باید بدانید که در نتورک مارکتینگ بادران نیز مانند هر کسب و کار دیگری که می شناسید  برای دست یابی و کسب به موفقیت و پیروزی نیاز به فاکتورها و آموزش های خاصی می باشد شما باید چند سوال مهم قبل از پیوستن به بازاریابی شبکه ای از خود بپرسید.

برخی از عوامل موفقیت در نتورک مارکتینگ بادران اکتسابی بوده مانند توانایی صحبت کردن و فروش حرفه ای و برخی هم بر اساس کار مداوم و آموزش های پی دی پی و به دست می آیند.

در این مقاله قصد داریم از شما درخواست نماییم که قبل از پیوستن به شرکت هایی مانند نتورک مارکتینگ بادران و … با طرح چند سوال مهم قبل از پیوستن بازاریابی شبکه ای بتوانید توانایی خود را به عنوان یک بازاریاب موفق بسنجید و بعد کار در این حرفه را شروع کنید:

 

1 – آیا از توانایی فروش در نتورک مارکتینگ بادران برخوردار می باشید؟

بعضی از افراد به صورت ذاتی و یا مادرزادی یک فروشنده ی خوب می باشند و در امر فروش از توانایی خوبی برخردار می باشند .

در واقع افرادی که فروش خوبی در شرکت نتورک مارکتینگ بادران دارند انسان های برون گرا می باشند که قدرت خوبی برای سخن گفتن دارند و این قدرت ئرواقع از انگیزه و اعتماد به نفس بالایی آنها برخوردار می باشند.

بازاریابی شبکه ای مانند هر حرفه ی دیگری فرصتی را برای پیشرفت و رشد مهارت های شخصی و شغلی ارائه می کند؛ اما باید این را مدنظر قرار داد که موفقیت در این کسب و کار مستلزم تلاش و صرف زمان است.

یکی سوال مهم قبل از پیوستن به بازاریابی شبکه ای و نتورک مارکتینگ بادران این می باشد که آیا از توانایی فروش و جذب مشتریات برخوردار می باشید یا نه ؟

 

2 – آیا محصولی که نتورک مارکتینگ بادران به فروش می رسد، همان محصولاتی است که شما هم به استفاده از آن نیازمند بوده و توانایی فروش آن را دارید؟

یک سوال مهم قبل از پیوستن به بازاریابی شبکه ای ( بادرانگستران و بیز )  این است که که آیا افرادی که به فعالیت در نتورک مارکتینگ بادران کار می کند، اعتقاد کافی به نحوه فعالیت تجاری و محصولات شرکت داشته دارنه یا نه ؟

یک محصول خوب و با کیفیت که مطابق با نیاز مشتریان باشد بعث می شود مشتریان زیادی جذب شرکت شوند و به خاطر همین موضوع نیاز به صرف انرژی و وقت زیادی برای متقاعد نمودن افراد برای خرید آن محصول نیست

این نکته را همیشه به خاطر بسچارید وقتی خود شما تمایلی به خرید و استفاده از محصولی شرکت نتورک مارکتینگ بادران ندارید مسلماً فروش آن نیز برایتان کار بسیار دشواری خواهد بود.

 

3 – آیا شرکت قابل اعتماد می باشد؟

حتماً در رابطه با طرح درآمدزایی و نحوه پورسانت دهی شرکت و نوع محصولات شرکت تحقیقات لازم را انجام دهید.

جهت اطمینان از اصالت مجوز شرکت که در محدوده فروش مستقیم و بازاریابی شبکه ای کار می کند می توانید به سایت های www.networkmarketing.mimt.gov.ir و یا www.iranhoshdar.ir مراجعه نمایید و از قانونی بودن فعالیت این شرکت ها اطلاع حاصل فرمایید.

 

4 – آیا طرح در آمد زایی شرکت یک طرح هرمی می باشد؟

نکته جالب این می باشد که طرح ها و دسیسه های هرمی اغلب قصد دارند، خود را مشابه طرح های سالم بازاریابی شبکه ای و نتورک مارکتینگ بادران نشان دهند.

مهمترین مشخصه طرح های هرمی و غیر قانونی در دنیا این است که در طرح ها درآمدزایی عمدتاً بر اساس جذب سایر افراد صورت می گیرد و همچنین باید برای عضویت در آن طرح ها و شرکت هزینه ای پرداخت نمایند.

یادتان باشد در موارد قانونی در مرحله ی اول، سود شما باید از فروش خدمات و محصولات به شرکت بدست آید ، و بعد از آن از فروش زیر مجموعه ی شما .

 

برای گوش دادن به پادکست های مربوط به بازاریابی شبکه ای مانند اصول دعوت، پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا