نظر آنتونی رابینز در باب بازاریابی شبکه ای

در این فیلم آموزشی مصاحبه استاد اریک ووری با آنتونی رابینز را مشاهده می کنید که در باب صنعت بازاریابی شبکه ای صحبت می کنند. که آیا کار و فعالیت در این صنعت خوب و مفید است یا نه ؟

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 29:44 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 205 مگابایت

فرمت فایل: mp4

صنعت بازاریابی شبکه ای یکی از صنایع نوظهور ایران و جهان می باشد این صنعت در دنیا قدمتی بیش از 70 سال و در ایران چیزی در حدود 10 سال قدمت دارد. این صنعت یکی از روشهای نو و جدید برای عرضه محصولات و خدمات به مخاطبان است. موردی که باعث تاثیر گزاری بسیار بالای این روش فروش شده است استفاده از روش فروش مستقیم در این صنعت می باشد.تاثیرری که روش فروش مستقیم در جلب رضایت مشتریان دارد آنقدر بالا می باشد در برخی از کشور مانند کره جنوبی بیش از 70% از فروش خود را بوسیله روش فروش مستقیم انجام می دهدند.

روش فروش مستقیم هم در صنعت نتورک مارکتینگ هم اجرا می شود به همین دلیل هم بیشترین تاثیر را دارد و رشید این صنعت را بال می برد.

در صنعت بازاریابی شبکه ای افراد علاوه بر این که خودشن می توانند یک نماینده مستقل از شرکتی که در آن کار می کنند باشد و محصولات را بفروش برسانند می توانند به تشکیل تیم فروش خود را به مدیر فروش نیز ارتقع دهند و به این شکل از فروشی که اعضای مجموعه کاری آنها انجام می دهند درصدی را با عنوان پورسانت دریافت کنند.

این صنعت در واقع یکی از کارهای بسیار مشکل در دنیا می باشد و گته می شود بعد از شغل کار صنعت دومین شغل سخت دنیا است . به خاطر این که در این کار شما با انسانها در ارتباط هستید و باید آنها را برای خرید محصولات و حتی پیوستن به تیم فروش خود راضی کنید . این کار کار بسیار مشکلی است زیرا انسان فکر می کند و بعد تصمیم می گیرد . به خاطر همین هم افرادی که در این صنعت کار و فعالیت می کنند فنون ارتباط موثر را خوب یاد می گیرند و اجرا می کنند تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند.

در این کار و صنعت به افراد حقوق ثابت داده نمی شود بلکه افراد با توجه به میزان فروشی که انجام می دهند و فروشی که زیرمحموعه افراد نیز انجام می دهند کمسیون دریافت می کنند به همین خاطر هم در این روش فروش شرکت در گرفتن مذیر فروش ارتقاء درجه افراد هیچ محدودیتی ندارد.

در این صنعت درآمد و پولی که افراد به دست می آورند از دو طریق می باشد

  1. فروش مستقیم محصولات به مشتریان خود
  2. پورسانتی که از فروش افراد زیرمجموعه خود کسب می کنید.

روش اول که کاملا مشخص  و واضح است شما با فروش محصولات شرکتی که در آن کار می کنید قسمتی از فروش را به عنوان سود برای خود برمی دارید حال می توانید محصولات را با قیمت بالاتر و یا پایین تر به مشتریان خود بفروشید این موضوع به خود سیاست های خود شما باز می گردد.

در باب مورد دو نیز می توان گفت که شما با ساخت زیرمجمعه و آموزش آنها ، افراد زیرمجموعه خود را در امر فروش هدایت و راهنمایی می کنید و به خطر همین راهنمایی ها و هدایت ها و مدیرت هایی که انجام می دهید درصد ناچیزی از فروش افراد به عنوان پ.رسانت توسط شرکت به حساب بنکی شما واریز می شود.

درباره سخنران- آنتونی رابینز

مطمعینا اگر شما فردی باشید که به مباحث موفقیت و رشد فردی علاقه داشته باشد نام این استاد بین الملی را بارها شنیده اید.

استاد، کارآفرین و یکی از برترین سخنرانان دنیا که نه فقط در آمریکا بلکه در سرتاسر دنیا او را بعنوان بزرگترین استاد انگیزشی می شناند، آنتونی رابینز است.

نخستین نقطه عطف آقای رابینز در رسیدن به اهدافش شرکت در سخنرانی استاد و نتورکر بزرگ جیم ران بده است . سخنرانی که مسیر آقای رابینز را کاملا تغییر داد.

خود آقای رابینز در مورداین سمینار گفته است که : به سمینار گو داده بودم . آنقدر آن سمینار بر روی من تاثیر مثبت گزاشته بود که خونم به جوش آمد و حسابی داغ کرده بودم به نحوی که بعد از سمینار با خودم تصمیم گرفتم تا دنیا را تغییر دهم.

این شروعی عالی برای او بود . شروعی که باعث شد تا آنتونی رابینز به بزرگترین استاد انگیزشی دنیا تبدیل شود.

هدف و اشتیاق او برای تغییر دنیا و تبدیل کردش به جایی بهتر برای زندگی باعث شد تا او بتواند با افراد بزرگ دوران خود مانند هاوارد کاسل و … دیدارهایی داشته باشد و بتواند آموزش هایی از آنها فرا بگیرد ، اموزش هایی که او را به یک ملیونذ تبذیل کرد .

همایش و سخنرانی جیم را آنچنان تاثیر مثبتیرا او گزاشته بود که تصمیم گرفت تا به هر شکلی که شده است برای جیم ران کار کند . ا. بعد از تلاشهای بسیار زیاد توانست تا به مجموعه کار آقای جیم ران بپیوندد و با او کار کند و از کار کردن با چنین شخص بزرگی درسهای بسیاری بدست آورد که از این درسها در کار خود استفاده کرد و خود را به ملیونر تبدیل کرد.

یکی از درسهایی که یاد گرفت این بود که او چکونه می تواند 500 نفر را برای یک سمینار گرد هم جمع کند

آموزشهایی که یاد گرفته بود آنقدر عالی و فوق العاده بود که باعث شد او در سن 26 شالکی اولین کتاب خود را به چاپ برساند با نام ( قدرت نامحدود) . که این کتاب ناگاهن برای او شهرت بسیار زیادی بوجود آورد.  می توان به این شکل گفت که انتشار این کتاب مهمترین نقطه ی عطف او بوده است.
د جال جاظر او به افراد مختلفی برای رسیدن به اهدافشان و همچنیم شرکت های بزرگ برای کسب موفقیت در بازار کار مشاوره می دهد . مشاوره های کارآمدی که باعث شده است زندگی افراد بسیار زیادی در دنیا تغییر کند و بهبود یابد.

او به افراد یاد می دهد که چگونه می توانتتذ در زتدگی خود شادی بیشتری داشته باشند و بتوانند به بالاترین سطح از شادی و موفقیت در زندگی دست یابند.

یکی از ویژگی های او که شهرت زیادی در دنیا نیز دارد بخشندگی او می باشد به شکلی که او هر ساله پیزی در حدود سه ملیون دلار کمک به افراد نیازمند می کند.

در این فیلم آموزشی نتورکر بزرگ و نام دار دنیا اریک ووری با مصاحبه ای با آقای آنتونی رابینز در باب صنعت بازاریابی شبکه ای انجام می دهد و آموزش هایی برای موفقیت در این صنعت از او فرا می گیرد . دوستان علاقه مند با کار در این صنعرا پیشنهاد می کنیم حتما این فیلم را مشاهده کنند.

 

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

جتما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان