در روزگار حال حاظر هر فردی که می بینید به دنبال ثروتمند شدن و کسب درآمد بالا می باشد . شما با یادگیری مهارت های پردرآمد ی که در این مقاله برای شما توضیح داده می شود می توانید به آن ثروت و هدفی که به دنبالش می باشید دست یابید.

مهارت های پردرآمد مهارت هایی می باشند که شما می توانید به وسیله ی آنها درماهد بالای 10 ملیون تومان در ماه به راحتی بدست آورید.

البته هر یک از این مهارت ها نیاز به آموزش های ایتدایی دارند که شما باید آنها را فرا بگیرید .

آموزش های مربوط به مهارت های پردرآمد سخت نمی باشند پس ترسی به خود راه ندهید.

در زیر به چند نمونه از مهارت های پردرآمد می‌پردازیم :

  • مهارت اول: کپی رایتینگ

copywriting

اولین مورد بین مهارت های پردرآمد مهارت کپی رایتینگ می باشد . خیلی از شرکت ها در حال حاظر به دنبال تولید محتوا به صورت نوشتاری و ویدئو می باشند . شما با مهارت کپی رایتینگ خیلی راحت می توانید برای شرکت ها نامه هایی که می خواهند را تایپ کنید و یا محتواهایی که نیاز دارند را برای آنها تولید کنید. 

برای این که بتوانید یک کپی رایتینگ خوب بشوید نیاز است که به ورد تسلط ابتدایی داشته باشید و اگر یاد بگیرید که مقاله سئو شده بنویسید بسیار درآمدتان افزایش می یابد و این کار را با افزونه ی yoast seo برای ووردپرس خیلی را خت می توانید یاد بگیرید.

 

  • مهارت دوم: مشاوره

مشاوره

مهارت مشاوره یکی از مهارت های پردرآمد دنیا می باشد . شکلی که می توان گفت مشاوره انگیزشی در سال تراکنش بیش از 100 ملیارد دلار در سال در کل دنیا بوجود آورده است .شما با یاد گیری فن مشاوره می توانید درآمد بسیار بالایی برای خود خلق کنید .

به جز مشاوره انگیزشی، مشاوره در هر حرفه ای درآمد بالایی محصوب می شود .مثلا: مشاوره برای کاریابی یا موارد دیگر

برای فن مشاوره شما باید یاد بگیرید که چگونه درست صحبت کنید و زبان بدن خوبی نیز داشته باشید برای این منظور کلاس فن بیان و اصول و فنون مزاکره را شرکت کنید .

 

  • مهارت های پردرآمد سوم: بستر فروش نرم افزاری 

بستر فروش نرم افزاری

 

یکی از مواردی که به عنوان مهارت های پردرآمد ، درآند خوبی بوجود می آورد در حقیقت ایجاد بستری برای فروش نرم افزارها و کلیپ های می باشد .

ایجاد یک سایت فروش محصولات به شما در این رابطه بسیار کمک و یاری می رساند .

شما می توانید طراحی سایت را به صورت خیلی راحت و سریع یاد بگیرید و آن آن هم به کمک سی ام اس ووردپرس که در ایران هم بسیار محبوب می باشد . چیزی در حدود یک ماه که زمان بگزارید می توانید طراحی سایت به کمک ووردپرس را به راحتی یاد بگیرید.

 

  • مهارت پنجم: سرمایه گذاری

سرمایه گذاری

سرمایه گزاری یکی از موارد با درآمدزایی عالی در دنیا می باشد ولی مهمترین نکته این می باشد که در چه موضوعی و درچه چیزی سرمایه گزاری کنید بسیار با اهمیت می باشد.

نگه داشتن پول در حال حاظر در ایران در حساب بانکی کاری اشتباه می باشد زیرا میزان تورم در ایران بسیار بالا می باشد.

بهترین کار این می باشد که شما چول های اضافه ی خود را در جاهایی که فکر می کنید خوب است مانند بورس سرمایه گزاری کنید تا افزاش پیدا کنند.

برای سرمایه گزاری حتما اطلاعات کافی در مورد چیزی که می خواهید در آن سرمایه گزاری کنید بدست آورید.از مهارت های پردرآمد سرمایه گزاری می باشد.

 

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول دعوت و پرزنت ذر بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی قافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا