5 گام برای پیدا کردن مشتری نامحدود

مشکل تمام کسب و کارهای جدید در دنیا پیدا کردن مشتری می باشد تا بتوانند با فروش محصولاتشان کسب درآمد کنند ولی می توانند برای این کار راه هایی را استفاده کنند.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

.

صاحبان کسب و کارهای جدید تماما به دنبال پیدا کردن مشتریان زیاد می باشند ولی در بیشتر موارد به جای این که مشتریان جدیدی و زیادی پیدا کنن مشتریانی را که دارند نیز از دست می دهند.

که از دست دادن مشتریان در واقع متوان حکم مرگ یک بیزینس و کار باشد.

پس باید چه کار کنیم تا مشتریان خود را حفظ کنیم و مشتریان جدیدی نیز پیدا کنیم؟

این سوال مهمترین سوال در هر کسب و کاری میباشد که باید بتوان به صورت صحیح به آن پاسخ دهد زیرا حیات آن کسب و کار به پاسخ درست این سوال مربوط می باشد.

5 گام برای پیدا کردن مشتری نامحدود سایت سلام رویا

در این مقاله روش هایی را برای شما بازگو می کنیم که کمک آنها می توانید مشتریان احتمالی را برای کسب و کار خود بوجود آورید:

  •  از تمامی رابطه هایی که دارید استفاده کنید

فروش محصولات به افرادی که برای اولین بار با آنها روبرو شده اید کاری بسیار دشوار می باشد حال اگر این فروش را بخواهید از طریق مواردی مانند ایمیل یا تماس تلفنی انجام دهید کهکار بسیار دشوارتر می شود. حال اگر محصول یا خدکانی که م یخواهید به فروش برسانید یک محصول نوآورانه و جدیدی باشد مشکل فروش چند برابر می شود زیرا مشتریان هیچ دیدگاه قبلی نسبت به این محصولات یا خدمات جدید ندارند.

به خاطر همین موضوع هم باید با افرادی دیدار داشته باشید یا بهتر بگویم از افرادی برای فروش محصولات جدید خود استفاده کنید که با آنها ارتباط دارید و به نحوی آنها شما را می شناسند. هرچند هم ممکن است این آشنایی بسیار محدود باشد ولی باز تاثیر گزار است.

برای این منظور بهترین کاری که می توانید بکنید این است که فهرستی از افرادی که با آنها ارتباط دارید تهیه کنید . هرچه تعداد این افراد بیشتر باشد برای شما خیلی بهتر است زیرا عملا این افراد حکم تیرهای شما برای برند شدن در بازار را دارند.

یکی از تکنیک هایی که افراد باهوش در این بین استفاده می کنند .

استفاده از لیست آشنایان افرادی است که آنهار می شناسند مثلا ما یک تعداد از افراد را لیست کردیم و مهم این است که شغل آنها و میزان دایره نفوز آنها در بین افراد را نیز بدست آوریم سپس زمانی که که کحص.ل را به آنها معرفی می کنیم به آنها بگوییم که به نظر شما این محصول به درد کدام یک از افرادی که می شناسی می خورد حتما یک تعداد افراد را زبان می آورد از ائ بخواهید تا حتما در مورد این محصولات به آشنایان خود بگوید یا شمارع تماس آنها را به شما بدهد تا شما با آنها در مورد محصولات صحبت کنید.

سعی کنید هر ماه با افراد جدیدتری آشنا شوید و اسم آنها را نیز به این لیست اضافه کنید.

 

  • در کمین مشتریان باشید

برخی از مشتریان خارج از دسترس شما برای ملاقات های حضوری می باشند. بهترین راه برای این که بر روی این افراد تاثیر بگزارید این است که ابتدا نامه ای برای آنها بفرستید ،تماسی با آنها بگیرید و کاتالوگی از محصولات برای آنها ارسال کنید . سپس سعس کنید تا در همایشی و یا مهمانی که آنها حضور دارند نیز شما هم باشید و در آنجا به آنها نزدیک شوید وسعی کنید ارتباط خوبی با آنها برقرار کنید تا بتوانید آنها را به مشتریان احتمالی خود تبدیل کنید.

کسی را در بین آشناهای خودتان پیدا کنید که با فرد مورد نظز شما در ارتباط است و از او بخواهید تا شما را با آن شخص مرفی کند این کار را می تواند به صورت حضوری با تلفنی و حتی به کمک ایمیل انجام دید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان