مواردی که در این مقاله به بررسی آن پرداخنه ایم راز چطور ثروتمند شویم از زبان دارن هاردی موسس مجله موفقیت در آمریکا می باشد.

دارن هاردی سخنران و نویسنده موفقیت و رشد فردی تجربایت و ایده ای های ثروتساز خود را در قالب سمینار و کتاب های رشد شخصی و موفقیت فردی در اختیار عموم مردم دنیا قرار داده است.

او راز چطور ثروتمند شویم را با کاوش بسیار و ملاقات های پی دی پی با بزرگان علم رشد شخصی و موفقیت فردی در دنیا حال حاضر بدست آمرده است و این راز در قالب سمینارها، کنتاب ها و فیلم های مختلف در دسترس همگان قرار داده است.

مانند کتاب: قطار سرعت به سوی ثروت

در این مقاله اموزشی که خلاصف راز چطور ثروتمند شویم از زبان دارن هاردی می باشد به این نکته می پردازیم که چطور ثروتمندان واقعی موفق می شوند و ثروت بی شماری بدست می آورند.

“همه‌ی انسان‌ها کارآفرین هستند. در دوران غارنشینی شغل آزاد داشتیم، ارباب خود بودیم، غذا پیدا کرده و شکم خود را سیر می‌کردیم. تاریخ انسان اینگونه آغاز شد که با ورود تمدن آن کارها را متوقف کردیم. کارگر شدیم. چون برچسب کارگر بودن به ما زده شد و ما فراموش کردیم کارآفرین هستیم”.
محمد یونس (برنده جایزه صلح نوبل)

  • عاشق کارتان باشید راز چطور ثروتمند شویم

اولین و مهمترین موضوع در باب راز چطور ثروتمند شویم و رسیدن به اهداف این است که آیا عاشق کاری که انجام میدهید هستید یا نه ؟

در باب سوال چطور ثروتمندان واقعی موفق می شوند باید به این نکنه اشاره کرد که تمام این افراد عاشق کار و فعالیت خود می باشند.

دارن هاردی می گوید هر فرد موفقی که با او مصاحبه کرده ام در حقیقت ابن نوکته را به من گفته است که تا عاشق کار و فعالیت خود نباشی به هیچ شکل موفق نخواهی شد.

زیرا زمانی که عاشق کار خود باشی دیگر نیاز نداری که صبح زود ساعت خودت را کوک کنی تا برای رفتن به سر کار بیدار شوی .

بلکه عشق به کارت باعث می شود خود به خود بیدار شوی.

دیگر نیاز نیست برای انجام ندادن فعالیت های مربوط به کارت غر بزنی بلکه تمام آنها را با عشق و خواست قلبی انجام می دهی.

و این مهمترین راز چطور ثروتمند شویم می باشد.

الون ماسک کارآفرین بزرگ آمریکایی و موسس شرکت تسلا بر این عقیده است که راه اندازی یک کسب و کار خوب مانند خیره شدن به افق و در انتظار مهبود بودن می باشد و این موضوع فقط از یک عاشق واقعی بر می آید.

موضوعی که به آن علاقه دارید را پیدا کنید!!!

مگر در این دنیای بزرگ و وسیع می توان کسی را پیدا کرد که به کار و موضوع خاصی علاقه نداشته باشد.

بنابراین دست به کار شوید و علاقه خود را پیدا کنید و اگر نمی توانید این علاقه را پیدا کنید راهش فقط یک چیز است و آن امتحان کردن موارد، شغل ها و کوضوع های مختلف است.

چطور ثروتمندان واقعی موفق می شوند؟ و چطور ثروتمند شویم در حقیقت با علایق شما نسبت به کاری که انجام می دهید رابطه ی مستقیمی دارد.

  • می توانید عاشق نتیجه یکارتان باشید

در برخی موارد افراد به خود کار علاقه ندارند ولی از نتیجه ای که بوسیله ی این کار بدست می آورند بسیار علاقه دارند.

این هم خوب است و بد نیست !!!

باعث می شود افراد برای رسیدن به آن نتیجه ای که می خواهند بدست آورند سخت تلاش کنند.

ولی این که عاشق کار خود باشید از هر جهت بهترین حالت است . راز چطور ثروتمندان واقعی موفق می شوند؟ و چطور ثروتمند شویم هم همین مورد است.

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول دعوت و پرزنت در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز و آهنگ های انگیزشی را حتما مطالعه و گوش دهید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا