اگر کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل را خوانده باشید متوجه میشوید که در این کتاب به بیان هدف گذاری از دیدگاه ناپلئون هیل پرداخته است .

در این مقاله به بیان اعتقادات ناپلئون هیل در مورد هدف گذاری پرداخته ایم  و امیدواریم این مقاله مفید واقع شود .

  • اندیشه ی شما زندگی شما را می سازد 

به اعتقاد ناپئون هیل اندیشه ی شما زندگی شما را می سازد هدف گذاری از دیدگاه ناپلئون تاثیر زیادی از این مسئله می پذیرد .شما باید اندیشه ی خود و نوع تفکر خود را تغییر دهید .

البته او معتقد است تنها تغییر تفکر کافی نیست، بلکه شما باید تلاش خود را مضاعف کنید تا بتوانید به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنید .

شاید آرزوهای شما از دید دیگران غیر ممکن باشد اما این موضوع اصلا اهمیتی ندارد و شما از طریق تفکر خود میتوانید به آرزوهای بزرگ خود دست پیدا کنید .

  • ذهن قدرت تشخیص تفکرات شما را ندارد 

به  اعتقاد ناپلئون هیل ذهن شما قدرت تشخیص افکار شما را ندارد و هر چه به آن بدهید مطابق همان را به شما تحویل می دهد .

ذهن شما متوجه واقعی یا غیر واقعی بودن تفکرات شما نمیشود و تنها نقش آن اجرایی کردن تفکرات شما است ذهن شما با قدرت فوق العاده ای که دارد در صدد جذب انرژی هایی می شود که شما ساطع کرده اید خواه خوب خواه بد .

برای گوش دادن به پادکست های اصول دعوت، پیگیری و پرزنت ذر بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

  • یک راه هدف گذاری از دیدگاه ناپلئون هیل اعتماد به خود 

ناپلئون هیل اعتقاد دارد موفقیت شما بستگی به اعتماد شما به خودتان دارد او میگوید هر چیزی را قصد فروشش را داری ابتدا به خودت بفروش ،این جمله نشان دهنده ی اهمیت توجه و اعتماد به خود و محصولتان است .

خودتان را باور کنید و بدانید در مسیر موفقیت حداکثر تلاش خود را انجام داده اید ،اعتماد و باور شما به معنی این است که شما نیمی از مسیر را رفته اید .

  • یک راز هدف گذاری از دیدگاه ناپلئون هیل بی توجهی به افراد نالایق  

ناپلئون هیل معتقد است که شما نباید به افرادی که مدام شما را و خط و مشی زندگی تان را زیر سوال می برند اهمیت بدهید بلکه راه خود را بروید و به حرف های اینگونه افراد گوش ندهید .

در این موارد باید از خود بپرسید اینگونه افراد چه موفقیت هایی دارند که به خود اجازه می دهند وقت ما را بگیرند و در مورد زندگی و آینده ی ما اظهار نظر کنند .

زندگی خود را در دستان خودتان بگیرید و اجازه ندهید افراد بی لیاقت شما را تحت تاثیر قرار دهند .یک راز هدف گذاری از دیدگاه ناپلئون هیل بی توجهی به افراد نالایق است .

  • موفقیت هایتان را جدی بگیرید 

یک راه هدف گذاری از دیدگاه ناپلئون هیل این است که موفقیت های خود را جدی بگیرید و هر موفقیت را پلی برای موفقیت بزرگتری بدانید .این را بدانید که هیچ کس یک شبه به موفقیت نمیرسد و رسیدن به این موجب نیازمند تلاش مداوم است .

شما باید موفقیت های کوچک خود را جشن بگیرید تا بتوانید به موفقیت های بزرگ برسید و پله های ترقی را یکی یکی طی کنید .

برای گوش دادن به پادکست های اصول دعوت، پیگیری و پرزنت ذر بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

 

  • یک راز هدف گذاری از دیدگاه ناپلئون هیل ثابت قدم بودن است 

ناپلئون هیل معتقد است که باید در امور و کارهایتان ثابت قدم باشید .برای اینکه بتوانید به موفقیت برسید و هدف گذاری درست را انجام دهید باید تمام روش ها را با دقت انجام دهید و بتوانید هدف های خود را بدرستی مشخص کنید .

لازمه ی هدف گذاری درست ثابت قدم بودن در امور است اینکه شما بعد از مشخص کردن هدف به راحتی دست از آن نکشید و سعی کنید تحت هر شرایطی ایمان خود را حفظ کنید تا به موفقیت برسید .

 

  • بدانید از زندگی خود چه میخواهید 

دانستن اینکه از زندگی چه میخواهید یک راز هدف گذاری از دیدگاه ناپلئون هیل است ،شما باید بدانید از زندگی خود چه میخواهید در اصل این مهم ترین قسمت هدف گذاری است که باعث می شود شما تمام مسیر را به درستی طی کنید و به موفقیت های بزرگ برسید .

هدف خود را مشخص کنید و حتما آن را بر روی یک برگه بنویسید شما باید بدانید از خودتان و زندگی تان چه میخواهید تا بتوانید برنامه های آینده تان را در راستای اهدافتان مشخص کنید .

 

  • زندگی خود را براساس هدف گذاری پیش ببرید 

از دیدگاه هیل شخصی به موفقیت می رسد که بتواند در زندگی شخصی خود هدف گذاری را بکار ببرد .اهمیت هدف گذاری تا جایی است که او می گوید با وجود هدف گذاری هیچ گاه به بن بست نخواهید رسید .

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول دعوت، پیگیری و پرزنت ذر بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام روی