شرکت بیز که مخفف شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ( bizmlm ) می باشد یکی از شرکت هایی است که در صنعت بازاریابی شبکه ای در ایران مشغول به کار و فعالیت می باشد که به خاطر نحویه کار و فعالیت خود رتبه ی یک در بین تمام شرکت هایی فعال در این صنعت در ایران را به خود اختصاص داده است.

 

  • بازاریابی شبکه ای چیست؟

MLM مخفف بازاریابی چند سطحی یا فروش چند سطحی می باشد که از آن با نام نتورک مارکتینگ نیز یاد می شود. همان طوری که از نام آن پیداست چند لایه متعدد از افراد یا بازاریابی در قالب یک تیم وظیفه ی تهیه و رساندن یک محصول به مصرف کننده بر عهده دارند.

یک نماینده فروش علاوه بر جذب مشتریان وظیفه ی آموزش نیروهای تازه وارد را جهت کار در این صنعت و جذب مشتریان تازه برعهده دارند.

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا شرکت بیز ( bizmlm ) نیر به طور چشم گیری در این صنعت فعالیت و کار می کند بگونه ای که با فعالیت عالی و منحصر به فرد خود بیشترین تعداد بازاریابان فعال یا همان نتورکر ها را به خود اختصاص داده است.

 

  • شرکت بیز چطور کار می کند 

در واقع فرایند کار در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا همان شرکت بیز ( bizmlm ) با ثبت نام فردی که قادر به جذب مشتریان و نمایندگان فروش جدید می باشد شروع می شود.

اما در این شرکت هر یک از نمایندگان حق این انتخاب را دارد که خود را تیدیل به مدیر فروش کند، آن هم با حذب افراد در تیم فروش خود.

در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا همان شرکت بیز ( bizmlm ) شرکت در واقع کمیسیون پرداخت می نماید و نه حقوق ثابت مانند سایر شرکت ها.

بنابراین در این روش یعنی بازاریابی شبکه ای ، شرکت محدودیتی برای جذب افراد و تبدیل آنها به نمایندگان فروش ندارد.

این حالت برای شرکت بیز ( bizmlml ) بدلیل گسترش سریع شمار نمایندگان فروش آموزش و مدیران فروش بسیار سودمند می باشد. این مورد همچنین برای نمایندگان فروش شرکت بازاریابان ایرانیان زمین  هم سودمند است آن هم به این دلیل که درآمدشان محدود نمی باشد ( دریافت خقوق ثابت ) و به میزان فروش خودشان فقط بستگی ندارد بلکه افراد و مدیران فروش از حجم فروش سایر نمایندگان درصد فروش به عنوان پورسانت دریافت می کنند.
در واقع فروش شبکه ای و بازاریابی شبکه ای یکی از پنج روشی می باشد که توسط شرکت ها برای فروش محصول یا خدماتشان به مشتریانشان از آن استفاده می کنند.

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا شرکت بیز ( bizmlm ) با شرکت هایی که به روش سنتی فعالیت می کنند در یک خصوصیت با یکدیگر اشتراک دارند ؛ هر دوی آنها محصولات یا خدماتی را به مشتریان خود  ارائه می دهند که باعث بهبود زندگی آنها می شود.

 

  • ماموریت شرکت BIZ

ماموریت شرکت بازاریابان ایرانیـــان زمین عبارتست از آموزش صحیح و اصولی و عرضه تجربه مطلوب در ضمینه بازاریابی شبکه ای درست به میلیونها نفر انسان که در سراسر ایران عزیزمان زندگی می کنند و همچنین  ایجاد فرصتی طلایی برای نیل به اهداف اقتصادی از طریق اشتغال فعال برای  نسل جوان کشور به همراه همکاران تجاری با آنها.

از دیگر ماموریتهای مهم شرکت BIZ عبارتست از ایجاد بستر قانونی و لازم در جهت توسعه فرهنگ صحیح و درست بازاریابی شبکه ای در ایران و همچنین آگاه سازی اقشار مختلف مردم کشورمان از  مزیتهای نتورک مارکتیگ و استفاده بهینه از این پتانسیل قوی در پیشبرد اهداف کشور عزیزمان.

 

  • درباره شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا شرکت بیز ( bizmlm )

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین که به اختصار با نام  شرکت بیز ( bizmlm ) نامیده می شود در تاریخ 29/06/1390 به شماره ثبت 414026 در سازمان ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسمی رسیده است و این شرکت  فعالیت قانونی خود را در حوزه بازاریابی شبکه ای و فروش مستقیم با مجوز صادره از سوی اداره کل اصناف ایران آغاز نمود .

و اما موضوع فعالیت شرکت بیز : با توجه به اساسنامه در مورد شرکت بیز وجود دارد، بازاریابی شبکه ای ( mlm ) در امر توزیع کالا می باشد.

  • پلن درآمد زایی شرکت بیز

نحویه درآمد زایی بریا افرادی که به عضویت شرکت بیز یا بازاریابان ایرانیان زمین در می آین به دو صورت است

  1. از طریق خرده فروشی شخصی
  2. استفاده از پلن فروش چند سطحی و فروش گروهی

در باب مورد یک: باید گفته شود افراد با خرید محصولات از شرکت بازاریابان ایرانیان زمین از درصد تخفیفی برروی خریدشان برخوردار می شود که می توانند از این تخفیف به عنوان سود استفاده کنند و زمانی که محصولات را به افراد یا مشتریان خود می فروشند سودی که عایدشان می شود متوسط است.

در باب مورد دو : افرادی که به عضویت در این شرکت در می آیند می توانند افراد دیگر را به همین کار و فعالیت دعوت کنند و به این شکل به جای فروش به صورت تنها به کمک تیم فروشی که از دوستان و آشناهای خودتان به وجود آورده اید می توانید سود خیلی خوبی بدست آورید. این سود از میزان فروشی که اعضای زیر مجموعه شما بوجود می آید به گونه ای درصدی از فروش افراد را شما به عنوان حق عضویت و آموزش هایی که به آنها می دهید و کمکی که به آنها می کنید تا آنها هم بتونند افرادی را به عنوان زیرمجموعه بدست آوردند را کسب می کنید .این میزان سود درآمد عالی می توانید بریا شما بوجود آمورد به نحوی که می توانید با این روش حتی درآمد های بالا صد ملیون تومان را نیز بدست آورید.

در باب مورد دو نیز باید گفته شود که فعالیت در این شرکت با ثبت نام فردی شروع می شود که قادر و توانا به جذب مشتریان و نمایندگان فروش باشد و به این نکته هم باید توجه کنید که در این شرکت به تمام نمایندگان این اجازه داده می شود که با حذب افراد دیگر و ساخت زیرمجموعه کاری برای خود ، خود را به یک مدیر فروش ارتقاء دهند.

این را یادتان نرود که در شرکت هایی که مانند شرکت بیز می باشند حقوق ثابت به افراد پرداخت نمی شود بلکه به آنها کمسیون داده می شود. به خاطر همین هم در روشهای این چنینی شرمت محدودیتی در گرفتن و حذب مدیر فروش و ارتقاء افراد ندارد. و این حالت برای شرکت بسیار مفید و خوب می باشد زیرا تعدد نمایندگان فروش خود را بسیار زیاد می کند و به همین خاطر دسترسی های مختلفی در مناطق مختلف ایران می تواند بدست بیاورد. و همجنین چنین موردی برای نمایندگان نیز بسیار خوب است زیرا میتوانند نسبت به میزان فعالیت و کاری که انجام می دهند رشد کنند و خود را تبدیل به یک مدیر فروش با درآمد بالا کننید در این حالت نمایندگان فروش می اتوانند درآمد بالای 100 میلیون تمان نیز به راحتی بدست بیاورند.

 

برای گوش دادن پادکست اصول پرزنت ، پیگیری و دعوت در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

تهیه شده توسط گزوه آموزشی و انگیزشی سلام رویا