در این فایل صوتی برای شما بازگو می شود که چرا حداقل دستمزد مورد انتظار توسط کارفرمایان به افراد داده می شود و چرا حداقل سود مورد انتظار افراد به آنها داده می شود و این موضوع خود را در بازاریابی شبکه ای چگونه بروز می دهد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

یکی از دلایل ریزش در تیم , بیماری حداقلی در این صنعت می باشد که باعث می شود افراد به  حداقل دستمزد در این صنعت راضی باشند.

در دنیای بیرون از این صنعت کارفرماها با دادن حداقل دستمزد و با دادن حداقل سود مورد انتظار به افراد آنها را به بردگی می گیرند و هر روز ثروتمندتر از روز قبل می شوند. و با دانستن این اصل که یکی از اصول موفقیت و رموز موفقیت در نتورک مارکتینگ می باشد شما می توانید بفهمید که کجا چگونه با شما برخورد می کنند تا بهترین مکان را برای پیشرفت خود انتخاب کنید.

در بیماری حداقلی  شرکت ها حداقل دستمزدی و حداقل سود مورد انتظار که باید به شما پرداخت کنند را می پرازند تا شما استعفا ندهید و آنقدر زیاد هم پرداخت نمی کنند تا به قول معروف سری تو سرا در بیاورید و این موضوع باعث می شود که افراد ترسو بزرگ شوند و نگران از دست دادن کارشان شوند .

به کمک دانستن حداقل سود مورد انتظار و این که چرا حداقل دستمزد را به افراد می دهند باعث می شود از ریزش در تیم خود جلو گیری کنید.

تعریف حداقل دستمزد در بازاریابی چند سطحی

بازاریابی چندسطحی یا بازاریابی شبکه ای  نوعی شیوهٔ فروش است که در آن کمپانی‌ها محصولات و کالاهای تولید خود یا دیگران را به وسیله تبلیغات رو در رو و با حداقل واسطه ممکن به فروش می‌رسانند، و مشتریان پس از خرید در صورت تمایل می‌توانند محصولات کمپانی را بازاریابی کنند و سود بگیرند.

درآمد در این صنعت هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیرمجموعه کسب می‌شود.

دانستن اصول موفقیت در این صنعت به افراد کمک می کند تا دلایل ریزش در تیم خود را شناسایی کنند و به این شکل در این صنعت پرزنت خوبی را ایجاد کنند و مجموعه کاری خود را گسترش دهید.

از این رموز می توان به چرایی پرداخت حداقل سود مورد انتظار و حداقل دستمزد در کترهای سنتی و فروش مستقیم پرداخت.

موفقیت در صنعت فروش چند سطحی بسیار ساده می باشد ولی این سادگی به معنای راحت بودن نمی باشد.

شما بادانستن اصول موفقیت در این صنعت و چرای دادن حداقل دستمزد در بازار سنتی می توانید دلایل ریزش در تیم خود را شناسایی کنید و به پیشرفت خود و اعضای تیم خود کمک کنید.

از شرکت های موحود در این صنعت می توان به شرکت بیز ، بادران ، نیوشانیک اشاره کرد.

 

درباره ی فایل صوتی بیماری حداقلی 

در این فایل ارزشمند جناب آقای مرتضی نصرالهی ، دلیل دادن حداقل دستمزد و حداقل سود مورد انتظار افراد را به صورت کامل توضیح می دهند و اینکه در صنعت فروش چند سطحی این بیماری خودش را چگونه نمایش می دهد و ما باید چگونه آن را ازبین ببریم و با آن مقابله کنیم.

برای گوش دادن پادکست های مربوز با نتورک مارکتینک مانند اصول دعوت , اصول پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید

ارائه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا