در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که آیا سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین که باعث به وجود آمدن اشتیاق زیادی در بین مردم برای استخراج ( ماینینگ ) و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین شده است منطقی و بدرد بخور است یا نه ؟

در میان هزاران ارز مختلفی که در دنیای حال حاضر وجود دارد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال بیت کوین بسیار رونق گرفته است و مردم بسیار به استخراج ( ماینینگ ) چنین ارزی می پردازند .

بیت کوین تیدیل به سلطان ارزهای دیجیتال شده است.

این ارز بخاطر تاثیر بسزایی که بر روی شبکه های دیجیتالی داشته است توانسته است نظر سرمایه گزاران را برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین بدست آورد.

در آینده نه چندان دور این ارز دیجیتال در زندگی بسیاری از افراد تاثیر بسزایی خواهد داشت به شکلی که حتی ممکن است در خرید و فروش روزانه نیز معامله شود.

به خاطر همین هم استخراج ( ماینینگ ) این ارزها در حل حاظر بسیار به صرفه می باشد.

ولی آیا در آینده نیز خرید یا استخراج ( ماینینگ ) ارزهای دیجیتال به صرفه می باشد یا نه ؟

تعداد بیت کوین های استخراج شده ( ماینینگ ) زیاد می باشد ولی تعداد همین ارز در دنیا کم است و این موضوع خود باعث شده است تا ارزش این ارز در دنیا رو به افزایش رود .

بسیاری از مردم بر این باورند که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال بسیار ترسناک می باشد و ممکن است ثروت و پول خود را از دست دهند.

در حالی که سیاست های پولی این موارد بسیار روشن و دقیق می باشد و شما بدون هیچ ترسی می توانید از آنها استفاده کنید.

  • ویژگی های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین

در واقع این موارد یک سیستم جهانی برای انتقال پول و ثروت از کشور به کشور دیگر می باشد که دارای پروکسی های غیر قابل تعییر می باشد .

و همچنین دارای رمز نگاری بسیار دقیق و پیچیده ای می باشد که هیچ شخصی نمی تواند کیف پول ها را هک کند و به محتویات داخل آن دسترسی داشته باشد به همین خاطر هم بسیار ارزشمند می باشد.

به خاطر کد نویسی و ویژگی معاملات خاص این پول های دیجیتالی کسی نمی تواند معاملات را رهگیری کند و بفهمد که چقدر چول از کجا به کجا انتقال داده شده است.

شما با ساختن کیف پول دیجیتالی و قرار دادن این موارد  در داخل آنها می توانید هر مقدار پول و ثروتی که مایل هستید را از هر کشوری که می خواهید بدون هیچ مشکلی خارج کنید.

  • چه چیزی باعث ارزش بیت‌کوین و ماینینگ آن می‌شود؟

به عنوان مثال: فرض کنید تعداد طلایی که در داخل کره زمین می باشد محدود باشد با استخراج و بدست آوردن این طلا میزان طلای داخل کره زمین کم می شود و این کم بودن طلا باعث می شود افراد پول بیشتری نسبت به رقبا پرداخت کنند تا طلای بیشتری بدست آورند.

همین موضوع در مورد موارد مطرح شده در این مقاله هم صدق می کند چون تعداد بیت کوین ها در دنیا محدود است و با استخراج آنها باعث می شویم تا ارزش ما بقی آن بسیار افزایش یابد.

شما با یک برنامه ریزی دقیق و سرمایه گذاری در این صنعت می توانید ثروت خوبی بدست آورید.

 

برای گوش دادن به پادکست اصول دعوت و پرزنت در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز و آهنگ های انگیزشی را حتما مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا