فروختن و پیدا کردن مشتری در هر صنعتی مهمترین و اصلی ترین کار در هر صنعتی می باشد که فروش مستقیم و نتوورک هم از این قاعده خارج نمی باشد به خاطر همین هم یکی از رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای درست اجرا کردن اهمیت دعوت در نتورک و درست اجرا کردن اصول دعوت در بازاریابی شبکه ای و اصول پرزنت می باشد تا کار به نحو عالی توضیح داده شود.

در دنیای حال حاضر این موضوع تمام شد است که ما در داخل مغازیه خودمان بنشینیم و منتظر مشتری بشویم تا مشتری بیاید و از ما خرید کند.

در دنیای امروز باید مشتری ها را درست به سمت کار خود بکشانیم و به کمک اصول پرزنت صحیح محصولات و خدمات خود را به آنها بدهیم استفاده از این موارد اهمیت دعوت در نتورک که یه کار به شدت نو جدیدی در ایران می باشد را به همگان نشان می دهد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

در دنیای امروز دعوت کردن افراد و مشتریان احتمالی به کار و صنعتی که در ان فعالیت می کنیم و موارد واجب می باشد و دعوت کردن هم از اصول خاصی تشکیل شده است که به آن اصول دعوت گفته می شود و اهمیت دعوت در نتورک به مراتب از کارهای دیگر بالاتر می باشد بخاطر همین هم این اصل جرزء آموزش های اصلی این صنعت می باشد.

دعوت کردن و اجرای اصول پرزنت درست در صنعت بازاریابی شبکه ای بسیار با اهمیت می باشد می باشد و درست انجام دادن این اصول اهمیت دعوت در نتورک را نشان می دهد که بسیار با اهمیت هم هستند.

دعوت کردن یک هنر است و این هنر با تمرین کردن زیاد بدست می آید ولی همین هنر هم از اصول خاصی برخوردار می باشد که همین موضوع اهمیت دعوت در نتورک را به همگان نشان می دهد.

 

اصول دعوت در بازاریابی شبکه ای چیست؟

بازاریابی چند سطحی که به آن نتورک مارکتینگ (network marketing) یا هم می گویند، نوعی از شیوه ی فروش است که در آن کمپانی‌ها کالاهای و یا  محصولات خود را از طریق کلامی یا رو در رو ( به کمک اصول پرزنت ) و بدون واسطه به فروش می‌رسانند.

مشتریان پس از خرید محصولات در صورت تمایل می‌توانند محصولات کمپانی را بازاریابی کنند و به دیگران معرفی کنند و به این شکل سود بگیرند.

درآمد در بازاریابی شبکه ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیرمجموعه ها کسب می‌شود .

ابتدا زیر مجموعه ها به کار دعوت شده و به کمک اصول پرزت وارد کار می شوند و این موارد اهمیت دعوت در نتورک که حتما باید رعایت شوند را نشان می دهد.

زمانی که به این صنعت وارد می شود به شما و تمام افراد آموزش هایی داده می شود که یکی از این آموزش ها دعوت کردن درست و اصولی هر کس به این صنعت شگفت انگیز می باشد.

رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای زیاد می باشد از جمله مهمترین آنها رعایت کردن و درست اجرا کردن اصول دعوت و اصول پرزنت می باشد زیرا درست اجرا کردن این موارد پایه های تیم شما را در نتورک مارکتینگ قوی می سازد تا تیم قدرتمندی را تشکیل دهید.

 

در مورد فایل صوتی:

در این فایل صوتی سرکار خانم کریمزاده از طرف کمپین بازاریابی شبکه ای ایران ، در مورد اصول دعوت از افراد برای پیوستن به این تجارت عالی می گوید

ارائه شده توسط گروه سلام رویا