12 مرحله هدف گذاری به سبک برایان تریسی

هدف گذاری تکنیکی است تمام افراد موفق دنیا آن را بخوبی بلد می باشند پس شما هم برای موفیت باید آن را یاد بگیرید.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 38:21 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 219 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد این که هدف گذاری صحیح و درست برای رسیدن به موفقیت چگونه است با شما صحبت کنیم و این که راه رسیدن به اهداف و آن پیروزی که به دنبال می باشیم را برای شما بازگو می کنیم.

برای رسیدن به موفقیت باید برای خود هدفی را انتخاب کنید در واقع افراد بدون داشتن هدف از مسیر رو پیشرفتشان خارج می شوند و به بیراه کشیده می شوند در آن موقع است که هراندازه که سعی و تلاش می کنند باز هم به هیچ جایی نمی رسندو و زخمیو خسته دست از تلاش کردنمی کشند.

هدف گذاری نهتنخا به شما این امکان را می دهد که بتوانید مسیر موفقد در زندگی و کسب و کارتان را به درستی مشخص و تایین کنید بلکه به شما این امکان را می دهد که بتوانید به یک لیدر تبدیل شده و کاری کنید تا دیگران از شما پیروی کنند.

کمی زمان بگزارید و به این موضوعی که می گویم فکر کنید: پس انداز پول در حساب بانکیتان زمانی برای شما به عنوان یک موفقیت محصوب می شود که هدف شما کسب ثروت باشد ولی اگر هدف شما کمک به دیگران و انجام کارهای خیرخواهانه باشد دیگر جمع آوری پول برای شما موفیت به حساب نمی آید بلکه کمک به افراد احساس خوب و موفقیت برای شما به ارمغان می آورد.

با تمام این اوصاف برای دست یابی به هرآنچه که می خواهید و اهدافی که دارید باید یاد بگیرید که هدف گذاری چگونه است.

در واقع این موضوع ابتدا نیاز به یک برنامه دقیق . نوشته شده دارد و در ادامه تلاش بسیار برای اجرا کردن آن برنامه که ممکن است سالها به طول انجامد و در نهایت رسیدن به رویا و هر آنچه که از این دنیا می خواهیم.

خوب حال برویم یر این موضوع که چگونه هدف گذاری کنیم.

 • اهدافی را انتخاب کنید از صمیم قلب به دنبال آنها می باشد

هدفی را انتخاب کنید که در شما انگیزه حرکت رو به جلو را ایجاد کند . این موضوع نکته بسیار مهمی می باشد زیرا اگر شما انگیزه ای برای حرکت رو به جلو را نداشته باشید هرگز به آنچه که می خواهید دست پیدا نمی کنید . پس این انگیزه رادر خود ایجاد کنید زیرا موفقیت شما در گرو این مورد است. اگر انگیزه ای برای دست یابی به آنها نداشته باشید و یا نتیجه کار به شما مربوط نباشد مطمئین باشید هیچ دستاوردی نیز نخواهید داشت.

یادتان نرود شما برای دست یابی به اهدافی که می خواهید نیاز به تمرکز دارید حال اگر اشتیاقی برای بدست آوردن آنها نداشته باشید هیچ تمرکزی برای بدست آوردن آنها نمی توانید بکنید به همین شکل شانس موفقیت شما برای کسب آنها به شدت کاهش می یابد و مطمئین باشید که این موضوع پیامدهای روانی دیگری برای شما نیز خواهد داشت.

برای این که اطمینان برایتان حاصل شود که برای رسیدن به اهدافتان انگیزه کافی دارید ببینید می توانید چرایی رسیدن به آن اهداف را برروی تکه ای کاغذ بنویسید.

 • 12 مرحله هدف گذاری به سبک برایان تریسی سایت سلام رویا

  در هدف گذاری اهدافتان را هوشمندانه انتخاب کنید

در هدف گذاری اهداف هوشمندانه دارای 5 ویژگی می باشند که باید آنها را رعایت کنید:

 1. اهداف کاملا مشخص هستند : یعنی حزئیات در ان کفته شده است
 2. قابل اندازه گیری می باشد:
 3. قابل دستیابی مس باشند: خرید سیاره مشتری محال است لطفا از این اهداف مشخص نکنید
 4. مرتبط با شرایط و اهداف بلند مدت تر شما می باشد
 5. زمان بندی مشخصی دارند: یعنی زمان شرع و چایان آن مشخص باشد
 • در هدف گذاری اهداف خود را مکتوب کنید

نوشتن باعت ایجاد تعهد به اهداف می شود همچنین نوشتن باعث می شود بیش از 15 هزار رشته عصبی در مغذ فعال شود و این خود انگیزه بیشتری در رسیدن به اهداف ایجاد می کند.

پس خدکار و کاغذی د رمنار خود بگزارید و هرآنچه که می خواهید را برروی آن یادداشت کنید.

 

 • یک نقسه راه برای رسیدن به اهداف مشخص کنید

رسم و نوشتن نقشه راه در هدف گذاری بسیار اهمیت دارد . شما باید نقطه ی شروع و پایان هدف را مشخص کنید باید کارهایی که باید انجام دهید ، افرادی که باید با آنها دیدار کنید و … را حتما مشخص کنید و به این شکل به نقطه پایانی که همان هدفتان می باشد دست پیدا کنید

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان