جف بزوس موسس شرکت آمازون که یک کسب و کار موفق در حد جهانی می باشد راز ثروتمند شدن خودش را تاسیس شرکت آمازون و استفاده از قدرت ذهن می داند. که به گفت خودش جوست و جو  برای پیدا کردن حواب راز موفقیت چیست منشأ ثروتمند شدن ش می باشد.

جف بزوس موسس شرکت آمازون در تاریخ ۶ مارس ۲۰۱۸ با ۱۱۲ میلیارد دلار دارایی به ثبت رسیده با پیشی گرفتن از بیل گیتس به عنوان ثروتمندترین فرد جهان شناخته شده است و کسب و کار موفق ی ایجاد کرده است و به این شکل ثروتمند شدن را تجربه کرده است و قدرت ذهن خود را آزاد کرده و به راز موفقیت دست پیدا کرده است .

ارزش خالص دارایی جف بزوس در ۲۸ مارس ۲۰۱۸ چیزی در حدود ۱۱۸.۷ میلیارد دلار برآورد شده است که قسمتی از آن را به کمک کسب و کار موفق خود یغنی آمازون بدست آورده است.

گفته می شود که جف بزوس با بدست آوردن راز موفقیت در مسیر تبدیل شدن به ثروتمندترین فرد در تاریخ معاصر می باشد .

حال این سوال مطرح است که چگونه جف بزوس به کمک کسب و کار موفق خود ثروتمند شد را تجربه کرده است؟ و چگونه از قانون جذب استفاده کرده است تا به آن آرامش ی که مد نظرش است دست پیدا کند و قدرت ذهن خود را آزاد کند ؟

 

جف بزوس کیست؟

.جفری پرستون بیزوس  متولد ۱۲ ژانویه سال ۱۹۶۴ می‌باشد و همچنین کارآفرین ، نیکوکار، سرمایه گذار آمریکایی مدرس راز موفقیت در زمینه کسب و کار موفق و اینترنت می باشد.

او مدیرعامل و موسس کسب و کار موفق دنیا یعنی  شرکت آمازون که به عنوان بزرگترین خرده فروشی آنلاین در جهان می باشد شناخته می‌شود. او به وسیله ی استفاده از راز موفقیت و قدرت ذهن این کسب و کار موفق را ایحاد کرده و ثروتمند شدن را تجربه کند.

جف بزوس نقش کلیدی در زمینه رشد و ارتقای تجارت الکترونیک در دنیا داشته است و او را یکی از پیشروان این صنعت می دانند .

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا