شرکت بازاریابان ایرانیان زمین که به اختصار BIZ نامیده می شود، با هدف اعتلای وایجاد فرهنگ بازاریابی شبکه ای یا نتورک کارکتینگ در ایران پا به عرصه وجود گذاشته و تمام تلاش خود را برای رسیدن به این مهم انجام داده است.

در حال خاظر صنعت بازاریابی شبکه ای با فعالیتی در حدود ده سال در ایران توانسته است جایگاه خوبی را برای خود بدست آورد.

و پس از گزراندن دوره های سیاه، که فعالیت های شرکت های هرمی بسیار به چشم می خورده است تصمیم بر این گرفته شده که این فعالیت در ایران طبق قانون جمهوری اسلامی ایران به رسمیت شمرده شده و شرکت هایی مایل به فعالیت در این زمینه می باشند می توانند با گرفتن مجوزهای قانونی در این صنعت شروع به فعالیت و کار کنند.

این صنعت اکنون به عنوان یکی از قدرتمند ترین و بهترین روش های فروش محصولات و خدمات در ایران شناخته می شود که می تواند در آینده ای نزدیک الگوی فروش بسیاری از شرکت ها گردد الیته این نکته را فراموش نکنید که بازاریابی شبکه ای آرزوی بسیاری از شرکت ها می باشد ولی مجوزهای فعالیت در این صنعت به معدود شرکت هایی داده می شود.

در این راستا شرکت بیز با طرح بازاریابی پیشرفته ای که انجام داده است به یکی از بهترین شرکت ها در این صنعت تبدیل شده است و توانسته است در حال حاظر رتبه ی یک کشور را به خود اختصاص دهد.

این شرکت تمام استانداردها و معیارهای مورد ارزیابی توسط وزارت صنعت و تجارت و نهادهای ذیربط را برسی کرده است و به طور کامل همه ی آنها را رعایت کرده است به خاطر همین هم در چندی جشواره که مربوط به بازاریابی شبکه ای می باشد توانسته است جوایزی را به خود اختصاص دهد.

خاص بودن و بی همتا بودن محصولات در این شرکت به دلیل کیفیت بالا و تکنولوژی مورد استفاده در تولید محصولات به فروش رفته در این شرکت می باشد که این موضوع یکی از مواردی است که باعث شده است شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به بهترین شرکت در صنعت نتورک مارکتینگ تبدیل شود.

جناب آقای علامرضا عطاران مدیر عامل شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به دلیل این که چند سال سفیر ایران در خارج از ایران بودند توانسته اند با تولید کنندگان بهترین محصولات در دنیا ارتباط برقرار کنند و به همین خاطر بهترین محصولات را با عقد قرارداد با تولید کنندگانشان وارد ایران کنند.

شغار شرکت: اُلویت اول مردم در جوامع صنعتی امروز، بهداشت و سلامتی جسم و روان می باشد و هرچه تکنولوژی پیشرفت کند این نیاز نیز بیشتر خواهد شد، ما در این شرکت تمام تلاش خود را در راستای بهبود محصولات و خدمات خود انجام می دهیم تا سلامت و آرامش بیشتری را برای مردم ایران بوجود آوریم.

فروش در این شرکت به صورت شبکه ای و لایه به لایه می باشد آن هم به این صورت که :

افراد بعد از ثبت نام در سایت شرکت می توانند محصولات خود را از فروشگاه شرکت سفارش داده و حتی اگر مایل بودند به مقام مدیر فروش دست یابند و افرادی را به عنوان زیر مجموعه ی خود قرار دهند و از فروش آنها درصدی با عنوان پورسانت بدست آورند.

 

برای گوش دادن به پادکست اصول دعوت در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا