در ابتدای سال 1396 سایت آپارات کسب درآمد از طریق آپارات و از طریق پلن صبا ویژن را برای حمایت از تولید کنندگان ویدئویی و کلیپ های تصویری به سایت خود اضافه کرد.

این سایت در حقیقت کسب درآمد از طریق آپارات را برای حمایت از تولید کنندگان ویدئو انجام داده است تا با تولید ویدئو ومحتوای خوب به فرهنگ سازی این رشته در ایران کمک کند و تولید کنندگان با اضافه کردن کانال خود به صباویژن دربخشی از درآمد این سایت که از طریق تبلیغات حاصل می شود سهیم باشد.

در حقیقت درآمد سایت آپارات از طریق تبلیغاتی می باشد که به این سایت سفارش می دهند تا در ایتدای کلیپ ها پخش شود و این تبلیغات درآمد بسیار زیادی را بوجود می آورد .

شما با ثبت نام در این سایت و سایت صباویژن در حقیقت باعث می شوید افراد بیشتری به خاطر دیدن کلیپ ها و ویدئوهای شما به سایت رجوع کنند و به این شکل بازدید بیشتری برای این سایت بوجود آید و سایت آپارات درامد بیشتری از تبلیغات داشته باشد و به خاطر همین هم مقداری از این درآمد را به شما تولید کنندگان عزیز که باعث بازدید بیشتر سایت شده اید اختصاص می دهد.

البته قسمت دیگری از درآمد این سایت از طریق فروش ایمیل هایی که از مخاطبان با عنوان ثبت نام در سایت دریافت می کند می باشد  اصلاح به آن ( Email Marketing ) میگویند.

در واقع سایت آپارات بستر عالی برای تولید کنندگان فراهم می کند تا هرچه سریعتر به اهداف خود دست پیدا کنند.

 

زمان تماشا ویدئو در آپارات

شاخص زمان تماشای فیلم در آپارات در حقیقت میزان زمانی می باشد که شما صرف می کنید تا فیلم یا ویدئو را در این سایت مشاهده کنید.

در واقع شاخص زمان برای کسب درآمد از طریق آپارات معیار بسیار خوبی برای تولید کنندگان محتوا می باشد زیرا برای این که تولید کنندگان ویدئو پول بیشتری بدست آورند باید محتوای بهتری تولید کنند تا مخاطب های بیشتری بدست آورند و افراد زمان بیشتری برای دیدن فیلم ها صرف کنند و در نتیجه تولید کنندگان پول بیشتری بدست آورند.

نحویه عضویت در سیستم کسب درآمد از طریق آپارات

  • برای کسب درآمد از طریق آپارات ابتدا با ثبت نام در این سایت یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید ( سعی کنید تمام مشخصات را دقیق وارد کنید )
  • پس از ورود به حساب کاربری گزینه ” درآمدزایی” را از منوی حساب کاربرتان انتخواب کنید
  • در مرحله بعد از بین دو گزینه ” تولید کننده” یا ” بازنشر دهنده” یکی را باتوجه به کاری که می خواهید انجام دهید انتخواب کنید

دقت کنید تفاوت این دو گزینه در این می باشد که تولید کنندگان محتوا ویدئوهای تولیدی خود را بر روی این سایت منتشر می کنند ولی بازنشر دهندگان ویدئوهای تولیدی دیگران را بازنشر می دهند .

سیستم  کسب درآمد از طریق آپارات عملا پرداخت جداگانه ای برای هر یک از این قسمت ها دارد.

تولید کننده محتوا پول بیشتری دریافت می کند.

  • بعد از ارسال درخواست مبنی بر کسب درآمد ایمیلی برای اطلاع شما از نتیجه ی کار ارسال می شود .

توجه: برای بررسی کانال از سوی آپارات، باید حداقل ۱۰ ویدئو در کانال خود داشته باشید.

 

قوانین آپارات برای بازنشرکنندگان: کسب درآمد از طریق آپارات

قوانین سایت آپارات برای بازنشرکنندگان بسیار راحت می باشد ( جک گفتم )

  • حداقل ۲ هزار دنبال‌ کننده در کانال خود داشته ‌باشد.
  • حداقل ۵ هزار ویدیو در کانال سایت بارگذاری کرده‌ باشد.
  • بیش از ۸ میلیون بازدید کل کانالتان باشد.
  • بیش از ۲۰ هزار دقیقه ویدیو در کانال خود بارگذاری کرده‌ باشد.

 

تعرفه‌ های آپارات

  •  تعرفه‌های تولید محتوا برای تولید کنندگان: آپارات ویدئوهای تولید شده شما را ارزش گذاری می‌کند. این مبلغ به ازای هر ۱۰۰۰ دقیقه ۲۰۰۰ الی ۷۰۰۰ ریال است می باشد که بسته به کیفیت ویدئوی شما  کاملا متغیر می باشد.
  •  تعرفه‌های بازنشر ویدئو برای بازنشرکنندگان: اگر بازنشرکننده ویدئو هستید، آپارات به ازای هر ۱۰۰۰ دقیقه نمایش ویدیو در کانال شما ، ۶۰۰ ریال درآمد به شما پرداخت می کند. بعلاوه، هر ۱۰۰۰ ویدیوی آپلود شده در ماه، هر درآمدی را که بر اساس دقیقه نمایش، بدست‌می‌آید را با ضریب ۳ درصد افزایش می‌دهد.

در سیستم کسب درآمد از طریق آپارات درآمد حاصل اول هر ماه برای شما واریز می شود.

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول دعوت، پیگیری و پرزنت ذر بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی قافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا