آهنگ های انگیزشی و شاد برای شما دوست گرامی که تصمیم دارید به موفقیت و پیروزی در زندگی دست یابید بسیار نیاز می باشد.

گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا در این قسمت سعی بر آن دارد تا جدیدترین و بروزترین آهنگ های انگیزشی و شاد روز دنیا را برای شما دوست گرامی تهیه کند و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا بوسیله ی این موارد بتوانید آن روحیه ای که برای رسیدن به موفقیت در زندگی خود نیاز دارید را به راحتی بدست آورید. هرگز فراموش نکنید که موفقیت حاصل فکر مثبت و سازنده ای است که شما برای خودتان درست می کنید و در این بین استفاده از موارد مثبت می تواند شما را بسیار یاری دهد زیرا روحیه شاد و با نشاطی برای شما بوجود می آورد. استفاده از این موزیک ها برای هر شخصی با هر روحیه های توصیه می شود زیرا شاد بودن را برای شما به ارمغان می آورد. پیشنهاد می کینم هر روز زمانی از روز خود را خالی کنید و در جایی راحت قرار بگیرید و به این آهنگ ها گوش دهید. ما در گروه آموزشی سلام رویا سعی برآن داریم تا در هر ماه به تعدائ 20% از این موارد و موزیک ها بیفزایم تا به این شکل یک کتابخانه جامع از چنین مواردی که شما دوستان نیاز دارید را برای مشا فراهم کنیم پس سعی کنید تا هر ماه با سایت ما سر بزنید و به این شکل از جدیدترین مواردی که در این قسمت و قسمت های دیگر قرار می دهیم بهره ببرید. به امید آن که به کمک هک بتوانیم آینده ای درخشان و سازنده برای ایران عزیزمان فراهم کنیم و فرزندان این مرز و بوم را به کمک هم به قله های سعادت و پیروزی رهسپار کنیم.

چرا باید به کمک آهنگ های انگیزشی و شاد ذهنیت مثبت بسازیم؟ 

این روزها بر بیشتر افراد دنیا اهمیت و همچنین داشتن ذهن مثبت بسیار مشخص می باشد و می دانند که برای رسیدن به موفقیت و اهدافشان باید به این موضوع توجه خاصی داشته باشند. در واقع داشتن ذهن مثبت انرژی و انگیزه ای که افراد برای موفقیت و چیدا مردن مسیرشان به آن نیاز دارد را فراهم . این دهنیت مواردی مانند خلاقیت ، تفکر درست، دیدن موقیت های مناسب و … را بوجود می آورد . پس وجود چنین ذهنیتی بسیار با اهمیت می باشد. استفاده از آهنگ های انگیزشی و شاد ما را در ساختن هر چه بهتر این ذهنیت یاری و کمک می کند. شما با داشتن چنین صلاح قدرتمندی می توانید زندگی خود و اطرافیان خود را بسیار زیباتر و دلنشین تر کنید.

در چند سال گذشته در مرکز تحقیقاتی در کشور آمریکا تحقیقات فراوانی بر روی افراد موفق دنیا صورت گرفته است یکی ار این تحقیقات در مورد آهنگ ها و موسیقی هایی بود که این افراد موفق گوش می داند و تاثیری که این مویسقی ها بر روی آنها بوجود می آورد. نتیجه ای که بدست آکد همه را شگفت زده کرد. در این تحقیق از از کدام افراد خواستند دو موسیقی که بیشتر از همه در طول روز به آن گوش می دهید را نام ببرند با کمال تعجب مشخص شد که همه افرا حاضر در تحقیق موسیقی گوش می داند که محتوای آن انگیزشی ، مثبت و روحیه بخش بوده است و با گوش دادن آن موسیقی ها افراد بشدت شاد و خوشحال می شدند و به طور کلی برای آنها روحیه مثبت ساخته می شده توسط گوش دادن به آن موزیک ها. اگر دوستان عزیز بدنبال این هستید که روزتان را عالی کنید، اگر به دنبال موفقیت هستید حواستان باشد که چه چیزی در باغچه ذهنتان می کارید به نهال های موفقیتی که بدست آوردید دقت کنید و با مثبت نگری تمام اتفاقات مثبت را به سمت خود جذب کنید تا میشه بهترین باشید