مشاوره ای برای کارآفرینان| ریچارد برانسون

در این فیلم آموزشی ریچارد برانسون کارآفرین و سرمایه گذار آمریکایی مشاوره کارآفرین به کسانی که می خواهند کارآفرین شوند می دهد تا بتوانند در این مسیر راحتر حرکت کنند.

کارآفرینی کار بسیار سختی است. در واقع می تواند به این شکل گفت که کارآفرینی سخت ترین کار دنیاست .

زیرا شما از هیچ چیزی سعی می کنید همه چیز را بسازید . شما در کارآفرینی سعی می کنید تا یک ایده ی خام و یک رویا را به حقیقت تبدیل کنید به همین خاطر است که این کار بسیار سخت و تاقت فرسا می باشد.

خیلی از افراد در ابتدای چنین امری سعی می کنند ایده و رویای خود را بوسیله ی هر چیزی که دارند به واقعیت تبدیل کنند که این موضوع در واقع بسیار کار اشتباهی می باشد و این موضوع در حقیقت یکی از دلایل بسیار بزرگ در می باشد که این باعث می شود این افراد در راه خود با بن بست و شکست مواجحه شوند . که خودشان این گونه می گویند که نمی دام چرا هرکاری که می کنم به در بسته می خورد و هیچ رشدی و نتیجه ای نمی بینم با اینکه بسیار کار و تلاش می کنم .

بهترین راه بریا این که شما با چنین مشکلی مواجح نشوید مشاوره گرفتن از کسی می باشد که قبل از شما یک چنین هدفی دست پیدا کرده است و یا در راه رسیدن به آن هدف می باشد.

احتمالا شما هم در زتذگی خود در مواقعی قرار گرفته اید که به خاطر مشکلات و مسائلی که برایتان بوجود آمده است نیاز داشته اید تا با فرد یا افرادی مشورت کنید. و از آنها در مورد کاری که می خواهید انجام دهید و یا مشکلی که برایتان بوجود آمده است هم فکری بگیرید. مانند همان مشاوره هایی که در زمان نزدیک به کنکور و یا برای انتخاب رشته از مشاوران دبیرستانتان می گرفته اید.

یادتان باشد ما در دنیای تکنولوژی زندگی می کنیم دنیای که هر ثانیه در حال تغییر کردن است و اگر می خواهید در این دنیا به موفقیت برسید باید در مورد آن اطلاعات کافی و جام بدست

آورید تا بتوانید با پیش بینی هایی که انجام می دهید از مشکلاتی که تغییرات در این دنیا بوجود می آورد جلو گیری کنید. یادتان باشد که این تغییرات باعث شده است تا بسیاری از مدیران و افرادی که کسب و کارهای نوین  را به وجود می آورند در همان ابتدای کار شکست بخورند و ادامه راه با بمانند. کا برای این که بتوانیم خود را از این سرگردمی که برایمان بوجود می آید راها کنیم و بتوانیم با حساب و کتاب و همچنین در ست به راهمان ادامه دهیم نیاز داریم از کسی که قبلا این مسیر را طی کرده است مشورت بگیریم و آن وقت قدم در مسیرتان بگذارید.

یادتان باشد انتخاب مسیر درست برای رسیدن به آنچه که می خواهید در واقع تفاوت بین فرد موق  شکست خورده می باشد و این انتخاب با مشورت یک فرد موفق حاصل می شود.

حال با توجه به مطالبی که تا اینجا بیان کردیم می توانیم تعریف مشاوره کارآفرینی را این گونه بیان کنیم :

مشاوره رابطه ای است پویا و هدفمند که بر اساس مشارکت مشاور و مراجع،  و با روش های منطبق برنیازمندی های مراجع انجام میگیرد. در این رابطه، توجه به خودشناسی و تصمیم گیری از طرف خود مراجع، مورد تأکید است.

پس با نوجه به این جمله بالا مشاوره کارآفرینی باید به افراد در این باب کمک می کند که بتوانند تصمیمات منطقی و درستی برای رسیدن به اهداف و آنچه که می خواهند می باشد.

در این فیلم آموزشی و انگیزشی ریچارد برانسون به شما مشاوره کارآفرینی می دهد که بتوانید در مسیر حرکتتان از آن استفاده کنید

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان