جهت گیری روزانه برای خلق اهداف

جهت گیری روزانه برای خلق اهداف

در این فیلم آموزشی و انگیزشی استاد جول اوستین به شما یادآوری می کند که خداوند روزانه شما را در رسیدن به اهدافتان یاری و هدایت می کند.

خیلی از مواقع ما انسانها به خاطر کارهایی که انجام داده ایم فکر می کنیم که خداوند دیگر به ما توجه ندارد فکر می کنیم که خداوند ما را راه کرده به همین خاطر همش بدشانسی می آوریم.

هرگز این طور نیست . خداوند تمام بندگانش را دوست دارد و برای هدایت و راهنمایی آنها تمام تلاش خود را می کند. او آنقدر شما را را دوست دارد که از روح خودش در شما دمیده است و به همین خاطر شما را اشرف مخلوقاتش قرار داده است.

ولی گاهی ما از لطف خداوند مهربان قافل می شویم و فکر می کنیم خداوند ما را رها کرده است . که این فکر کاملا اشتباه می باشد. خداون در قرآن و کتاب های ادیان دیگر بارها گفته است که ای بنده من هرچقدر هم که گناه مرتکب شوی باز با یک توبه من شما را می بخشم و در آغئشتان می گیرم.

خداوند گفته است اگر بنده من به سمت بخواهد بیاد اگر قدم زنان بیاید من به سمت او می دم و با ازاء هر قدمی که به سمت بر می دارد به ده قدم به سمت او بر می دارم . آیا یک چنی خدای مهربانی بنده خودرا در سختی رها می کند . آیا به خاطر گناهی مه بنده کرده است خداوند او را کنار می گزارد؟ مطمعینا جوان نه است .

خداوند در هر لخظه ای به فمر بنده خود است او می خواهد تا او را به هر شکلی که شده است هدایت و راهنمایی کند تا به اهدافش دست یابد .

خداوند هر بنده ای را برای دست یابی به هدف خاصی آفریده است و او را هدایت و راهنمایی می کند تا به هرآنچه باید دست یابد دست پیدا کند.

یک چنین خدایی ما را هر روز به سمت اهدافمان و خواسته های که می خواهیم در زندگی به آنها برسیم هدایت و راهنمایی می کند. پس از لطف خداوند قافل نشوید زیرا او هدایت گری مهربان است واین کار را هرروز انجام میدهد.

او ما بندگان را پادشاه زمین قرار داده است و به ما این قدرت را داده است تا به کمک قدرت اختیار به هرآنچه که می خواهی دست پیدا کنیم و این کار را در کمال شادی و رضایت درونی انجام دهیم.

ولی گاه انسانها فراموش می کنند که خداوند چقدر آنها را دوست دارد و این که در همه کارها انسان را راهنمایی و هدایت می کند و این به دلیل آن می باشد که ذهن انسان تمایل دارد بیشتر به سمت موارد منفی و چست حرکت کند زیرا بسیار راحت طلب می باشد.

به همین خاطر است که می بینید بسیاری از انسانهایی که از راهنمایی خداوند نا امید می شوند انگیزه ی خود را در رسیدن به خواسته هایشان از دست می دهند ، آنها شادی را فراموش می کنند و به همین دلیل هم خلاقیت را گم می کنند و اینجاست که فکر می کنند که خداوند آنها را رها کرده و از یاد برده است و به این خاطر است که در کارهایشان بدشانسی می آورند.

خداوند بارها گفته است که در بدی که به شما می رسد از سمت خودتان است و هر خوبی که می بینید از سمت من است و دلیلش مطلبی می باشد که برایتان بازگو کردیم است.

پس به حای این که ناامید و غمگین باشدی، شادی را به زندگی خود راه دهید و امیدوارانه به سمت اهدافتان حرکت کنید زیرا وعده خداوند این است ای بنده ی من از تو حرکت و از من برکت دادن است . تو به سمت اهدافت رهسپار شو من پیش از تو می روم و موانع را از سر راه بر می دارم تا تو به بهترین خودت تبدیل شوی.

به بدی ها فکر نکنید ، به نا امیدی ها فکر نکنید، به سختی هایی که در زندگی کشیدید فکر نکنید اینها دشمنان شما در راه رسیدن به موفقیت هستند. این دشمنان در ذهن خود جایی ندهید زیرا افکار شما را مسموم می کنند و شما را از درون نابود می کنند .

حضرت علی جرف زیبای را زدند: ایشان گفته اند که مراقب افکارتان باشید زیرا به حرفهایتان تبدیل می شوند ، نراقب حرفهایتان باشید که به اعمالتان تبدیل می شوند.

پس مراقب باشید که به چه چیزی فکر می کنید و می گزارید که ذهنتان منزلگاه که افکاری شود.

کتاب مقدس مسیحیان می گوید: اجازه ندهید دشمنان در ذهنتان فضایی را را اشغال کنند و منظورش از دشمنان احساس گناه، احساس نگرانی و عصبانیت باشد . زیرا این افکار شما را از حرکت به سمت جلو باز می دارد همچنین این افکار فکر های نا امید کننده را به وجودتان وارد می کند پس به دشمنانتان اجازه ورود به فکرایتان را ندهید.

یادتان باشد این موارد خود به خود وارد ذهنتان نمی شود بلکه شما اجازه ورود این افکار و احساسات را به ذهنتان می دهید یادتان باشد شما کنترل می کنید که چه چیزی وارد ذهنتان شود . پس به ورودی های ذهنتان توجه خاص داشته باشدی زیرا باعث موفقیت شما در زنگیتان می شود.

این نکته یادتان باشد که خداوند برای این که کاری کند تا شما را آماده رسیدن به اهدافی که در ذهنتان دارید کند سختس ها را در مقابل شما قرار می دهد . در واقع موانع و سختی ها ابزارهایی هستند که خداوند بوسیله آنها شما را تبدیل به یک جنگوی رویین تن می کند که آمادگی رویارویی با هر چالشی را دارد.

در زندگی افراد موفق دنیا اگر تحقیق کنید متوجه خواهید شد که آنها بر خلاف بیشتر افراد که از چالش و سختی فراری می بشاند به دنبال مواردی می باشند که برای آنها چاش های بیشتری بوجود آورد زیرا با هر سختی و چالشی که حل می کنند به همان اندازه نیز قویتر می شونند.

و نه کته ای که در مقابله با چالش ها و سختی های زندگی باید به آنها دقت کنید این است که از بروز در زندگیتان نامید نشوید زیرا آنها برای تغییر زندگی و راه شما بوجود آمده اند پی با آغوشی باز پذیرای آنها باشید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان