوگا در منزل برای چه کسانی اهمیت بیشتری دارد آیا از فواید مدتیشن آگاهی دارید ؟اصلا چرا مدتیشن به دادن حس خوب در زندگی به ما کمک میکند ؟ و یا اینکه چگونه میتوانیم به ریلکس و راحت بودن برسیم ؟ اینکه چگونه میتوانیم یک زندگی ایده آل داشته باشیم و حس خوب در زندگی را بدست بیاوریم ؟

اینها سوالاتی است که در این مقاله سعی داریم به آنها پاسخ بدهیم و بگوییم شما میتوانید حتی در منزل خود به ورزش بپردازید و همچنین آموزش یوگا در منزل را فرا بگیرید و به سایر اعضای خانواده نیز یاد بدهید . شما با انجام یوگا در منزل میتوانید عشق واقعی تان را جذب کنید کافیست در حالت آرامش آن را از خدا درخواست کنید تا خداوند آنرا در مسیر شما قرار دهد .

 

آموزش یوگادر منزل چه کمکی به شما میکند 

شاید بارها به خودتان تلنگر زده اید که از فردا به باشگاه خواهم رفت و ورزش را شروع خواهم کرد اما به دلیل مشغله های بسیار و نبود زمان کافی موفق به انجام این کار نشده اید .آموزش یوگا بیشتر به کمک زنان خانه دار و شاغل می آید کسانی که مشغولیت های بسیاری دارند و به دنبال حس خوب در زندگی میگردند .

اگر شما از فواید مدتیشن و آموزش یوگا در منزل آگاهی پیدا کنید ،قطعا این ورزش را رها نخواهید کرد .ریلکس و راحت بودن در زندگی به شما کمک میکند تا بتوانید راحتر با مسائل و مشکلات کنار بیایید .حال میخواهیم فواید مدتیشن و یوگا را به صورت مختصر برای شما بیان کنیم .

 

الف) آموزش یوگا در منزل باعث انعطاف پذیری شما میشود 

خیلی از افراد شاید از بدن خشک خود گلایه کنند اینکه بدن آنها از انعطاف کافی برخوردار نیست این مسئله زمانی بیشتر اهمیت پیدا میکند که افراد دارای اضافه وزن و یا سن بالا هستند در این صورت خشک بودن بدن آنها باعث شکنندی استخوانهای آنها میشود در این صورت این افراد با کوچکترین ضربه ای دچار آسیب میشوند .

آموزش یوگا در منزل به شما کمک بسیاری میکند شما با آشنایی با فواید یوگا و مدتیشن میتوانید بدن منعطف داشته باشید و ریلکس و راحت بودن را تجربه کنید .

تمرینات یوگا و مدتیشن با ایجاد کشش مناسب در بدن موجب آزاد شدن اسید لاکتیک در عضلات میشود که در نتیجه باعث انعطاف پذیری بیشتر بدن شما میشود .آموزش یوگا به شما کمک میکند تا بافت های قوی داشته باشید و حرکات مفاصل شما افزایش پیدا میکند .

آموزش یوگا در منزل به شما کمک میکند تا به حس خوب در زندگی دست پیدا کنید همچنین اگر بتوانید به فواید متدیشن و خواص مدتیشن دست پیدا کنید میتوانید ریلکس و راحت بودن را تجربه کنید و بدنی انعطاف پذیر چه از نظر روحی و چه جسمی داشته باشید .

 

ب) آموزش یوگا باعث افزایش اعتماد به نفس شما میشود 

اگر شما یک زن خانه دار باشید که دچار اضافه وزن شده است و یا کسی که در محیط بیرون از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیست ما به شما این مژده را میدهیم که آموزش یوگا در منزل به شما این کمک را میکند تا بتوانید اعتماد به نفس خود را بازیابید .

برای این منظور کافیست تا با فواید مدتیشن و یوگا آگاهی پیدا کنید و بدانید که یوگا با افزایش اکسیژن رسانی بیشتر به بافت های شما میتواند به دادن حس خوب در زندگی به شما کمک کند .همچنین شما هنگامی که در حال انجام تمرینات یوگا هستید با ریلکس و راحت بودن تمام اعضای بدنتان مواجه میشوید .

وقتی شما به آرامش کافی برسید ناخود آگاه اعتماد به نفس شما افزایش پیدا میکند همچنین شما با آموزش یوگا در منزل میتوانید به اندام مناسب خود برسید از اضافه وزن خلاصی پیدا کنید در نتیجه اعتماد به نفس شما افزایش پیدا میکند .

یکی دیگر از فواید مدتیشن آرامش روحی و روانی شما میشود که باعث افزایش اعتماد به نفس شما میشود و باعث میشود به حس خوب در زندگی دست پیدا کنید .

 

ج)با آموزش یوگا در منزل و مدتیشن  تنفس درست را فرابگیرید 

یکی از فواید یوگا این است که شما تنفس درست را فرا میگیرید شما با انجام درست دم و باز دم به اکسیژن رسانی بیشتر به بافت ها کمک میکنید در این صورت استرس و اضطراب را از خود دور کرده و آرامش را جایگزین آن میکنید و به ریلکس و راحت بودن میرسید .

آشنایی شما با فواید مدتیشن کمک میکند تا بتوانید از آنها استفاده کنید و به بافت های خود آرامش را هدیه دهید همچنین سم زدایی بیشتری انجام دهید .

آموزش یوگا در منزل به شما کمک میکند تا راحتر با مسائل کنار بیایید و فشارهای عصبی را کنترل کنید و اجازه ندهید چیزی به آرامش شما لطمه بزند.

 

برای گوش دادن پاکدست های مربوط به بازاریابی شبکه ای ،اصول دعوت ،پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید.

تهیه شده توسط گروه آموزشی انگیزشی سلام رویا