شما با کمک این مقاله میتوانید ایده های بازاریابی را کشف کنید و به موفقیت در کسب و کار خود هر چند کوچک برسید .این تفکر که کسب و کار باید  بزرگ باشد تا به موفقیت برسید را دور بریزید بلکه این را بدانید که موفقیت از کسب و کار های کوچک شروع میشود و سپس کسب و کارتان را میتوانید ارتقا دهید .

  • استفاده از فضای مجازی یکی از ایده های بازاریابی

شما به وسیله تبلیغات در فضای مجازی میتوانید محصول خود را به یک برند تبدیل کنید اگر میدانستید که بیشتر درآمد دنیا در حال حاضر از راه فضای مجازی بدست می آید وقت خود را بیشتر از این تلف نمیکردید و دست به کار میشدید .

تبلیغات درست و موثر در فضای مجازی به دیده شدن شما کمک موثری میکند .

  • استفاده از سرچ گوگل برای دیده شدن 

یکی از موثر ترین روش برای دیده شدن محصول شما سرچ گوگل است .استفاده از سرچ گوگل یکی از ایده های بازاریابی است که به دیده شدن شما در سطح وسیع کمک زیادی میکند .

شما به وسیله طراحی سایت میتوانید خود را به مردم بشناسید و کسب و کار خود را به مردم بیشتری معرفی کنید ؛به دلیل رایگان بودن گوگل کاربران بیشتری تمایل به استفاده از آن دارند و این امر برای شما یک مزیت محسوب میشود .

  • تولید محتوا یکی از ایده های بازاریابی 

یک نوع بازاریابی از طریق تولید محتوا صورت میگیرد شما هر چقدر محتوای غنی تری داشته باشید مخاطبان بیشتری را جذب کسب و کار خود میکنید .شما با تولید محتوای خوب میتوانید سئوی خود را افزایش دهید و کسب و کار خود را به صورت آنلاین ارتقا دهید .

  • یکی از ایده های بازاریابی ارتباط  فیس تو فیس 

در این نوع بازاریابی شما از طریق حضوری اقدام به تبلیغ محصول خود میکنید ،این نوع بازاریابی از ایده های بازاریابی محسوب میشود که به شما کمک میکند کسب و کار کوچک خود را ارتقا دهید .

شما میتوانید این نوع بازاریابی را از محل کار و زندگی خود شروع کنید و به تبلیغ محصولات خود بپردازید .

  • ارسال پست الکترونیکی یکی از ایده های بازاریابی 

شما به وسیله ی ارسال پست الکترونیکی میتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید ،در این روش مخاطبان بیشتری به شما اعتماد میکنند و از محصول شما استقبال به عمل خواهد آمد .

شما با ارسال محتوای خوب از طریق پست الکترونیکی میتوانید  به برند شدن خود کمک کنید .

  • برگزاری سمینار و یا جلسات برای معرفی کسب و کار 

یکی از ایده های بازاریابی برگزاری سمینار و یا جلسات است تا بتوانید کسب و کار خود را معرفی کنید شما با برگزاری سمینار در مورد موفقیت هم میتوانید به موفقیت خود بپردازید و هم مخاطبان بیشتری را جذب محصول خود کنید .

معرفی محصول خودتان در نمایشگاه نیز میتواند به دیده شدن شما کمک کند .

  • یکی از ایده های بازاریابی طراحی وبلاگ

ایجاد وبلاگ و معرفی کسب و کار خودتان در آن کمک میکند تا زودتر به موفقیت برسید ایجاد وبلاگ از ایده های بازاریابی است که هم باعث میشود سئوی شما افزایش پیدا کند و هم ارتباط شما با دیگر وبلاگ نویسان برقرار شود .

  • تبلیغات خود را در سطح شهر گسترش دهید 

شما میتوانید با پخش تراکت و چاپ کارت ویزیت به تبلیغ گسترده ای بپردازیید برای این منظور از افرادی استفاده کنید که قابل اعتماد هستند .

شما میتوانید از طریق ایمیل مخاطبان خود برای آن ها تبریک بفرستید و از طریق کارت ویزیت خود محصول خود را بهتر به مخاطبان خودمعرفی کنید .

 

  • در نمایشگاه های صنعتی شرکت کنید 

برای اینکه بتوانید محصول خود را به مردم ارائه دهید باید دیده شوید ،برای این منظور ارتباط خود را با سایر صنعت گران موفق برقرار کنید و سعی کنید از ایده های آن ها درس بگیرید .

شرکت در نمایشگاه های صنعتی به شما کمک میکند رقیبان خود را بیشتر بشناسید و درک درستی از مخاطب و رقیب خود داشته باشید در نتیجه به موفقیت در کسب و کار خود خواهید رسید .

  • استفاده از متن جایگزین برای معرفی بیشتر کسب و کار خود 

یکی از ایده های بازاریابی استفاده از متن جایگزین به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید در این صورت کاربر حتی اگر شرکت شما را سرچ نکند بلکه متن جایگزین را سرچ کند میتواند وارد محتوای سایت شما شده و از محصولات شما بازدید کند .

این روش موثر به کسب و کار شما رونق می بخشد و باعث ارتقای شغلی شما میشود و همچنین باعث میشود بازاریابی به صورت رایگان انجام بگیرد .

برای گوش دادن پاکدست های بازاریابی شبکه ای و اصول دعوت ،پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید .

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز و آهنگ های انگیزشی را حتما مطالعه و گوش دهید.

تهیه شده توسط گروه آموزشی سلام رویا