آرامش داشتن بزرگترین راز موفقیت در کسب ثروت و ثروتمند شدن می باشد و زیرا در سایه آرامش شما می توانید قدرت ذهن خود را آزاد کنید و کسب و کار موفق برای خود ایجاد کنید.

آرامش داشتن به عنوان راز موفقیت در ایجاد کسب و کار موفق و همچنین آزاد کردن قدرت ذهن در ثروتمند شدن افراد به عنوان یک راز مخفی محصوب می شود.

به نظر شما چرا  این این موضوع را به عنوان یک راز از همگان مخفی نگه داشته اند؟

نوشته دکتر جو وایتلی

آرامش داشتن مهمترین راه برای اینه که در جریان زندگی باقی بمونین تا  قدرت ذهن خود را آزاد کنید و کسب و کار موفق برای خود ایحاد کنید.

این حس آرامش همون راز مخفی ثروتمند شدن است.

شما در بخش هایی از زندگیتون از دست کسانی که پولی بهتون بدهکاره هستند ناراحت بئده اید.

دست از فکر کردن به آنها بردارین. با خودتون حرف بزنین و خودتون را مجاب کنید که این دنیاست که اونا چیزها رو به شما برمی گردونه نه بدهکارهای شما.  و این راز موفقیت در آزاد کردن قدرت فکر و ایجاد کسب و کار موفق می باشد تا ثروتمند شدن را تجربه کنید.

 

این نکته را همیشه یادتون باشه: پول از اونا به شما نمی رسه بلکه از طریق اونا به شما میرسه.

 

هر وقت که بتونین دست از ناراحتی هاتون بردارین او ن موقع ذهنتون آزاد می شود که بتونید قدرت ذهن خودتون را در راه ثروتمند شدن آزاد کنید و کسب و کار موفق ی برای خود ایحاد کنید.

 

این داستان تجربه خوبیه برای درک  بهتر حرفام

امروز از طرف یک دوست قدیمی که مدتها بود ازش خبری نداشتم بوسیله پست یک چک بدستم رسید.

اون چک به اندازه بخشی از پولی بود که قبلا بهش قرض داده بودم اون بهم بدهکار بود. ولی از اونجایی که ده سال طول کشیده تا همین مقدار را  هم بهم بده خوشحالم که بالاخره این چک رو میبینم.

ده سال پیش باهام قرارداد بست تا براش یک برنامه دقیق بازاریابی بنویسم و به کمک آن برنامه یک کسب و کار موفق ایحاد کند و به این شکل ثروتمند شدن را تحربه کند. اون موقع برای این جور خدمات چندهزار دلار بیشتر می گرفتم. اون هم قبول کرد که اون مبلغ رو بهم بده و با هم شروغ به کار کردیم . من کار رو انجام دادم ولی اون پول رو نداد.

ولی از اونجایی که اون دوستم بود موضوع ررا دیگه پیگیری نکردم. ماهها گذشت و خبری ازش نشد. بعدش هم سالها گذشت و باز هم هیچ خبری. بعدش دوستم به یک ایالت دیگه رفت و من هم به یک شهر دیگه رفتم کلی فاصله بینمون افتاد.

اون راه خودش رو توی زندگی رفت و اساساً دیگه من خبری ازش نداشتم. من هم راه خودمو رفتم و به سرعت با کتابها و نوارهایی که داشتم توی اینترنت معروف شدم.

چند ماه پیش یک روز یک کسی ایمیلی برام فرستاد و ازم خواست که بهش درنوشتن یک کتابی کمک کنم تا بتواند راز موفقیت در ثروتمند شدن را پیدا کند و به این شکل قدرت ذهن خود را آزاد کنم کسب و کار موفق ی برای خود ایجاد کند. اون شخص گفت که بعضی از دوستهای من را می شناسه و اسم همون دوستم رو که بهم بدهکار بود برد.

به محض این که اسم اون دوست قدیمیم رو شنیدم فشار خونم بالا رفت و حسابی عصبانی شدم. حس میکردم که دوستم سرم را کلاه گذاشته و بهم خیانت کرده .

چند تا نفس عمیق کشیدم و آرامش را دباره بدست آوردم تا قدرت ذهن م دوباره آزاد شد . کمی هم با خودم حرف زدم. به خودم یادآوری کردم که دنیا خیلی بزرگه و ثروتمند شدن و ثروت می تواند از راههای مختلفی و نه لزوماً از طلب های گذشته نصیب آدم بشه و راز موفقیت که آرامش می باشد را با خودم مرور کردم.

تصمیم گرفتم که اون دوستمو ببخشم وهمین کار رو هم به صورت ذهنی انجام دادم. صادقانه دست از دوستم و بدهی که بهم داشت برداشتم. لزومی هم نداشت که حتماً حق با من باشه.

و جالب اینجاست که بعد از این کارم اون دوستم که مبلغی بهم بدهکار بود ایمیلی برام فرستاد و برام توضیح داده بوده که در این مدت اوضاعش خوب نبوده واینو را هم  اضافه کرده بود که میخواد بین مون دوباره رابطه دوستی برقرار بشه.

نامه کوتاهی براش نوشتم و گفتم که همین حالا هم بینمون صلح و ئوستی برقراره و گفتم که اگه یک چکی به اندازه بخشی (حدود بیست درصد) از پولی که بهم بدهکاره بنویسه بقیه اش رو ندید می گیرم. دوستم هم موافقت کرد.

خب، اون چکی برام نفرستاد. یعنی بلافاصله نفرستاد. چند ماه دیگه هم گذشت تا دوباره ازش خبری شد. این دفعه هم برام ایمیل فرستاد و توضیحات خودش رو گفت.من بازهم آرامش خودم رو حفظ کردم. طبق قانون آرامش که یک راز موفقیت می باشد می دانستم که به اون پول میرسم و ثروتمند شدن را تجربه می کنم. لزومی نداشت که از طرف دوستم اون پول بهم برسه.

و همون طور که اول ماجرا گفتم اون چک امروز به دستم رسید.اصلاً نمیدونم که اون دوستم موقعی که داشته اون چک رو مینوشته چه احساسی داشته. امیدوارم با دلی خوش نوشته باشه. اگه این طور بوده باشه دوستم راز موفقیت که آرامش داشتن می باشد را در راستای آزاد کردن قدرت ذهن و ایجاد کسب و کار موفق در راستای ثروتمند شدن فعال کرده است.

برای دیدن آموزش های بازاریابی شبکه ای , اصول دعوت , پرزنت و پیگیری اینحا کلیک کنید

پیشنهد می کنیم مقالع مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا