راز موفقیت چیست ؟ چگونه کسب و کار موفق برای خود ایجاد کنم؟  چگونه قدرت ذهن خود را آزاد کنم؟ بدست آوردن موفقیت , استفاده از  آرامش در زندگی همه اش خاصل داشتن ذهن زیبا و خلاق است و این موضوع با مثبت نگری و تلاش پی در پی و بوجود می آید . متن انگیزشی زیر به شما بازگو می کنذ که  ذهن زیبا چگونه کار می کند و چگونه می توان از آن استفاده کرد.

سلام! من ذهن زیبا ی تو هستم ، آزادی که من را تغییر بدی ؟

زندگی تو از آن توست ؛ کسب و کار موفق ا در زنگی تو بوحودش می آوری. اجازه نده زندگی تو را تسلیم خودش کند، دوست من خوب نگاه کن و راز موفقیت چیست را بدست بیاور.

همیشه راهی هست یه جایی یه نوری هست شاید نور کمی باشه . ولی دوست من، تاریکی رو شکست میده  … دوست من … قدرتمند ترین ابزاری که تو همین الان توی زندگی و بدنت داری ذهن زیبا ی تو و قدرت ذهن تو می باشد . از انگیزه برای پروش ذهن زیبا استفاده کن.

برای همینه که رقیبات توی ذهنت باهات مبارزه می کنن و نه تو زندگیت و کسب و کار موفق تو. اصلا نیازی نداره که بخواند بدنت رو ببنده که بتونند بهت غلبه کنه ؛ کافیه فقط ذهنت رو اصیر خودشون کنند تا نزارند قدرت ذهن خودت را آزاد کنی و به این شکل کسب و کار موفق برای خود ایحاد کنی و به راز موفقیت چیست دست یابی و این شکل ذهن زیبا برای خود به وسیله ی جملات انگیزشی ایجاد کنی .

از لحاظ فیزیکی اونا می تونه مریضت کنه بخاطر این که ذهن زیبا ی تو رو با استرس ؛ با نگرانی ؛ با خشم وخصومت بیمار  کرده  تا نتونی قدرت ذهن خودت را آزاد کنی و کسب و کار موفق ی برای خودت ایحاد کنی . استفاده از جملات انگیزشی می تونه قدرت ذهن زیبا ی تو را ازاد کنه تا دیگه نگران نباشی.

دوست من مراقب ذهنت باش. کافیه  دست رو بزاری روی سرت و بلند بگی یه ذهن جدید  می خوام ؛ یه کسب و کار موفق و جدید می خوام درست کنم . می خوام تمام قدرت ذهن خودم را آزاد کنم  و براش از هرچی که نیاز است استفاده می کنم مثل قانون موفقیت تا به اهدافم دست یابم .یه ذهن جدید یعنی نگاه و اندیشه جدید به مسایل و اتفاقات ؛ یه نگاه جدید یعنی یه شیوه جدید برای دیدن  موقعیت ها اطرافت و بدست آوردن الگویی جدید؛

یه نگاه برای اینکه بتوانیم شرایط رو به شیوه جدیدی بررسی کنیم . درسته  که در راه ایحاد کسب و کار موفق و آزاد کردن قدرت ذهن مشکلاتی خواهیم داشت ولی این مشکلات می تونه فرصتی بشه تا بتونم ثابت کنیم که ذهن زیبا میتونه تغییرات رو اداره کنه فقط دوست من …  باید باور داشته باشی که تو هم میتونی با استفاده از جملات انگیزشی و قدرت ذهن زیبا زندگی و کسب و کار موفق برای خود و اطرافیانت بوجود آوری.

چیزی قدرتمند تر از ذهن نیست . دوست من … تو می تونی آدرس محل زندگی خودت و کارت را تغییر بدی ؛ مدل لباس پوشیدنت را همین طور ؛ مدل موهات و حرف زدنت رو و همچنین دوستانت  اما اگر ذهنت رو تغییر ندی همون اتفاقات همیشگی  بارها و بارها برات اتفاق می افته و محکوم به شکست هستی و هرگز نمی توانی جواب سوال راز موفقیت چیست را بدست آوری.

چون اون بیرون همه چیز تغییر کرده ولی درون تو هیچ چیزی تغییری نکرده است نه ذهن زیبا ی تو و نه تگرش تو.

این را همیشه یادت بمونه اگه از زندگی چیزی می خوای ؛ اگه می خوای خودت را تغییر بدی ؛

اگه می خوای چیزهایی رو که دوست داری بدست بیاری ؛ اهدافی هست که می خوای از سمیم قلب بهشون برسی ، رفتارهای برت رو تغییر بدی یا بر عادتهای بدی که داری غلبه  کنی .

این راهش نیست که کارهای بسیار سخت انجام بدی ؛

فقط و فقط باااااااااااااااااااااااااااااید ذهن زیبا ی خودت رو تغییر بدی .

خیلی از افراد در طول زندگیشون هرگز بدنبال این که بفهمن که چه توانایی ها و قدرت ذهن با شکوهی دارن نمیرن چه کسب و کار موفق ی می توانند ایجاد کنند نمی روند

خیلی از افراد استعدادها و توانایی ها شون را توسعه نمیدن فقط به این خاطر که نمی دانند راز موفقیت چیست و چه قدرت ذهن ی دارند . دوست من تنها چیزی که تو رو خوشحال می کنه عمل کردن و ایجاد کسب و رسیدن به اهداف خواسته های داخل ذهنت می باشد پس بهشون اهمیت بده.

برای کسب هدف مشخصت به خودت هر روز این رو بگو : من دوباره اینجا هستم و هر کاری که لازمه انجام خواهم داد تا به اون چیزی که می خوام برسم و از  قانون جذب برای رسیدن به اهداف و ایجاد کسب و کار موفق استفاده می کنم .

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا