با خودتان در صلح باشید سخنران جول اوستین

در این مطلب آموزشی از جول اوستین قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه احساسات منفی خود را نادیده بگیرید و با خودتان در صلح و آرامش باشید.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 25:00 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 212 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

روزانه احساسات منفی و مثبت زیادی به سراق هر انسانی می آید.

این احساسات گاهی باعث تنفر ما از ندگی می شود و گاهی باعث شادی و لذت ما از زندگی می شود. ولی در این بین خیلی از مردم هر روزه احساسات اشباه و منفی را انتخاب می کنند و بر آنها تمرکز می کنند که این موضوع باعث بوجود آمدن احساسات منی بیشتری مانند خشم ، عصبانیت، تنفر و … می شود که همه این احساسات شما آزار وازیت می کند.

جالب اینجاست که شما هر روز سعی بر این دارید تا این احساسات منفی را ازبین ببرید ولی برعکس زمانهای بیشتری را می کزارید و به آنها فکر می کند و به این شکل تمرکز بیشتری بر آنها گزاشته و باعث می شود آنها بزرگتر شوند.

و به این شکل شما به جای برطرف کردن این احساسات بد هرروز آنها بزرگتر می کنید.

شما هر روز اشتباهات خود را مانند یک فیلم که تکرارش از تلویزیون پخش می شود تفکرات منفی خود را مرور می کنید . تفکراتی مانند این که: چرا رژیم غداییم را رها کردم، ورش نمی کنم، چرا آن کار اشتبا را انجام دادم، چرا من را انتخاب نکردند و سوالاتی از این قبیل.

و افراد فکر می کنند که چرا خوشحال نیستند . در واقع آنها درگیر یک جنگ درونی می باشند که بین احساساتشان و تفکرشان وجود دارد .

جنگی که در برخی مواقع باعث خرابی های بدی می شود. جنگ درونی که بسیار ویران کننده است.

یادتان باشد شما در گزر زمان باید احساسات منفی خود را فراموش و به احساسات مثبت تبدیلشان کنید. شما باید احساسات خود را نسبت به خود در گزر زمان مثبت کنید

حتما از این همه احساس منفی خسته شده اید . پس دست از فکر کردن و تمرکز کردن بر این احساسات منفی بردارید ، این که هر روز خود را آزار دهید و بر روی احساسات منفی خود تمرکز کنید و آنها را آنالیز کنید کار اشتباهی است زیرا این موضوع باعث می شود شما در جایگاه بدی قرار بگیرید.

این که ضعف هایی را داشته باشید مسله مهمی نیست زیرا همه انسانها در سرتاسر دنیا ضعف هایی دارند و این چیز بدی نیست زیرا به شما این خبر را می دهد که نیاز به بهتر شدن دارید.

و خیلی از افراد زمانی که می فهمند ضعف هایی دارند از خودشان ناامید می شود و به این شکل غم را در آغوش می گیرند و هیچ سعی و تلاش برای بهبود وضعیت نمی کنند و این خیلی بد است.

در این هنگام اخساسات بد بیشتری به سراغتان می آید . احساساتی باند نق زدن درونی که هر لحظه به شما می گوید که تو نمی توانی . برای این کار خوب نیستی و چیزهای این چنینی که باعث می شود تا ما با ناامیدی بیشتری روبرو شویم.

احساساتی به سراغ شما می آید که می گوید شما خداونداز شما راضی نیست به خاطر همین هم این بلاها به سراغ شما می آید.

که تمام ابن احساسات اشتباه هستند . اگر خداوند از شما راضی نبود که فرصت برطرف کردن اشتباه تان را به شما نیم داد. پس نگرانی شما بی مورد است.

در این فیلم آموزشی و انگیزشی از استاد جول اوستین شما یاد می گیرید که زندگی خیلی بهتر از آن چیزی است که فکر می کنید فقط کاف است که با خود صلح کنید و به خود در رسیدن به خواستهایتان کمک کنید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان